KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


prodaju ILIRIKA JIE i dva RAIFFEISEN skrbnički P-A u posljednje vrijeme ne pratim jer je i tako slabo likvidna, ali od 05.10.2007. HPB skrbnički prodao 76 komada, Aureus prodao 484, fizičke osobe se izmjenjuju, netko malo kupio, netko prodao, od onda sa top10 ispali Bastion upravljanje d.d. i Bobinac Mirjana, ali je upao Berkopić Dražen koji je u tom periodu kupio najmanje 674 komada KODT-P-A 09.05.2008.

berkopic je mijenjao R za P kad je bila razlika veca od xxx kuna

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Trgovina ce nas ubiti

Ja bi prije tipovao na uvozni lobi. Trgovat se moze i sa domacom robom sta je pozitivno.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Alien:

Trgovina ce nas ubiti

Ja bi prije tipovao na uvozni lobi. Trgovat se moze i sa domacom robom sta je pozitivno.

Ma na to sam mislio. Kuzimo se.


Gdje ovdje vidite “bijeg polovice top 10”, prodaju ILIRIKA JIE i dva RAIFFEISEN skrbnički

na to sam i mislio, nekoliko stranica ranije bilo je postano i stanje iz ožujka tako da se vidi kako to već duže traje.

vjerujem da su prekrcavanja i da ćemo uskoro vidjeti neke nove u top 10, ali svejedno, ovo je dionica koju bi po svemu što znam trebalo čuvati kao da je od zlata.


” berkopic je mijenjao R za P kad je bila razlika veca od xxx kuna

Koji bi mogao biti razlog zašto je Berkopić prešao na P.??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

vipy:

” berkopic je mijenjao R za P kad je bila razlika veca od xxx kuna

Koji bi mogao biti razlog zašto je Berkopić prešao na P.??


jeftinija je bila dosta od redovne, neopravdano, jer po svojim karakteristkama je ova dionica equity – like, te visa cijena redovne moze biti opravdana samo glasackim pravima.
ja imam R- najveci udio u portfelju

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Za sad nemam ni jedne ali je merkam već neko vrijeme.Birtić se raspisao u svojoj knjigi o KODT ali to mi malo znači međutim Berkopić je bivši direktor Elektre Čakovec a sad savjetnik direktora ili tako nešto pa smatram da kuži materiju i sigurno nebi uložio ni lipe da ovo nema potencijal.
Probat ću nešto namaknuti ako ostane na ovim cijenama.Koliko vidim R-A je likvidnija.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


vipy: ” ” berkopic je mijenjao R za P kad je bila razlika veca od xxx kuna ” Koji bi mogao biti razlog zašto je Berkopić prešao na P.??

Izjednačit će se obe.

Pa će postati ra.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


golubv: ” vipy: ” ” berkopic je mijenjao R za P kad je bila razlika veca od xxx kuna ” Koji bi mogao biti razlog zašto je Berkopić prešao na P.?? ” Izjednačit će se obe. Pa će postati ra.

zasto bi to koei napravio…
jer se ne sjecas
– afere bago-granic
– javne ponude za kodt ra
izjednacavanjem bi koei izgubio 51% vlasnistva,
ne vjerujem, zasto bi si to isli raditi?
odakle ti info

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Hm, a možda će obje postati P-A što djelomično objašnjava bježaniju iz R-A u top10?

u svakom slučaju čuvati,bez obzira na sve,za par godina ovo će biti biser. [thumbsup]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

Koliko se sjećam bilo je nešto o tome (r-a i p-a) u Končarevcu koji su dobili svi radnici Končara netom prije radničke privatizacije KEV-a INEM-a i KMK-a krajem prošle godine. Pisalo je i da će Končar nastojati da u društvima koja su u core biznisu, a u kojima nema 75%+1 dionicu, steći razliku do tih 75%+1.
Ako neko od forumaša ima taj broj neka pogleda. Ja ga imam u uredu pa će vidjeti u ponedjeljak. Svakako mislim da se p-a ukida, ali hoće li se mjenjati za r-a u omjeru 1:1, ne vjerujem. Pa to bi bilo gadno. Ali opet sve je moguće kod te ekipe koja kolo vodi…[undecid]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


Hm, a možda će obje postati P-A što djelomično objašnjava bježaniju iz R-A u top10? u svakom slučaju čuvati,bez obzira na sve,za par godina ovo će biti biser. [thumbsup]

??? a ko će onda odlučivati na skupštini ?

New Report

Close