KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Točno sam znao ujutro da će ovak završit, ali nisam ništa htio pisat da ne ispadne da drukam.
Ali ovaj se spušta danima i točno gledam kako će kad popizdi iskrcat sve do 2500.
Jedino što je u trenutku kad sam gledao bilo samo 67 dionica na bidu

Ovo se zove diskont, al dobro, šta ćeš nemam sad keš da pokupim, a da i imam stavio bi mu se na 2.500 pa nek se dalje spušta
[/quote]

Uopće ne sumnjam da će skipat do 2500

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Ja sam uzeo još par komada pa gdje puklo da puklo…
Ako sutra krene prodavati ispod 2500 onda prodajem INU i to kupujem. Danas sumnjam da bude jer bi otišao u blokadu. Btw, mogao bi sad netko prodati 1 komad po 2500 i sje… daljnju prodaju za danas. A od sutra nema više dividende (ako se ne varam)

Btw, kako pomalo nestaju dionice sa tog naloga, tako ga nadopunjava novima. Bilo je maloprije 28 komada a sad opet 34.


Ja sam uzeo još par komada pa gdje puklo da puklo…
Ako sutra krene prodavati ispod 2500 onda prodajem INU i to kupujem. Danas sumnjam da bude jer bi otišao u blokadu. Btw, mogao bi sad netko prodati 1 komad po 2500 i sje… daljnju prodaju za danas. A od sutra nema više dividende (ako se ne varam)

Btw, kako pomalo nestaju dionice sa tog naloga, tako ga nadopunjava novima. Bilo je maloprije 28 komada a sad opet 34.

Točno.
Nema dovoljno na bidu na 2500 da bi se skipo a ne želi u blokadu.
Sad su ovi na PA vidjeli što se događa pa su počeli lupat po bidu

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Cijena je zveknula ko da je požar u pogonu……dajte ljudi od ove nelikvidnosti lagano me boli glava.
Da se ovaj što prodaje ne može dogovorit s nekim većim igračem za diskont…..ne mogu vjerovat.
O, hrvati, hrvati…kakav odnos spram ovoga bisera….

Scio me nihil scire

E kvragu i zlatna kuna i lisica

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Danas je bio zadnji dan za kupnju za one koji žele dividendu koliko ja znam. kupnja R po 2700 je IMO jako dobar potez.

Hm, u svakom slučaju i ja bi volio da sam kupovao po 2700 a ne 3150, ali lako je sad biti pametan, hebes ga, nisam mislio da se iskrcavatelju toliko žuri.


Danas je bio zadnji dan za kupnju za one koji žele dividendu koliko ja znam. kupnja R po 2700 je IMO jako dobar potez.

To bi značilo da može i niže, poslije dividende?

DA STE SLUŠALI BARONA, SAD BI BILI U PLUSU.....

Dividenda će se isplatiti onim dioničarima koji budu upisani u depozitoriju SDA kao vlasnici dionica na dan koji je 30 dana iza datuma održavanja Glavne skupštine.
Skupštona je bila 27.05., e sad dakle nije prošlo 30 dana.
(pd)

Danas je bio zadnji dan za kupnju za one koji žele dividendu koliko ja znam. kupnja R po 2700 je IMO jako dobar potez.

Da, da, ipak je na kraju brzo planulo to po 2700, bar ono što je preostalo…

Ovo su današnji top10, baš me zanima tko je to danas prodavao, znati ćemo za par dana:

1. KONČAR-ELEKTROINDUSTRIJA D.D. 65.827 67,80
2. FLORIČIĆ KRISTIJAN 4.958 5,11
3. HPB D.D. 4.803 4,95 Skrb. račun
4. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF 2.994 3,08
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 2.169 2,23
6. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DIONIČKI OIF 1.119 1,15
7. KNEŽEVIĆ NIKOLA 904 0,93
8. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DYNAMIC OIF 800 0,82
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 762 0,78
10. BELAMARIĆ JOSIP 452 0,47

pa šta se ovo događa sa ovom super kvalitetnom dionicom… ovo su fenomenalne cijene za dokup…dobro ću se smijati kada za godinu dana ovu dionicu budem iskrcavao na 6000-7000…

smiješna cijena je ovo…

Obey Ferengi Rules of Acquisition


pa šta se ovo događa sa ovom super kvalitetnom dionicom… ovo su fenomenalne cijene za dokup…dobro ću se smijati kada za godinu dana ovu dionicu budem iskrcavao na 6000-7000…

smiješna cijena je ovo…

Zašto taj koji će za godinu dana to kupovati po 6000 ili 7000,zašto ne kupi sada po 2700?Možda se još nije rodio?

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

New Report

Close