KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


59 % veća dobit,poslova kaou priči a cijena dionice pala 70 %!!!!!!!!!!!!!!!
Pa to ima samo u Tunguziji,nadam se da ta država još postoji.Možda je bude i Sanader uskoro obišao.
Ovakva firma a dopuštaju da se uništava cijena dionice.
Sramota za Končar,državu…. ista stvar kaoi sa Inom.
i onda na kraju mole neke Mađare da nas kupi i to jeftino.

Šuti neka tema padne na četvrtu stranu.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Kolega nema se tu šta šutiti.Fond manageri bi trebali dobiti otkaz pod hitno.Ako firme kao što su:

1.Kodt
2.Ina….

nisu minimalno 30 % u njihovim fondovima.
Pa gdje to ima.Uz to takav rast,budućnost,jeftina dionica a uz to firma mora ići u privatizaciju.I to sad kad je ovako jeftina oni kupuju sve i svašta.
I kaj onda opet se bude poklanjalo nekom strancu ili se budu zajebavali naši branitelji.

slažem se sa šutnjom, ja bi još dosta komada htio ispod 3000 kupit sredinom osmog mjeseca! [bye]


Kolega nema se tu šta šutiti.Fond manageri bi trebali dobiti otkaz pod hitno.Ako firme kao što su:

1.Kodt
2.Ina….

nisu minimalno 30 % u njihovim fondovima.
Pa gdje to ima.Uz to takav rast,budućnost,jeftina dionica a uz to firma mora ići u privatizaciju.I to sad kad je ovako jeftina oni kupuju sve i svašta.
I kaj onda opet se bude poklanjalo nekom strancu ili se budu zajebavali naši branitelji.

Šuti kolega pa nije Berkopić budala a nismo ni mi svi znamo kad je on i na koji cijenama kupio preko soma komada.

Planiram ulupati jos 10-15 posto portfelja u kodt.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Ma sve je to ok što Vi pričate ali mene smeta da na ovakvom malom tržištu kao što je naše fondmanageri (koi zarađuju po 40.000kn mjesečno) nemaju uvida koje 3-5 firmi su vrhunske i to se kupuje.To ne pada dok fima radi 50% više u prvih 6 mjeseci.
Teško je u USA ili u drugim marketima ali kod nas je sve jasno.


Ma sve je to ok što Vi pričate ali mene smeta da na ovakvom malom tržištu kao što je naše fondmanageri (koi zarađuju po 40.000kn mjesečno) nemaju uvida koje 3-5 firmi su vrhunske i to se kupuje.To ne pada dok fima radi 50% više u prvih 6 mjeseci.
Teško je u USA ili u drugim marketima ali kod nas je sve jasno.

Ma razumijem ja tebe ali evo u ovoj sam dionici više od godinu dana i ništa me više ne može izneneaditi i ništa me ne zabrinjava.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

wund netko je spomenuo preuzimanje od strane KOEI, znaš li što više o tome, kakav link?
thx

Heaven or Las Vegas

Ako sutra ne bude par novih većih naloga na kupnji i ako cijena ne skoči za 100-200kn onda nam je tržište u još većoj banani nego što sam mislio.

Da rezimiramo najvažnije:

Izvoz u prvih šest mjeseci 2008.g. bio je 241 milijun kuna (75% prihoda od prodaje) i prema istom razdoblju prošle godine porastao je za 51%.

Dobit prije oporezivanja (20,6 milijuna kuna za prvih šest mjeseci 2008.g.) je 52% veća u odnosu na planiranu i za 54% veća u odnosu na isto razdoblje prošle godine.

Što me neko proganja s kečevima.

Šta drugo s bolesnikom nego mu dati materijala.

Evo pa se leči.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Ako ostane ovakva realizacija do kraja godine, a nema razloga da ne ostane, onda bi dobit po dionici bila 258kn, P/E za redovnu dionicu sa sadašnjom cijenom bi tada bio 10,26.
Ako bi 50% dobiti išlo u dividendu onda je po sadašnjoj cijeni skoro 5% što je također odlično.


a tek kad krene proizvodnja u Hali 4, u rujnu!

a onda jos kad se HR opet gene sa elektroenergetikom (za koju pise: prodaja na domaćem tržištu zbog smanjenih investicija u elektroenergetsku opremu pala za 30 posto)

ma di ce nam biti kraj??

moje ocekivanje je skromnih 4.000kn u listopadu, a 6.000kn do 5. mjeseca 2009., te dividenda od 120-130kn

“Please, God, Just One More Bubble.”



Ako ostane ovakva realizacija do kraja godine, a nema razloga da ne ostane, onda bi dobit po dionici bila 258kn, P/E za redovnu dionicu sa sadašnjom cijenom bi tada bio 10,26.
Ako bi 50% dobiti išlo u dividendu onda je po sadašnjoj cijeni skoro 5% što je također odlično.


a tek kad krene proizvodnja u Hali 4, u rujnu!

a onda jos kad se HR opet gene sa elektroenergetikom (za koju pise: prodaja na domaćem tržištu zbog smanjenih investicija u elektroenergetsku opremu pala za 30 posto)

ma di ce nam biti kraj??

moje ocekivanje je skromnih 4.000kn u listopadu, a 6.000kn do 5. mjeseca 2009., te dividenda od 120-130kn
[/quote]
Prijatelju, za cijenu od 6.000 kn bi trebala dividenda od barem 200 kn, tj, dobit 400 kn po dionici.

bit će, no zanima me zašto tako gledaš?

kolko bi onda trebala bit cijena leda, ingre? [smiley]

New Report

Close