KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo da vas sve pozdravim jučer sam vam se pridružio


Samo da vas sve pozdravim jučer sam vam se pridružio

Dobro došao.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Samo da vas sve pozdravim jučer sam vam se pridružio

Vidiš dobro si prošao.
Ostale dionice danas redom popadale, a mi smo ostali gdje smo i bili (manje više). Istina da zadnjih 2 tjedna nismo ni rasli.
Svakako wellcome to club [cool] i samo strpljivo.

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

majko mila opet prodaje po 3100……. [angry]

ja ću si pucat u glavu kaj ne mogu toga više kupovat! [bye]

molim Vas malo iskusnije i upućenije da mi potvrdite koliko je istinita priča o prebacivanju povlaštene u redovne dionice. kako bi se to kratkoročno moglo odraziti na vrijednost redovne, odnosno povlaštene nakon eventualne takve objave? ovo sam načuo pa me zanima da li netko možda zna nešto više. hvala


Samo da vas sve pozdravim jučer sam vam se pridružio

onda smo se zajedno pridruzivali.. ja sam škicao ovu dionicu jako dugo, ubacio sam jucer 30ak dionica u svoj portfelj

inace sam spekulant ali ovdje ne, ne prodajem kodt prije 4500 kn… mogu eventualno jos dokupiti

sretno, maradona[thumbsup]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

Ajd da se i ja javim onda, od jučer sam i ja član (ne)sretne obiteljji [cool]

Gledao sam puža kako puže po oštrici britve. To je moj san...

Možda još nadokupim slijedeći tjedan nemam sad više love, primamio me ht danas, no držim ovo do se ne izmisli neka nova tehnologija pa transformatori ne budu više potrebni što je u slijedećih 20 g malo vjerojatno koliko mi je prijatelj iz abb nahvalio končar nekak mi je ova donica već postala miljenica.

lijepo je vidjet u top 10 i da je novi raiffeisen uletio s preko 800 komada! [thumbsup]

a bome ispod 3000 se baš i nisu mogli nakupovat više od 100 komada ako! [proud]

neki dan je bilo samo 30 dionica na prodaji do 4600…

danas je ujutro prodaja malo ojacala, ali vec ce se to pojesti[thumbsup]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

Sad mi je jasno što se ovdje događa. Jedni te isti prodaju jednima te istima i potom opet od njih kupuju. Samo ne znam zašto

Hell is Empty and all the Devils are Here


molim Vas malo iskusnije i upućenije da mi potvrdite koliko je istinita priča o prebacivanju povlaštene u redovne dionice. kako bi se to kratkoročno moglo odraziti na vrijednost redovne, odnosno povlaštene nakon eventualne takve objave? ovo sam načuo pa me zanima da li netko možda zna nešto više. hvala

po meni nema smisla da se to dogodi
– vecinski dionicar je KOEI i time bi on izgubio 51% prava vlasnistva
– povlastena nije dikriminirana u odnosu na RA (daje istu dividendu) i po karaktristikama je equity-like za razliku od npr cebe gdje je debt-like

Kad je vec febo poceo analizirati izvjesce i kako je mala neto profitna marza, ja i dalje tvrdim da je realna profitna marza znatno veca, a da je oni drukaju prema dolje amrtizacijom najbrzom mogucom stopom te kreiranjem rezervi ( porezna uprava ih je vec jednom tjerala da oprihoduju te rezerve zato sto se utvrdilo da nemaju osnove)

zasto uprava konstantno “smanjuje” dobit putem amortizacije i rezerviranja
po meni samo 2 razloga
– porezni trosak
– ili si osiguravaju da imaju rast dobiti kad dodje losije razdoblje (kojega vec nema dugo, a s obzirom na industriju nece ga ni biti skoro [cool] )

sto se tice dionice, bas me zanima dokada ce ova dionica ostati nazapazena

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close