KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje je najmanje spekulanata Bahovec i ekipa imaju pet sest god konzum i vise:)


ako ide na mercator sigurno neće ovdje bacati novac da zadovolji špekulante [emo_palacd]

Naravno da neće bacati novac i gubiti vrijeme na istiskivanja i sl., kad mu svaka kuna treba za kupnju Mercatora.

http://www.seebiz.eu/agrokor-s-velikim-sansama-za-preuzimanje-mercatora/ar-53883/

Uložiti truda da objaviš javnosti kako je predviđeni rast samo neslužbena predikcija i da nemate komentara na prodaju Mercatora može značiti samo dvoje – ili ste jaaaako profesionalni ili…[emo_novac].

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Nema više istresanja po bidu.
Prodaja se znatno smanjila,a bid se polako diže i pojačava.
Prije pripajanja Idee i potencijalne akvizicije “Mercatora”,”gazda okrupnjava”
svoje vlasništvo.
Da li nakon ovoga slijede “mirovinci” po već viđenom scenariju???
Zanimljivo preslagivanje!!!!
Priče o istiskivanju,po meni,sada nisu apsolutno realne,a ako ga u daljoj budućnosti i bude istog,biti će to,po meni uz lijepu premiju za strpljenje.
Pozdrav


Uložiti truda da objaviš javnosti kako je predviđeni rast samo neslužbena predikcija i da nemate komentara na prodaju Mercatora može značiti samo dvoje – ili ste jaaaako profesionalni ili…[emo_novac].

Ili su profesionalni/odgovorni ili su što?


Nema više istresanja po bidu.
Prodaja se znatno smanjila,a bid se polako diže i pojačava.
Prije pripajanja Idee i potencijalne akvizicije "Mercatora","gazda okrupnjava"
svoje vlasništvo.
Da li nakon ovoga slijede "mirovinci" po već viđenom scenariju???
Zanimljivo preslagivanje!!!!
Priče o istiskivanju,po meni,sada nisu apsolutno realne,a ako ga u daljoj budućnosti i bude istog,biti će to,po meni uz lijepu premiju za strpljenje.
Pozdrav

Sigurno.
Ivica ce platiti vise nego sto mora.
Bravo.
Sjetimo se samo PIK Vrbovca.

Naivnosti ne manjka.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

Do neki dan ste (prepoznat će se)da ne kažem srali po ovoj dionici a sad kad je Ivica spreman platiti 143 sad opet ne valja.
Ja kažem ako Ivici vrijedi 143 onda meni vrijedi 300!!!
Pametnome dosta!


Priče o istiskivanju,po meni,sada nisu apsolutno realne,a ako ga u daljoj budućnosti i bude istog,biti će to,po meni uz lijepu premiju za strpljenje.

Aha.po mojoj pretpostavci iduce godine za bozic.vec zamisljam todu kako se oblaci u deda mraza i okolo sece sa vrecom love i trazi naseg boru da ga posteno izdariva.


Nema više istresanja po bidu.
Prodaja se znatno smanjila,a bid se polako diže i pojačava.
Prije pripajanja Idee i potencijalne akvizicije "Mercatora","gazda okrupnjava"
svoje vlasništvo.
Da li nakon ovoga slijede "mirovinci" po već viđenom scenariju???
Zanimljivo preslagivanje!!!!
Priče o istiskivanju,po meni,sada nisu apsolutno realne,a ako ga u daljoj budućnosti i bude istog,biti će to,po meni uz lijepu premiju za strpljenje.
Pozdrav

Možda istisne i za sitne novce, a što se tiče premije probaj sa lotom, možda budeš imao veći uspjeh.



Uložiti truda da objaviš javnosti kako je predviđeni rast samo neslužbena predikcija i da nemate komentara na prodaju Mercatora može značiti samo dvoje – ili ste jaaaako profesionalni ili…[emo_novac].

Ili su profesionalni/odgovorni ili su što?
[/quote]
Pa ako se netko toliko trudi smirivati situaciju prikazivanjem stanja lošijim nego što ono jest, jasno je što će se dogoditi kada im to više neće ići od ruke…[emo_beztona]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.



Priče o istiskivanju,po meni,sada nisu apsolutno realne,a ako ga u daljoj budućnosti i bude istog,biti će to,po meni uz lijepu premiju za strpljenje.

Aha.po mojoj pretpostavci iduce godine za bozic.vec zamisljam todu kako se oblaci u deda mraza i okolo sece sa vrecom love i trazi naseg boru da ga posteno izdariva.
[/quote]

Strpiti cete se vi do sv. Nigdarjeva.
Ako ne prihvatite ponudu Ivice.
Ova dionica je cisto gubljenje vremena u ovom trenutku.
Ipak sve je moguce.
Ali malo vjerojatno.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !



Nema više istresanja po bidu.
Prodaja se znatno smanjila,a bid se polako diže i pojačava.
Prije pripajanja Idee i potencijalne akvizicije "Mercatora","gazda okrupnjava"
svoje vlasništvo.
Da li nakon ovoga slijede "mirovinci" po već viđenom scenariju???
Zanimljivo preslagivanje!!!!
Priče o istiskivanju,po meni,sada nisu apsolutno realne,a ako ga u daljoj budućnosti i bude istog,biti će to,po meni uz lijepu premiju za strpljenje.
Pozdrav

Možda istisne i za sitne novce, a što se tiče premije probaj sa lotom, možda budeš imao veći uspjeh.
[/quote]
Misliš kao ti s Beljem????
Nikako,Belje je gubitaš koji nema niti može imati dividendu!!!!!
Pogledaj samo Vupik????Uskoro će dvostruko više verijediti od Belja,zar ne???
Ne brini za Konzum.On posluje pozitivno i dijeli dividendu,zar ne????
Konzum je po meni sigurno “dobra prića”!!!!
Pozdrav

New Report

Close