KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ima netko jos ove dionice? sto ce biti s nama?


ima netko jos ove dionice? sto ce biti s nama?

Sada je sve jasno-

Kune nisu problem, kuna nema

Sta je to jasno?

Dosta je ljudi dobilo uskrsnicu ali u obliku kupona za potrosnju u konzumu tako da ce to dati dodatnu likvidnost sustavu

Nisu li ti kuponi unaprijed plaćeni? Ukoliko je tako onda slabu likvidnost donose pošto je ta lova već u sustavu.

SeRija, valjda misliš na dodatni trošak, radnici samo odnose novac, kakva likvidnost.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

kad nisam do sad prodao, ni neću, sad me interesira rasplet! 😉

pišem samo na dionicama koje držim..


Dosta je ljudi dobilo uskrsnicu ali u obliku kupona za potrosnju u konzumu tako da ce to dati dodatnu likvidnost sustavu

To nije dodatna likvidnost. Upravo suprotno. To se naplacuju dugovi.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Dosta je ljudi dobilo uskrsnicu ali u obliku kupona za potrosnju u konzumu tako da ce to dati dodatnu likvidnost sustavu

Ne znam o kojem se ukupnom iznosu radi ali tocno je da ce se likvidnost povecati… Sasvim ste u pravu i ne vjerujte ovim postovima nize… Ako treba pojasniti i to mogu.

Agrokor je do nedavno otkupljivao dionice po 148 kn. Ima netko info sto sada?



Dosta je ljudi dobilo uskrsnicu ali u obliku kupona za potrosnju u konzumu tako da ce to dati dodatnu likvidnost sustavu

Ne znam o kojem se ukupnom iznosu radi ali tocno je da ce se likvidnost povecati… Sasvim ste u pravu i ne vjerujte ovim postovima nize… Ako treba pojasniti i to mogu.
[/quote]

mislim da ste u krivu kolega. velikom većinom su to kompenzacije ili dugovi dobavljačima, nema tu nikakvog cash flowa, niti poboljšanja likvidnosti.




Dosta je ljudi dobilo uskrsnicu ali u obliku kupona za potrosnju u konzumu tako da ce to dati dodatnu likvidnost sustavu

Ne znam o kojem se ukupnom iznosu radi ali tocno je da ce se likvidnost povecati… Sasvim ste u pravu i ne vjerujte ovim postovima nize… Ako treba pojasniti i to mogu.
[/quote]

mislim da ste u krivu kolega. velikom većinom su to kompenzacije ili dugovi dobavljačima, nema tu nikakvog cash flowa, niti poboljšanja likvidnosti.
[/quote]
I ja mislim da tu nema keša, jer u mojem gradu su bonove dobili uglavnom radnici gradskih i državnih poduzeća tipa komunalno ili vodovod . Tako da vjerujem da je to prebijanje dugova.

Da i sami radnici u sustavu Agrokora su dobivali bonove.

New Report

Close