KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



e ovakvih debila na prodaji još nisam vidio – ne mogu se sami sa sobom dogovorit! [rolleyes]

2.674,99 2
2.735,00 4
2.739,86 12
2.739,88 6
2.740,00 20
2.749,83 26
2.945,00 6
2.999,00 12
3.150,00 1
3.197,00 11

da vam bar sve udjele povukli iz fonda! [tongue]

E, moj wunder nisu ni Aureus ni HPB što su nekad bili.
Očigledno je da su se izgubili u svemu i da samo gledaju i plaču.
Zato sam pobjegao odavdje.
Žao mi vas što ste ostali a žao mi je i dionice

[/quote]
interesantno bi bilo vidjeti zašto aureus napušata kodt…floki je do u tančine upoznat sa stanjem u končaru…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Njima su distributivni transforamatori glavni proizvod, energetski tek u zadnje dvije godine prodizvode više.
Sada mi se neda kopat, ali imaju suvlasništvo u nekoj manjoj firmi, a koja im sada proizvodi najjednostavnije transformatore.

Zadnja veća kupnja mi je bila na 2.630, sada stojim na bidu relativno nisko.

Zadnje 2 godine nije tek od nedavno, a i to se odnosi samo na veće transformatore do 63 MVA. No manji energetski transformatori do 40-ak MVA su im odavno proizvod. Moguće je da su im na početku distributivni imali veći udio u zaradi ali sam siguran da je u zadnjih 5-10 godina ta raspodjela podjednaka, s tim da u zadnjih par godina ide sve više u korist energetskih transformatora. Što veći trafo, to je veća zarada po komadu, kad se uzme u obziru utrošena količina posla i materijala.
Zato Končar Energetski Transformatori (Siemens) više ni ne proizvode transformatore manje od 40 MVA.

A to za firmu podizvođača molim te pogledaj koji su, baš me zanima.

interesantno bi bilo vidjeti zašto aureus napušata kodt…floki je do u tančine upoznat sa stanjem u končaru…


Aureus je u povlastenoj, ne prodaje u zadnje vrijeme
Floki je u redovnoj, nije prodavao uopce…

Mislim da niti nece, koliko se sjecam zajedno s Koei je dao ponudu za preuzimanje
R-a: P* Ilirika su prodavali zadnje, reiff -ostalo 760 kom HPB kupovao nesto u zadnje vrijeme

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


interesantno bi bilo vidjeti zašto aureus napušata kodt…floki je do u tančine upoznat sa stanjem u končaru…


Aureus je u povlastenoj, ne prodaje u zadnje vrijeme
Floki je u redovnoj, nije prodavao uopce…

Mislim da niti nece, koliko se sjecam zajedno s Koei je dao ponudu za preuzimanje
R-a: P* Ilirika su prodavali zadnje, reiff -ostalo 760 kom HPB kupovao nesto u zadnje vrijeme
[/quote]
thnx

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

što se mene tiče mogu mi svi ti plačući/umirući fondovi *censored* jer kad tad će sve doć na svoju barem fer vrijednost!

a za njih u potpunosti namirit treba cca milja eura što ne vidim da je neka uber drama da uđe unutra!

a ko će onda prodavat kodt na ovim cijenama ili bolje pitanje na kojima će uopće!?

btw. evo vam izvješće izašlo! [thumbsup]

eh, prilog zaboravio! [lol]

Eto, pa ovo je bolesno, vrhunska firma sa takvim rezultatima pa da ne kotira bolje na tržištu! I to još iz područja industrije gdje se očekuju samo dobre stvari! Strašno! Kako smo mi banana tržište! [angry]

Ako ostane ovakva realizacija do kraja godine, a nema razloga da ne ostane, onda bi dobit po dionici bila 258kn, P/E za redovnu dionicu sa sadašnjom cijenom bi tada bio 10,26.
Ako bi 50% dobiti išlo u dividendu onda je po sadašnjoj cijeni skoro 5% što je također odlično.

da dečki, istina je, odlična firma i 5% dividendnog prinosa, tako se ja isto plačem na Lošinjskoj plovidbi. Nadajmo se da će INA potegnuti stvari, inače, badava nam dobri rezultati kad nitko ne želi kupovat dionice.

http://www.poslovni.hr/86233.aspx

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/koncar-d_st-ostvario-54-posto-vecu-dobit,20430.html

[thumbsup]

59 % veća dobit,poslova kaou priči a cijena dionice pala 70 %!!!!!!!!!!!!!!!
Pa to ima samo u Tunguziji,nadam se da ta država još postoji.Možda je bude i Sanader uskoro obišao.
Ovakva firma a dopuštaju da se uništava cijena dionice.
Sramota za Končar,državu…. ista stvar kaoi sa Inom.
i onda na kraju mole neke Mađare da nas kupi i to jeftino.

New Report

Close