KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo i ja malo kupio R-A

EPS nakon 1Q je cca 202 kn, dakle na P/E 15-16.

Dobro došli kolega, jeste li spremni na strpljenje?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Sviđaju mi se ove igrice s Končarom.

Znam na čemu sam.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

ova dionica meni i je upravo za vježbanje strpljenja! [lol]

strpljen spašen! [cool]


ova dionica meni i je upravo za vježbanje strpljenja! [lol] strpljen spašen! [cool]

Meni se ne žuri za lovu.

Svaka igra ima svoja pravila.[lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Dobro došli kolega, jeste li spremni na strpljenje?

ja sam u KODTu već godinu dana samo sam na 4000 izašao iz R nakratko i sada opet ušao. jedan od najvećih minusa bilježim upravo ovdje tako da sam zadnjih mjesec dana prilično imun i letargičan na sve što se dešava. Trenutno je 10% portfelja u KODT.


budd: ” Dobro došli kolega, jeste li spremni na strpljenje? ” ja sam u KODTu već godinu dana samo sam na 4000 izašao iz R nakratko i sada opet ušao. jedan od najvećih minusa bilježim upravo ovdje tako da sam zadnjih mjesec dana prilično imun i letargičan na sve što se dešava. Trenutno je 10% portfelja u KODT.

a kolki ti je portfelj?
ono što ti ostane od studentskog đeparca?
[huh]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

zavidim sretnicima koji sad imaju priliku kupovat jer sam ga ja platio puno više i siguran sam da nisam krivo procjenio nijedan od potencijalnih targeta! [proud]

meni nedaju više s obzirom na margin spike da se krcam! [bye]

Savage:

budd: ” Dobro došli kolega, jeste li spremni na strpljenje? ” ja sam u KODTu već godinu dana samo sam na 4000 izašao iz R nakratko i sada opet ušao. jedan od najvećih minusa bilježim upravo ovdje tako da sam zadnjih mjesec dana prilično imun i letargičan na sve što se dešava. Trenutno je 10% portfelja u KODT.

a kolki ti je portfelj?
ono što ti ostane od studentskog đeparca?
[huh]

čemu vrijeđanje molim lijepo? ako te baš zanima portfelj mi je toliki da mogu kupiti lijepo opremljenu novu accordicu. možda to nekima nije puno ali s obzirom da sam s početnim kapitalom prije 4 godine mogao kupiti samo malo bolji mob mislim da sam daleko dogurao. ubuduće poruke ovakvog tipa na PM mada ne shvaćam što je pisac htio reći. da li je moje mišljenje manje bitno i zar sam ja manje osoba ako imam 100.000, milijun ili 10 milijuna kn!?

Bar si siguran ako počne sve padati ona može max dolje cca 20%,
a neke po ovome i 50 %,gledaj to sa te strane-mala utijeha.
Bila je cca 5800,00 kuna ..a tu imaš prostora za rast. bar 70%.


]” čemu vrijeđanje molim lijepo?

a tko te vrijeđa?
[kiss]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


da li je moje mišljenje manje bitno i zar sam ja manje osoba ako imam 100.000, milijun ili 10 milijuna kn!?

nisi
[kiss]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close