KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


febo si položio onaj ispit kaj ti nejde? [tongue] [smiley]

prijatelju, Febo je gotov za 50 dana a početkom 2009. upisujem specijalistički studij

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

čestitam, nadam se da ću u tvojim godinama imat to završeno! [smiley]


btw. danas su se na tvu baš hvalili kak i dalje misle precijenjenu kunu takvom održavat! [rolleyes]

pa normalno da je misle i dalje takvom održavat, pročitaj post kojim sam odgovorio Maradoni[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


čestitam, nadam se da ću u tvojim godinama imat to završeno! [smiley]

ako ćeš imat sve što imam ja u mojim godinama ( a nisi baš jako daleko od njih) ja ću ti prvi čestitati
[wink][thumbsup][smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

daj popis što sve trebam zadovoljit pa se javim za kolko ono – 76to jel?

Evo od danas i ja s vama. Ne očekujem brzu zaradu, ali očekujem visoku zaradu za godinu – dvije.
Nažalost sam napravio skoro cijeli promet danas [proud]


Evo od danas i ja s vama. Ne očekujem brzu zaradu, ali očekujem visoku zaradu za godinu – dvije. Nažalost sam napravio skoro cijeli promet danas [proud]

P-A ili R-A?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

R-A , kaj ti imaš febo?

kako bi nam slaba kuna koristila?

ako se poveca prihod od izvoza i dionica poraste 20 posto a kuna oslabi 20 posto opet imamo isti d..k

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

umrijet ću od smijeha, vrištat, plakat!

i onda ovo neko slučajno radi! [lol]

2.750,00 4 10:02:31
2.751,69 4 10:02:31
2.760,00 3 10:02:31
2.850,00 5 10:02:31
2.901,01 4 10:02:31
2.905,00 2 10:02:31

sto je to p-a?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

da, prekomično!

čisto navlačenje prodaje…

New Report

Close