KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

MERCATOR -ovi proizvodi / slovenski proizvođači / NAPOKON na policama
Konzuma…

Iako je pisalo o tome, kako će Konzum zadržati u prodaji dio dotadašnjih
slovenskih proizvođača – kroz robnu marku MERCATOR ….a ne K-PLUS—

nakon kupoprodaje, , nestali su s polica svi Mercatorovi proizvodi, ili
su prodavani na akcijama – da ih se riješe što prije..

Ovih dana, ponovno na policama JEFTIJINI , KVALITETNI PROIZVODI
S oznakom MERCATOR ..uz bok proizvodima K-PLUS…
Toj robnoj marki vjerujemo ….i te proizvode kupujemo !

Da li su to ORIGINALNI proizvodi slovenskih proizvođača? ili
Todorić vara kupce , prodajući svoje pod nazivom Mercator zajedno
s K-plus proizvodima ?

Tko ima odgovor?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Danas u centru – prIMOPREDAJA UPRAVLJANJA ? ……prešetavaju se
delegacije predstavnika…

Kada će se konačno početi brinuti o trgovačkim zapuštenim centrima i napuniti
prazne lokale ????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Agrokor nikada nisam posebno proučavao niti se bavio njime makar sam posjedovao Vupik i Belje dionice u više navrata i želim reći Todorić može samo boga i vladajuće moliti da Hrvati i regija SRB i BiH ne postanu malo više kupovno sposobniji (da se ekonomija oporavi) . Ako to čudo i dođe u regiju ostade on bez kupaca jer povjerenje se ne može vratiti niskim cijenama ili nekim neimenovanim proizvodima. Govorim to iz perspektive potrošača i prijatelja pa čak i familijarno povezane osobe s djelatnicima Konzuma i mogu samo reći da sam ja i veliki broj ljudi iz familije i prijatelja razočarani kvalitetom friškog mesa sanitarnih uvjeta na odjelima mesnice i salama znači uvalili su nam smrdljivo meso i salame a o tim K-plus i Standard proizvodima da i ne pričamo to je zadnji otpad u proizvodnji ali eto siroti ex Jugosloveni jedino imaju za to novca.Dalje imam bliskih prijatelja i familije uposlene u Konzumu i kad čujem te priče o mesnicama i kakvo to meso dolazi i kako se tretira u samim prodavaonicama da se može uvaliti kupcu to je za ne vjerovati a odnos voditelja raznih poslovnica prema djelatnicima u prodavaonicama to nije humano šta oni tim radnicima rade pa većina tih ljudi pije tablete za smirenje kada ide na posao. Ispričavam se na dugačkom tekstu ali to se ne može objasniti s nekoliko brojki i računskih operacija. Želim reći ozbiljno je urušeno povjerenje kupaca i to nepovratno, ljudi koji rade u Konzumu gledaju samo da pobjegnu odande a s ovim radom Nedjeljom i ne plačenim prekovremenim satima neće privući dobre i vijerne radnike. Sam osobno tjeram obitelj da kupuju u Kauflandu ili kod privatnih mesnica jer sam se razbolio od njihovih proizvoida kojima se Agrokor ponosi. Volio bih da ovaj tekst pročita netko sposoban i odgovoran iz Agrokora pa da promjeni puno toga nevaljaloga u Agrokoru jer je ipak to HR kompanija i hrani veliki broj obitelji koje rade tamo ali mislima da je njima pijacna prodaja (sistem prevare na tržnicama)smisao poslovanja.

dali je kome sjela dividenda? rekli su da je isplata 23.9….

http://www.mojedionice.com/fund/KalendarDividendi.aspx

gdje se spominje dividenda

Sjela dividenda!

i meni danas sjela [emo_smijesak]

sjela [emo_smijeh]

MOLIM LIJEPO, KOLIKO JE DIVIDENDA PO DIONICI?

pišem samo na dionicama koje držim..

15 kn bruto

Hvala Novi.. [emo_palacg]

pišem samo na dionicama koje držim..

Možete li reći kako se došlo do 15 kn po dionici?
Ako u revizorskom stoji da će isplatiti dividendu od cca 4 kn po dionici…
Hvala

New Report

Close