KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

btw. za teoretsko delistanje firme u nekoj budućnosti o kojem drobe pojedini pacijenti koliko sam pričao s malo stručnijim ljudima od vas bisera s foruma treba većinski vlasnik imat 70%…

a sad si vi tražite i strahujte jeste li dobro il loše uložili i po kojoj računici vam se firma u budućnosti želi delistat s burze u inat svima da bi golubv/lavgar bio u pravu! [smiley]

demanti dobrodošli, a za kodt s udjelom većinskog vlasnika 51% nema straha i mirno more!

laku noć 2! [kiss]

@ 1000000

Sve ovisi kada očekuješ opravak marketa, oni koji misle da će cijena ostati nisko do ljeta 2009, naravno da je bolje oročit novce, a zatim kupit dan prije dividende.


btw. za teoretsko delistanje firme u nekoj budućnosti o kojem drobe pojedini pacijenti koliko sam pričao s malo stručnijim ljudima od vas bisera s foruma treba većinski vlasnik imat 70%…

Samo što se tu ne radi o dobrovoljnom delistiranju nego o ukidanju kotacije!!!Još da ti tvoji malostručnjaci skuže razliku….. [pray]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

pa neće se ukidanjem bilokakve kotacije ukinut platforma za trgovanje!

no stvarno kad se s *censored* nadjebavaš ispadaš potpuni debil pa više neću! [smiley]

@wunderkind

Ovdje cviliš a na tisku drukaš prema dolje??

I onda se pitaš zašto tebe nitko ne voli? Mozda si zaista zao covjek kako drugi pišu, ja te ne poznam, ali prateci malo ovu temu dok sam još imao dionice,svojim ponašanjem stvaraš sam sebi krug neprijatelja. Ako zelis tako nema problema, prihvacam, nastavi udarat po tudjim dionicama, ja cu poceti po ovoj, pa ce mo vidjeti tko ce konkretnije stvari iznijeti, samo ja te necu ostaviti na miru ko pjerino, navlakusa, sve dok ne dokazem drugima koliko ti je znanje, a mozda se i sam iznenadiš svojim NEznanjem..

NE čačkaj mečku, dječace.

hahahaha, kakvo uzbuđenje, a samo sam napisao da ingra zna itekako bzvz ulupat pare negdje što ne znam kad je kad nije slučaj! [lol]

uf, bez ljubavi tvoje ugaslo bi sunce moje! [lol]

svako jutro pitam se ja,
da li meni ovo stvarno treba,
ali zabavno je jako,
kad te niko ne voli ni malo ni jako! [lol]

Čitam malo par stranica ispred i pitam se kako je moguće da smo s ovako nekavalietnim postovima(nek se cijenjene kolege ne ljute) nagradili polugodišnje rezultate ove dionice.
Sjećam se pisanja pred cca. godinu dana. Tu i tamo koji post(rijetko drukerski), više samo kao formalnost u očekivanju dobrog kvartala ili nagađanja oko iznosa dividende….a vidi sada…

Ja i dalje mislim da se novim zakonom o tržištu kapitala ama baš ništa promijeniti neće.

Važeći podaci za uredovni dan 30.07.2008 .

KONČAR-D&ST D.D./REDOVNA KODT-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. KONČAR-ELEKTROINDUSTRIJA D.D. 65.827 67,80 Osnovni račun
2. FLORIČIĆ KRISTIJAN 4.958 5,11 Osnovni račun
3. HPB D.D. 4.814 4,96 Skrb. račun
4. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF 2.994 3,08 Skrb. račun
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 2.055 2,12 Skrb. račun
6. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DIONIČKI OIF 1.119 1,15 Skrb. račun
7. KNEŽEVIĆ NIKOLA 904 0,93 Osnovni račun
8. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DYNAMIC OIF 800 0,82 Skrb. račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 762 0,78 Skrb. račun
10. BELAMARIĆ JOSIP 452 0,47 Osnovni račun
Ukupno: 87,22

Važeći podaci za uredovni dan 22.08.2008 .

KONČAR-D&ST D.D./REDOVNA KODT-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. KONČAR-ELEKTROINDUSTRIJA D.D. 65.827 67,80 Osnovni račun
2. FLORIČIĆ KRISTIJAN 4.958 5,11 Osnovni račun
3. HPB D.D. 4.548 4,68 Skrb. račun
4. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF 2.994 3,08 Skrb. račun
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 2.000 2,06 Skrb. račun
6. KNEŽEVIĆ NIKOLA 1.170 1,21 Osnovni račun
7. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DIONIČKI OIF 1.119 1,15 Skrb. račun
8. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DYNAMIC OIF 800 0,82 Skrb. račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 762 0,78 Skrb. račun
10. BELAMARIĆ JOSIP 452 0,47 Osnovni račun
Ukupno: 87,16

Da sumiram…ilirika i dalje prodaje( tko prati tržište kapitala zna i zašto). No zanimljivo je to da je Knežević kupio 266 komada od skrbničkog računa HPB. Sada opet ima približnu količinu dionica koja odgovara onoj od početka travnja o.g.
HPB fondovi stabilni.

Scio me nihil scire

Mislio sam da će proći malo više vremena, ali eto pregazili su na R-A sve naloge do 2300kn…
P-A su roknuli do 2.050.

Što god da se ovdje pričalo, činjenica je da cijena uredno pada i da je kupnja sve slabija. S obzirom na dobre rezultate firme to je po meni vrlo zabrinjavajuće.
Vidjet ćemo gdje je dno na kojem bi netko od većih odlučio da je spreman kupovati veće količine. Pretpostavljam da nema šanse da ikad klizne ispod 1.500-1.750kn jer je na toj cijeni buduća dividenda vrlo primamljiva, moglo bi to u godinu-dvije biti preko 10% dividendnog prinosa. Čak i pri ovoj cijeni nije za baciti.

No svejedno, možda ružno zvuči ali bih radije sad kupio INDG nego KODT.

a ko ti brani? [rolleyes]

aj fala bogu nek malo to ubrzaju!


Čitam malo par stranica ispred i pitam se kako je moguće da smo s ovako nekavalietnim postovima(nek se cijenjene kolege ne ljute) nagradili polugodišnje rezultate ove dionice.
Sjećam se pisanja pred cca. godinu dana. Tu i tamo koji post(rijetko drukerski), više samo kao formalnost u očekivanju dobrog kvartala ili nagađanja oko iznosa dividende….a vidi sada…

Ja i dalje mislim da se novim zakonom o tržištu kapitala ama baš ništa promijeniti n

Da sumiram…ilirika i dalje prodaje( tko prati tržište kapitala zna i zašto). No zanimljivo je to da je Knežević kupio 266 komada od skrbničkog računa HPB. Sada opet ima približnu količinu dionica koja odgovara onoj od početka travnja o.g.
HPB fondovi stabilni.

Kako znaš da nije prebacioi sa skrbničkog vlastite dionice. ja to ponekad napravim da zbunim papke

Kad prodreš plitko, na jakom si terenu


a ko ti brani? [rolleyes]

aj fala bogu nek malo to ubrzaju!

a ti moras bit svakom loncu poklopac, nije se covjek tebi obratio.

kaj ovak misliš dokazivat moje neznanje!? [lol]

New Report

Close