KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još malo pa prolazi dividend-day a trgovina je na ovoj dionici baš zamrla…
Čudno…
A valjda su nakupovali svi koji su htjeli.

Opet danas iskrcavanje, nije mi više ništa jasno… [undecid]

wunder poručuje kolegi golubv da je on zadnji koji je ovako bezobzirno prodao kodt i da se nada da više nece biti ovakvih pacijenata u budućnosti
hvala

Postanite Eu-robovi

kada je wunder prodao??

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Zašto je wunder prodao KODT? [shocked]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

krivo ste me razumjeli
nije wunder prodao nego je poručio kolegi golubv da se nada da je kolega golubv zadnji koji se rjesio kodt-a

Postanite Eu-robovi

ne kužim. zašto je wunder prodao golubvu-u?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


ne kužim. zašto je wunder prodao golubvu-u?

Poručujem kolegi borism,da poruči kolegi wunderu,da on poruči kolegi TunaSalad da on (wunder) meni nije prodao KODT.Hvala [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

molim da se i bilježnik uključi. bez ovjere kod bilježnika ništa ne priznajem [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

obzirom na gužvu na bidu, molim zainteresirane da mi prodaju koju dionicu po 500-600 laganih kunića.
tj.za dvi-tri ture pića.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Kada je frka nema nikoga na ovoj temi.Zanima me zašto netko rasprodaje neposredno pred isplatu dividende.S obzirom na datum možda već ima informaciju o lošijem financijskom izvješću za drugi kvartal ,pa koristi dividendu za lakši izlazak na relatvno manje likvidnoj dionici.

Mene više zanima zašto nitko ne kupuje neposredno pred dividendu. [shocked]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

New Report

Close