KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ denčo

napiso sam već da sam solidan broj komada predlago otkup po 2000, al im se nije svidla ideja! [bye]


@ denčo

napiso sam već da sam solidan broj komada predlago otkup po 2000, al im se nije svidla ideja! [bye]

Prodat će oni, kada im voda dođe do grla [thumbsup]

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

meni vi ljudi niste jasni koliko lagano drobit raznorazne čudne informacije/saznanja/predviđanja, a telefon u ruke teško uzet i nazvat i pitat šta koga zanima!? [rolleyes]

kaj mislite da u nekom fondu ili firmi rade mufloni pa da ste lišeni komunikacije s njima? [smiley]

što se tiče ilirike, ona ima još cca 5% ukupnih dionica u cro kodt, tj. oko 2000 komada koje ne vjerujem budući da sam pristojnu količinu ponudio za otkupit po 2000 prodali munjevitom jeftinije!

Nitko nije očekivao ni da će prodavati po ovim cijenama / pa vidi sad prodaju li prodaju / a i niže će to je sigurno, samo se prave važni
da si ih pitao prije osam mjeseci rekli bi ti da ne žele uopće prodavati

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ


meni vi ljudi niste jasni koliko lagano drobit raznorazne čudne informacije/saznanja/predviđanja, a telefon u ruke teško uzet i nazvat i pitat šta koga zanima!? [rolleyes]

kaj mislite da u nekom fondu ili firmi rade mufloni pa da ste lišeni komunikacije s njima? [smiley]

što se tiče ilirike, ona ima još cca 5% ukupnih dionica u cro kodt, tj. oko 2000 komada koje ne vjerujem budući da sam pristojnu količinu ponudio za otkupit po 2000 prodali munjevitom jeftinije!

Možda oni 6kom. ne smatraju pristojnom količinom. [rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Končar transformatore otpremio u Njemačku…

http://www.poslovni.hr/90292.aspx

Moji postovi ne predstavljaju nagovor na kupnju, prodaju ili držanje dionica koje spominjem u tekstu.

Od lani su se sve dionice prepolovile u cijeni.

Nije mi jasno zašto se baš na ovoj temi toliko ističe pad cijene dionice?

Kao da je KODT jedini pao.

Nigdje nema toliko drukera na dolje kao na ovoj temi.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Od lani su se sve dionice prepolovile u cijeni.

Nije mi jasno zašto se baš na ovoj temi toliko ističe pad cijene dionice?

Kao da je KODT jedini pao.

Nigdje nema toliko drukera na dolje kao na ovoj temi.

Bilo bi dobro da se "samo" prepolovila, sada bi bili na cijeni od cca. 2.900 kn !!

Dugo pratim ovaj forum, ali da netko ovako može pljuvat po KODT to nisam vidio. Toliko pitanja sam sebi postavlja, da imam osjećaj da čitam Sartra. Zašto ne može priznati, zašto ovo, zašto ono. Kolega, ovaj forum i dioničarstvo nije za vas.
I, molim te kad pljuješ, onda nam pojasni, po čem je to bio balončina. Sjedi lavgar, nemaš pojma, ni o ovoj dionici, ni o ovom proizvodu, a bome vidim da sam sebe preispituješ.
Daljnje zaključke donesi sam.

[kiss] [bye]

Kupujem samo kad Knele kupuje, a prodajem kad svi kupuju.

U nekom trenutku svi uvide da je neka dionica postala jaaako jeftina, neki to prepoznaju nešto ranije….
Čitajući postove na ovoj temi uz daljnji pada cijene (nadokupio i sam nešto danas), definitivno se mjenja senitment. Javljaju se novi koji uviđaju da je dionica postala stvarno prejeftina; dovoljno je samo pogledat P/S, P/E i očekivani dividendni prinos… jeftino.

Da li može još padat?! Uvijek može niže… da li će promjenjeni sentiment do dopustit?!?

P-S. Ako se netko ozbiljno upusti u pregovore s Ilirikom, oko prodaje cijelog paketa po recimo 2.000 kn, i više nego zainteresiran.


U nekom trenutku svi uvide da je neka dionica postala jaaako jeftina, neki to prepoznaju nešto ranije….
Čitajući postove na ovoj temi uz daljnji pada cijene (nadokupio i sam nešto danas), definitivno se mjenja senitment. Javljaju se novi koji uviđaju da je dionica postala stvarno prejeftina; dovoljno je samo pogledat P/S, P/E i očekivani dividendni prinos… jeftino.

Da li može još padat?! Uvijek može niže… da li će promjenjeni sentiment do dopustit?!?

P-S. Ako se netko ozbiljno upusti u pregovore s Ilirikom, oko prodaje cijelog paketa po recimo 2.000 kn, i više nego zainteresiran.

A tko bi se usudio na takav potez kad samo na ovoj temi pola njih trube o odlasku s burze, pa nitko ne zeli biti udjelničar i dobijati dividendu,pa toga imamo u banci, orocimo novac, s time da i glavnicu dobijemo kad poželimo, zar ne?

PIJEM DA ZABORAVIM :-))



U nekom trenutku svi uvide da je neka dionica postala jaaako jeftina, neki to prepoznaju nešto ranije….
Čitajući postove na ovoj temi uz daljnji pada cijene (nadokupio i sam nešto danas), definitivno se mjenja senitment. Javljaju se novi koji uviđaju da je dionica postala stvarno prejeftina; dovoljno je samo pogledat P/S, P/E i očekivani dividendni prinos… jeftino.

Da li može još padat?! Uvijek može niže… da li će promjenjeni sentiment do dopustit?!?

P-S. Ako se netko ozbiljno upusti u pregovore s Ilirikom, oko prodaje cijelog paketa po recimo 2.000 kn, i više nego zainteresiran.

A tko bi se usudio na takav potez kad samo na ovoj temi pola njih trube o odlasku s burze, pa nitko ne zeli biti udjelničar i dobijati dividendu,pa toga imamo u banci, orocimo novac, s time da i glavnicu dobijemo kad poželimo, zar ne?
[/quote]

Zanimljiv osvrt, sto ce nam dividenda ako ne mozemo dobiti glavnicu, bankarsko orocenje je ovdje svakako u prednosti, jer mozemo do glavnice u svakom pojedinom trenutku.

WUNDERKIND: "KUPOVAO SAM OD 5 K-3 K, ,NEMA VEZE STO JE SADA2 K"

New Report

Close