KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sad mi je jasno što se ovdje događa. Jedni te isti prodaju jednima te istima i potom opet od njih kupuju. Samo ne znam zašto

i ja se ne mogu otet dojmu da jedan raiff prodaje ovom novom u top10!

e sad koje su im igre i računice nemam dume, al sve će doć na svoje! [thumbsup]


Sad mi je jasno što se ovdje događa. Jedni te isti prodaju jednima te istima i potom opet od njih kupuju. Samo ne znam zašto

Priliju iz šuplja u prazno ko i na ostalim dionicama.

No meni se ne žuri.[cool]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

ni meni, o prodaji ću eventualno počet razmišljat tek na petereroznamenkastoj cifri!

ovo nije dionica za klanje, nego za mužnju – kiyosaki! [cool]

Pozdrav svima ovdje,

proučio sam puno toga što se pisalo, poslovanje firme i to kaj se nije jos podigla cijena nakon korkcije i definitivno ulazim u pon unutra.
Jedino mi bas nije najjasnija razlika izmedju r/a i p/a dionica.
U što je po mišljenju iskusniji kolega bolje uletiti.
Razlika u cijeni im je gotovo tu negdje na rastojanju većinom, vidim da je r/a likvidnija od p/a u ovoj godini……….a možda i inaće …što na zse o vrijednosnici znaći ona količina 90 mil za r-a i 63 za p-a? jel to ukupna protrgovana u godinu dana?
Molim kolege da mi daju prednosti i mane jedne ili druge………..jer bi utukao ostatak cash-a u njih, pa ako uzimam r-a imam za 1 dionicu manje nego p-a pa bi zelio vagnut sta mi je bolje, a vidim da su misljenja razlicita.
puno hvala [pray]


ni meni, o prodaji ću eventualno počet razmišljat tek na petereroznamenkastoj cifri! ovo nije dionica za klanje, nego za mužnju – kiyosaki! [cool]

Loša nam dividenda[lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

pogle ove s dobrom kaj im se događa! [lol]

Vidim da se tu spominju promjene u prvih 10…..da ne bude zabune evo update kod redovne….

25/03/2008

1. KONČAR-ELEKTROINDUSTRIJA D.D. 65.827 67,80 Osnovni račun
2. FLORIČIĆ KRISTIJAN 4.958 5,11 Osnovni račun
3. HPB D.D. 4.808 4,95 Skrb. račun
4. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF 2.994 3,08 Skrb. račun
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 2.861 2,95 Skrb. račun
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 1.343 1,38 Skrb. račun
7. KNEŽEVIĆ NIKOLA 1.204 1,24 Osnovni račun
8. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DIONIČKI OIF 1.119 1,15 Skrb. račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 1.084 1,12 Skrb. račun
10. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DYNAMIC OIF 800 0,82 Skrb. račun
Ukupno: 89,60

30/04/2008

1. KONČAR-ELEKTROINDUSTRIJA D.D. 65.827 67,80 Osnovni račun
2. FLORIČIĆ KRISTIJAN 4.958 5,11 Osnovni račun
3. HPB D.D. 4.809 4,95 Skrb. račun (+!)
4. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF 2.994 3,08 Skrb. račun
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 2.569 2,65 Skrb. račun (-292)
6. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DIONIČKI OIF 1.119 1,15 Skrb. račun
7. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 1.095 1,13 Skrb. račun(-248)
8. KNEŽEVIĆ NIKOLA 904 0,93 Osnovni račun (-300)
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 811 0,84 Skrb. račun (-273)
10. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB DYNAMIC OIF 800 0,82 Skrb. račun
Ukupno: 88,46

Ilirka…….Raiffeisen……Knezevic….polako prodaju…..

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Sad mi je jasno što se ovdje događa. Jedni te isti prodaju jednima te istima i potom opet od njih kupuju. Samo ne znam zašto

zato da odrze odredjenu likvidnost dionice… u danasnje vrijeme je to bitno, kaj ne?

“Please, God, Just One More Bubble.”

hahaha, ajmo p-a, prestigni r-a! [lol]

prema rezultatima koeija za prvi kvartal 2008e kodt čini…

27% ukupnih prodajnih prihoda
41% ukupnih inozemnih prihoda
44% ukupne dobiti grupe

na trenutnim cijenama kodt-p-a 3100 i kodt-r-a 3200 osnovni pokazatelji dionice su sljedeći…

p/s = 0,8
p/e = 15,7
p/b = 2,9

kao peer možemo koristiti već navođeni abb koji samo što nije prevalio vlastiti ath prije američke krize…

p/s = 2,28
p/e = 19,6
p/b = 5,89

izvor: http://moneycentral.msn.com/investor/invsub/results/compare.asp?Page=PriceRatios&Symbol=ABB

stock rating uglavnom svuda strong buy il najbolja ocjena, sektor rastura, a di smo mi!?

dionicu fulo nisam, al burzu bogami jesam! [lol]

Zanima me mišljenje iskusnijih kolega npr vipya, febe i sličnih kao će se u budućnosti odraziti na ovu dionicu ulazak Hr u europu i recimo prelazak na euro,trenutno imamo politiku jake kune a to po teoriji ne odgovara izvoznicima?

ino poslovanje je u eurima…

New Report

Close