KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bit će, no zanima me zašto tako gledaš?

kolko bi onda trebala bit cijena leda, ingre? [smiley]


Bolje da ti ne velim šta misim o njima :). moje dionice su one koje ostvaruju dividendu preko 2% cijene, inače niti ne kupujem. Onda bar imam zadovoljstvo da sam nešto dobio za svoja ulaganja.

Evo, opet rasprodaja na P-A… ovo je stvarno nevjerovatno, nakon takvog izvješća…
[bye]

Neznam stvarno zašto se svi čudite, pa likvidnost je nikakva,dok se ne vrati povjerenje širih masa nema ništa od značajnijeg rasta. Nadam se da ste spremni i na duže čekanje,bilo je i u povijesti ove burze razdoblja od dvije do tri godine stagnacije.

Niska likvidnost i izostanak reakcije na dobre vijesti su jasni signali.Zanimljivo će biti vidjeti kakva će biti reakcija na nastavak krize u SAD-u. Naime,ukoliko ne bude nikakve reakcije na negativne vijesti tada možemo smatrati da je ova dionica u čvrstim rukama i da je vrijeme rasprodaje iza nas.

sjela dividenda

pivac uz najveće strpljenje, ne može snit jaje


sjela dividenda

u kojoj banci? ja sam u zaba i ništa još…

pbz, danas sjelo

pivac uz najveće strpljenje, ne može snit jaje

Istina,ja provjerio kod sebe,PBZ je proveo uplatu.
Bar nešto u ovim mračnim danima.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

sjelo… malo ali slatko… 🙂

A person who asks a question might be a fool for five minutes, but a person who doesn't ask, is a fool forever.

pa i nije tako malo! [lol] [cool]


pa i nije tako malo! [lol] [cool]

Wunder nabijaš nam komplekse. [thumbsup]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

ma gledam i ne vjerujem ovo danas! [rolleyes]

al ajde, bar ga nisu išli rušit! [lol]

Nije me bilo nekp vrijeme.O čemu se radi ? Što treba rušiti.? [cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close