KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

decko, ti si stvarno izlapio od tog belja.
uništilo te…

jesi li ti pročitao da niko ne misli da je filantrop i dobročinitelj već ima druge interese, koji u ovom slučaju i nama odgovaraju?

a što se tiče medijske blokade, eno ti index i Matija babić, on bi sigurno objavio nešto da tu ima kruha, ionako ga stalno pljuje i napada.

živio

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

ne, ja sam izlapio od ovakvih ko ti. a to su ovi sta stalno pljuju kako u drzavi nis ne valja a onda kad neko na ocigled prekrsi zakon oni kazu da je to super. evo, takvi mene frapiraju.

A babic ce objaviti nesto. evo ako te bas zanima u kontaktu smo i vjerovatno iduci tjedan ce nesto izaci. samo problem je u ovome sta u drzavi imas milion problema a ovo je ipak materija koja nije mnogima jasna i malo je teze nekom ici proucavati desetke stranica materijala za nesto sta unaprijed vjeruju da je izgubljena bitka.

A sto kazete da recimo Agrokor da kredit Konzumu za kupnju Idee?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

eto i ja uzo malo nek stoji … ako mi je dobra hdel što nebi bio i knzm

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Neznam kako će ovo završiti ali baš je super sad kad se malo popravio promet.
Po meni ovo će završiti jako dobro za dioničare(trenutne).
Ako Toda stvarno želi postati 100% vlasnik onda će ga pošteno i platiti i time dati do znanja da ova firma vrijedi jako puno.
Po meni ipak izglednija dokapitalizacija i preuzimanje Mercatora pa skok preko 200kn.
Ovo nije nikakvo drukanje nego samo iznošenje mišljenja.
Živi bili pa vidjeli. Lijep pozdrav svima!

Ja sam takoder optimista.
Naime ,ako se “Toda” misli “nabidavati” za Mercator, Konzum “mora biti vredan akvizicije”.
Osim toga on nema praksu istiskivanja malih dionicara.To mu jednostavno nije prioritet ako raspolaze s preko 90% dionica.
Bez obzira da li cijena sada bila 144 ili 150 ili 160 kuna,ostat ce oni koji vjeruju u drustvo,a prodati oni koji trebaju brzo novac ili su skepticni.
Gazda nikada ne prodaje svoje dionice,tako da ce ostati malo slobodnih dionica i sukladno tome i poslovanju cijena moze lijepo rasti.
To je dakako moj stav i pokusaj konstruktivne rasprave.
Pozdrav

Nema praksu istiskivanja?

Vaš link …

Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Nema praksu istiskivanja?

Vaš link …

Vaš link …


Ovo je iznimka i nema nikakve slicnosti sa Konzumom.
Agrokor u svom sastavu ima dosta drustava i u niti jednom koje je izlistano na burzi nije doslo do istiskivanja.
A PIK Vrbovec bez “Todorica” vjerovatno ne bi niti postojao i ovdje je on vjerovatno bio “spasilac”radnika i malih dionicara!!!!
Pozdrav

Danas nema trgovine, čeka se …kako ćemo ovdje proći

Kune nisu problem, kuna nema

Pa ja mislim da njemu nije problem ponuditi ni 180 – 200 kn nije to tako puno dionica .

kako bi mi to pasalo sad.[emo_smijeh]


Pa ja mislim da njemu nije problem ponuditi ni 180 – 200 kn nije to tako puno dionica .

ako ide na mercator sigurno neće ovdje bacati novac da zadovolji špekulante [emo_palacd]

New Report

Close