KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad sam neki dan prodao 53kom. KODT-R-A po 2950 neki su me prozvali poslednjim pacijentom.Baš me zanima kako sad gledaju na taj potez.Ne valja se praviti pametan kad je burza u pitanju,pogotovo ne upotrebljavati pogrdne riječi.Burza je nepredvidiva i brzo se stvari mogu obiti o glavu. [tongue]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Pa do kud je ovo palo majko božja tek sad vidim….
A najbolja firma u Hrvata, pa da čovjek ne povjeruje
Pa jel ovo ko uopće brani cijenu ovdje na ovaj ili onaj način

[lol]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Vidim da nam se sada javljaju veliki pametnjakovići koji su prodavali po 2950 ,pa će vjerojatno ući ponovno na 2400. Zanemarite postove ovih tipova ili onih koji tvrde da su skoro ušli u top 10 (čovjek stvarno treba biti neograničeno naivan da u to povjeruje),a sada ih više nema nakon što su odradili svoj zadatak.

A ne znam golubov da li je bilo pametno pokazat će vrijeme ja se nadam da ću svoje prodati 5 puta skuplje od tebe a vidjet ćemo,nego po koliko si kupio kad ti je dobra prodaja 2950? Sve u svemu ja mislim da su ove cijene povoljnije za kupnju nego prodaju.

Jedna od najboljih firmi u hrvata napokon se može kupiti za kikiriki, nevjerojatno, nisam vjerovao da će ikad više na ove cijene se spustiti…..
r-a na 6000, a p-a na 5500 kn, pa to su bile cijene ne tako davno …..
Pa jel u ovome dijelu europe postoji bolja firma u branši ?
[lol]

Ode sve u tarabe…..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

luki slazem se…nisam ni ja mislio da ce ikada na ove razine….ono kada je bila prije godinu i pol na razinama od 1800kn svi su govorili da je debelo debelo podcjenjena…a sta sada…sada mora da je jos vise podcjenjena…stvarno ne razumijem ljude koji sad prodaju (a lupat ce glavom u zid kada vide za pola godine ili godinu dana po kojim ce se cijenama prodavati)…ja svoje nedam po ovako smijesnim cijenama…target je vise od 5000kn…i prije toga nema nikakve prodaje…sada je pravo vrijeme za akumulaciju…jos kada proradi novi pogon…nema veze-samo prodajte ionako niste ni zasluzili da imate ovako kvalitetnu dionicu kada vam rucice drhte

Pametan covjek uci na tudjim greskama, a glup na svojim

Zamrla nešto trgovina ovdje, no možda je tako i bolje dok ne prođe ovaj kaos.Jedino primjećujem da ipak prodaja prva gubi živce i polako spušta naloge stvarno mi nije jasno čemu to, strpite se još malo [thumbsup]

ko što već rekoh hebe me net pa sam rijetko tu, ali svejedno me zanima kolko će bit cijena dionice za par godina kada zarada po dionici bude bar 400-500kn i s njihovim prikazom dobiti, book se podupla, a prihodi premaše miljardicu!

živi bili pa vidjeli, a do onda nek je pacijenti prodaju i ispod 2000 što se mene tiče! [cool]

a možda jednog dana i prestanu rezervirat većinu dobiti za potencijalne/nepostojeće kvarove i rizike pa će svi skužit da je profitna marža u distu ništa manja nego u energetskim transformatorima!

a ko ne zna kolka je u energetskim nek se snađe pa sazna…

prodaja mi ne pada na pamet prije minimalnog mogućeg targeta od 1 p/s ukoliko mi baš bude gorilo i ako ga cijena ikad stigne!? [smiley]


ko što već rekoh hebe me net pa sam rijetko tu, ali svejedno me zanima kolko će bit cijena dionice za par godina kada zarada po dionici bude bar 400-500kn i s njihovim prikazom dobiti, book se podupla, a prihodi premaše miljardicu!

živi bili pa vidjeli, a do onda nek je pacijenti prodaju i ispod 2000 što se mene tiče! [cool]

a možda jednog dana i prestanu rezervirat većinu dobiti za potencijalne/nepostojeće kvarove i rizike pa će svi skužit da je profitna marža u distu ništa manja nego u energetskim transformatorima!

a ko ne zna kolka je u energetskim nek se snađe pa sazna…

prodaja mi ne pada na pamet prije minimalnog mogućeg targeta od 1 p/s ukoliko mi baš bude gorilo i ako ga cijena ikad stigne!? [smiley]


salazem se sa tobom al daj molim te odi spat jer se burza otvara u 10 h ak si zaboravio
pofuk

pa ne želim se probudit na otvaranje! [lol]

pa đes’ wunder puska te ubila…

mislio sam da si vec prod’o…
kad ce dividendusa na kodt…

evo vijesti kako oni ulazu u R&D [kiss]
http://www.koncar.com/hrv/novost.asp?nov_id=267
Ima k’o sa energetskog background-a, jel’ ovo neka glupost ili nesto u cega se stvarno isplati ulagati? (mislim naravno na R&D, ne na KODT [smiley])

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Eto ga na, iskrcao se netko u panici… [angry]

New Report

Close