KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa kad odlazi dionica s burze… [cool]

@rocky5

Evo još nisi odmoderiran a za dlaku fali da se ostvari tvoja prognoza.Još danas prijatelju,još danas….Skromnost nije vrlina nego mana,evo tebi sto jedinica (čim te odmoderiraju)a ne samo nekoliko. [lol] [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Pa baš gledam, 5min nakon što sam ovo napisao netko opalio po bidu…
Drhtave ručice štono bi se reklo [lol]

Ali tu je skriveni nalog za kupnju na 2402 čini mi se.

Zvuči nevjerojatno ali izgleda da je netko shvatio i pobjegao…….da nije wunder….. [shocked]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Nisam mislio da će me baš tako brzo poslušati, evo skoro su došli do onoga na 2370… Gdje je dno? [bye]

wunder nema u planu prodavat kodt prije 2010 najranije, jedino dokupit ako bude po besmislenijoj cijeni od ove! [cool]

2010 = godine mislim! [lol]

@wunder
wunder nema u planu prodavat kodt prije 2010

2010 će biti tek iduči tjedan….. [rolleyes] Ali brzo to prođe….. [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


2010 = godine mislim! [lol]

da ovo nisam napiso 11 minuta prije tvog komentara shvatio bi ko dobru šalu, ovako mislim nešto sasvim drugo o komentatoru! [kiss]


2010 = godine mislim! [lol]

Jova Čaruga 2011 i onda selim u Monako [thumbsup]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Golube kad ce Varteks u bankrot, dam mu jos godinu dana, dok ne izvuku pare za se nemas od čeg naplatit.


Golube kad ce Varteks u bankrot, dam mu jos godinu dana, dok ne izvuku pare za se nemas od čeg naplatit.

Izvuku pare.. [shocked]Mislim da ne pratimo isti VARTEKS.Ovaj moj Varteks će sad tek dobiti pare,hrpu para.Ovi ostali tekstilci će se malo buniti al – psi laju karavana prolazi.. [cool]

Ali nije tema Varteks nego KODT,skretanje s teme se može svakak protumačiti… [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close