KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad je kriza onda se prvo povlače sa kupnje na ovakvim dionicama.
Meni je zazvonio alarm u glavi neki dan odmah kad su maknuli sa kupnje onih par naloga po 295x…

Ja se postavio na kupnju, pa ako netko želi davati u bescjenje samo neka izvoli.

evo mene natrag, niš wunder ne prodaje, al si misli uskoro još jedno 50tak komada kupit kad mu dođu neke parice! [thumbsup]

nego, kaj sam bio štel reći, fino si golubve bid podrapo neki dan, svaka čast! [smiley]

Reči ću ti i zašto.Bojim se da ovo ide u neki zatvoreni fond,neka izmišljotina Polančecova.A onda tko zna kako će se to vrednovati.A vidim da i ova stotka na prodaji klizi sve niže i niže.Samo što maca papala bid pa i nema kome prodati. [tongue]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

dobro je, zasro si se, panično brže bolje polupo bid iako si s kolegama na asku bio puno bliže 3200 nego 2950 i sve 5, u potpunosti te razumijemo! [smiley]

strah je jako za*eban osjećaj, al čisto da imaoci dionice znaju ak neko dramatično sruši kodt po bidu su to najvjerojatnije forumaši sami!

a zatvoreni fondovi, delistanje s burze i ostale pi*darije samo neka ih koliko god jer dok god p/s klizi prema 0, a p/e se godišnje skoro prepolovi ja nemam briga!

pa i da sve ode u mp3 dividenda će mi za 10-15 godina isplatit uloženo!


obzirom na gužvu na bidu, molim zainteresirane da mi prodaju koju dionicu po 500-600 laganih kunića.
tj.za dvi-tri ture pića.

Vlad skuliraj se.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Uz dividendu od cca.3% će ti kroz 10 godina inflacija sve pojesti.A vidim da nitko nije navalio na ovu stotku na prodaji.Kako to komentiraš?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Mene više zanima zašto nitko ne kupuje neposredno pred dividendu. [shocked]

Uzmeš fino knjigu u ruke pa čitaj.

Možda ćeš shvatit da na ovako nelikvidnoj dionici dividenda nije mamac za špekulante.

Kodt svakom transakcijom varira po 200 kuna a dividenda nije niti 100.

Ovo je dionica isključivo za dugoročne ulagače.

Svake godine ti zaradi za ljetovanje i to je to.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Uz dividendu od cca.3% će ti kroz 10 godina inflacija sve pojesti.A vidim da nitko nije navalio na ovu stotku na prodaji.Kako to komentiraš?

Da je normalno stanje na tržištu, nestala bi ta stotka u roku od pola sata, kao i svi slični nalozi zadnjih mjesec dana, zato jer se radi o vrhunskom poduzeću. Ali od prošlog tjedna kad je opet počela "kriza" onda je logično da fondovi čuvaju cash za kupovinu likvidnijih i potencijalno brže rastućih dionica.

E sad, Buffet je rekao da je bolje kupiti odličnu firmu po dobroj cijeni nego lošu firmu po niskoj cijeni. No na našem tržištu stvarno ne znam koliko je pametno držati se toga… [undecid]

Evo stvarno je zagustilo ovom sa 100 komada, sad je već spustio na 2.900…
S obzirom na dividendu, ispada da to daje po 2.810. [shocked]
Ali nitko još nije popustio panici i lupio po bidu.


Evo stvarno je zagustilo ovom sa 100 komada, sad je već spustio na 2.900…
S obzirom na dividendu, ispada da to daje po 2.810. [shocked]
Ali nitko još nije popustio panici i lupio po bidu.

zasto bi lupao kad se meni ne zuri a raiff-nu se zuri pa nek ga (pro)da za 2000

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

Točno sam znao ujutro da će ovak završit, ali nisam ništa htio pisat da ne ispadne da drukam.
Ali ovaj se spušta danima i točno gledam kako će kad popizdi iskrcat sve do 2500.
Jedino što je u trenutku kad sam gledao bilo samo 67 dionica na bidu

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Točno sam znao ujutro da će ovak završit, ali nisam ništa htio pisat da ne ispadne da drukam.
Ali ovaj se spušta danima i točno gledam kako će kad popizdi iskrcat sve do 2500.
Jedino što je u trenutku kad sam gledao bilo samo 67 dionica na bidu

Ovo se zove diskont, al dobro, šta ćeš nemam sad keš da pokupim, a da i imam stavio bi mu se na 2.500 pa nek se dalje spušta

New Report

Close