KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

On sad ima 95,03% jer sa RH ionako zajednicki djeluje tako da squeeze out je neminovan. Za zakon je takav kakav je i red je da se postuje.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Ja svoje ne dam ispod 220 i tocka .

Na žalost, tebe (nas) nito ne pita, zavuku ti ruku u džep i legalno otmu, a ti poslije možeš vrištati mjesecima, još će te optužiti za uvredu i sramoćenje po novom Kaznenom zakonu….
živjela pravna država! živjela balkanska demokracija!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

ma dajte molim vas smiješni ste…
htjeli ste ga reketariti i dobili ste po repu i sad ne valja?

mislim, nisam neki ljubitelj lika i djela Ivice Todorića, ali ono sa beljem je zaista bila smijurija, nekakvA PROCEDURALNA GRESKA IZ 2007 za koju niko nije znao osim hanfe kojoj je takodjer 5 god trebalo, dajte molim vas..

šta ne pričate o Zitnjaku i Mlinaru di je Todorić ispao gentleman?
da se razumijemo, imam KNZM i ocekujem ponudu po ponderu, ali ove budalastine mi je dosadilo čitati.
Niko vas nije prevario na belju, nego sami sebe!
bilo bi žalosno da ste ga uspjeli izreketarit.
aj bok

PS-vidim da su neki dugorocni imaoci prodali pa sad mijenjaju ploču.hehe-znakovito!!

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Samo neka sve bude po zakonu i svi cete ovdje zadovoljno trljati ruke. Zasluzili ste.Posteni ulagaci,a ne kao ona banda reketara na Belju.Gade mi se.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

1.
AGROKOR D.D. (05937759187)
16.259.940 71,62 Osnovni račun
2.
INVESTCO D.O.O. (19795081741)
2.572.200 11,33 Osnovni račun
3.
JAMNICA D.D. (05050436541)
2.520.000 11,10 Osnovni račun
4.
ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473)
228.478 1,01 Skrb. račun
5.
AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587)
219.600 0,97 Zast. račun
6.
ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473)
147.536 0,65 Skrb. račun
7.
PBZ D.D. (02535697732)
46.353 0,20 Skrb. račun
8.
BAHOVEC SREČKO (04493597707)
42.310 0,19 Osnovni račun
9.
BLAŽEV MIROSLAV (06872474979)
27.000 0,12 Osnovni račun
10.
ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473)
26.419 0,12 Skrb. račun
Ukupno: 22.089.836 97,30


ma dajte molim vas smiješni ste…
htjeli ste ga reketariti i dobili ste po repu i sad ne valja?

mislim, nisam neki ljubitelj lika i djela Ivice Todorića, ali ono sa beljem je zaista bila smijurija, nekakvA PROCEDURALNA GRESKA IZ 2007 za koju niko nije znao osim hanfe kojoj je takodjer 5 god trebalo, dajte molim vas..

jao stari kaj ti mlatis gluposti. i to nevidjene.
prva grande glupost ti je da je ono na skupstini proceduralna greska. On da bi sebi izglasao ono sta je trebalo njemu treba 3/4 vecina i to BEZ njegovih glasova. I zato je on odlucio da o tome nece glasati. Tebi je to proceduralna greska???

Inace Hanfa je otvorila nadzor 2011 sta je negdje oko 3g nakon tih dogadjaja (a ne 5 godina kako ti mlatis) a i prije toga se vodio spor na trgovackom sudu jer je toda tvrdio da je stjecanje dionica nelegalno tako da bi tako i tako morali cekati do 2011 za to rjesenje.

Pa cak i da si u pravu oko svega. Sta je normalno da u drzavi gdje se mora postovati zakon hanfa ustvardi da povecanje od 2,7mil dionica (na njegovih dotad 2,8) ne prelazi 5%??? pa jel postoji zemlja na ovoj kugli gdje je to moguce? znaci zakon vise ne postoji. I ti si jos sretan zbog toga?

Transkcija još nije provedena,gledam tko neće prodati a to je Srečko Bahovec,pa zatim Audio nema praksu prodaje na javnim ponudama,pa PBZ je kupuvao puno skuplje
pa jos dosta sitnih dioničara,tj ovako otpr ovako:Audio 0,97,Pbz 0,2,Bahovec 0,19,mali dionicari 2,7 =4,06.
S tim da od Bahovca i Pbz sigurno može očekivat vještačenje a i ne znam kako bi Zabini fondovi mogli istresti baš sve i oni su kupovali skuplje.Mislim da se Toda treba ipak jače isprsiti sa JP ako zbilja želi istiskivanje bez problema i negativine reklameu ako zbilja ide na Mercator.


ma dajte molim vas smiješni ste…
htjeli ste ga reketariti i dobili ste po repu i sad ne valja?

mislim, nisam neki ljubitelj lika i djela Ivice Todorića, ali ono sa beljem je zaista bila smijurija, nekakvA PROCEDURALNA GRESKA IZ 2007 za koju niko nije znao osim hanfe kojoj je takodjer 5 god trebalo, dajte molim vas..

šta ne pričate o Zitnjaku i Mlinaru di je Todorić ispao gentleman?
da se razumijemo, imam KNZM i ocekujem ponudu po ponderu, ali ove budalastine mi je dosadilo čitati.
Niko vas nije prevario na belju, nego sami sebe!
bilo bi žalosno da ste ga uspjeli izreketarit.
aj bok

PS-vidim da su neki dugorocni imaoci prodali pa sad mijenjaju ploču.hehe-znakovito!!

[emo_palacg]

LEAVE THE WORLD BEHINED

po mojem mišljenju prodat će mu Blažev, vlasnik Investco-a i ZABA koja nam se iskrcavala neviđeni broj puta po 140 pa i ispod toga i onda game over za sve nas.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ako Agrokor ide na Mercator, a vrlo vjerojatno ide, onda mu treba svaka kuna. Ne vidim smisla bilo kakvog rasipništva u takvom trenutku.

Stvarno znakovito da neki sad mjenjaju ploču a do juče su bili sigurni da je KNZM odličan,a šta ako Toda ide kupit jeftino šta može,od Investca je ionako bilo njegovo,to je transakcija bez novaca,za dat javnu ponudu mora imat deponovana sredtstva,zato prodaja Leda,a kad dokupi još KNZM onda lijepo opet ponudi mirovincima,šta njemu smeta par postotataka malih da ih istiskuje ,on hoće još keša od fondova a potom Mercator.Bahovec i Pbz bi mu inoko samo smetali sa sudskim vještačenjima,a vjerujte Bahovec ima i vremena i novca za borbu..uz to Slovenac je i legenda pametnih ulaganja do sada,dobio je i Jadransku banku,i zna kako se oduprijeti,a mi mali,možemo se povezati uz njega,ako bude trebalo…

I još jedna stvar,čime će Konzum platit dioice Idea,isto kao i Ledo nakon dokapa,Toda krca Konzuma,vrši dokap te plaća Ideu i ako nije Konzum BiH,kako može doći do istiskivnja ako se pripajanjem Idea u stvari povećava kapital Konzuma i smanjuje Agrokorov udio,zato jer ulaze mirovnci koji mu drže i nešto postotka Mercatora,tj saveznici su mu.

New Report

Close