KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

smurf:

Hm, a možda će obje postati P-A što djelomično objašnjava bježaniju iz R-A u top10? u svakom slučaju čuvati,bez obzira na sve,za par godina ovo će biti biser. [thumbsup]

??? a ko će onda odlučivati na skupštini ?


hmmmm , pa sta te muc?
u ovakve dionice se ne ulzi, ako ne mislis camiti kratkorocno.
barem dvije – tri gd .[lol] .
ajde no sikiriki , evo me na kupmji samo ako si nervotzan [thumbsup]

najvrednije stvari u životu su besplatne

hahaah Nevera, ne znam s koliko se maskimalno promila smije pisat po forumu.

napokon kakva takva kupnja na P-A… nevjerojatno je da ovakva dionica uspjeva biti ovoliko nelikvidna i van svakog interesa investitora. sad kad se može kupovati na ovakvim razinama nema kupca ni da zaluta neki slučajni, a kad krene gore onda će se kupovati kao da nema sutra i neće se pitati za cijenu… moram priznat da ne razumijem – ali sva sreća da je ova naša burza daleko od zdrave pameti i logike pa sam se navikao da ne razumijem dosta toga[cool]

ljudska psiha čovjeku teško dopušta da kupuje jeftine dionice, kao i da prodaje kad su skupe!


ljudska psiha čovjeku teško dopušta da kupuje jeftine dionice, kao i da prodaje kad su skupe!

Istina

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

3.062,00 3
3.060,00 10
3.050,00 8
3.041,00 10
3.040,00 5
3.025,00 5
3.017,00 6
3.012,00 2
3.001,00 20
3.000,00 7

mislim da će uskoro počet i ovo se vraćat na mjesto gdje pripada! [thumbsup]

kako stoji prodaja ??

sto je to? kp?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

kupnja napokon izgleda odlično, a ona rušenja pred kraj s 1-2-3 komada su ionako bila smiješna!


kako stoji prodaja ??

prosao onaj skriveni nalog na prodaji

evo aktualnog stanja k/p

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

brate mili šta nisu ovi smiješni prodavači više sami sebi jadni!? [rolleyes] [lol]

kupnja dosta ojacala, ali opet se pojavio skrivni nalog na prodaji…

bitno da se vraca likvidnost, sve ce doci na svoje mjesto

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

New Report

Close