KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

KNZM

Dragi kolege moram i ja dati moje mišljenje o oduzimanju dionica bez pitanja .
Naime , meni su oteli dionice na ddjm bez pitanja po cijeni koja je bila nenormalno niska .
Hoće li se to ponoviti i na KNZMu ?

Da ne povjerujete !
DDJM su me isplatili bez mog pitanja !
Objašnjenje : ” korporativna akcija ISTISKIVANJE MANJINSKIH DIONIČARA ”
Bez moga odobrenja oni su mi oteli moje dionice DDJM i platili mi 505 kn po dionici .
Taj iznos je puno manji od iznosa koji sam ja platio kod kupnje dionica .
Osječam se prevarenim i opljačkanim !
Kolege , zar je to vama normalno da vam netko oduzme vaše dionice i plati ih koliko on hoće ?
Evo šta o pljački DDJM dionica od Malih dioničara misli ivana 7 :
ivana7

@Pero
.
– opljačkalo vas, ali sve uredno i po našim zakonima o.k.
– I love this game.
Pozdrav !

.


Ja svoje ne dam ispod 220 i tocka . Ocito je da ce se natjecat za Mercator i spojiti IDEU sa Konzumom i povecati temeljni kapital .

Konzum će prijeći prag od 95%, a onda mu morate prodati dionice po njihovoj cijeni

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

KNZM

Dragi kolege moram i ja dati moje mišljenje o oduzimanju dionica bez pitanja .
Naime , meni su oteli dionice na ddjm bez pitanja po cijeni koja je bila nenormalno niska .
Hoće li se to ponoviti i na KNZMu ?

Da ne povjerujete !
DDJM su me isplatili bez mog pitanja !
Objašnjenje : " korporativna akcija ISTISKIVANJE MANJINSKIH DIONIČARA "
Bez moga odobrenja oni su mi oteli moje dionice DDJM i platili mi 505 kn po dionici .
Taj iznos je puno manji od iznosa koji sam ja platio kod kupnje dionica .
Osječam se prevarenim i opljačkanim !
Kolege , zar je to vama normalno da vam netko oduzme vaše dionice i plati ih koliko on hoće ?
Evo šta o pljački DDJM dionica od Malih dioničara misli ivana 7 :
ivana7

@Pero
.
– opljačkalo vas, ali sve uredno i po našim zakonima o.k.
– I love this game.
Pozdrav !

To ti je isto kao da si bio u školi i vratio se iz škole doma i rekao mami udario me jedan strašan dečko iz razreda po glavi.

A ja da sam ti mama ja bih te pitao a što ti njemu nisi vratio?

Ili želiš li na boks pa da se naučiš mlatit pa da mu vratiš duplo?

Pitanje je koliko si papira imao i skim si se savjetovao ali uvijek apsolutno uvijek kod istiskivanja možeš ztražiti procjenu neovisnog vještaka!

Tako da istiskivanje nije zahebanicja ali uvijek ima modaliteta ako prođe-prođe!

Kod tebe je očito prošlo!

Ciao[emo_palacg]

Gore navedeni tekst nije poziv na kupnju ni na prodaju KNZM-r-a.

LEAVE THE WORLD BEHINED

@media
Lipo si ovo srocija sa boksom ali baza je sta je Agrokor superteska kateegorija,a ti si perolaka. Nece ti tu pomoc ni da treniras danonocno.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Koliko vremena ima Agrokor da izađe s ponudom?

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

Vratim se nakon puta i kaj me dočeka. Nije me bilo 4 dana, a promjena kao da me nije bilo 4 godine. Polako ljudi, nemojte širit paniku. Činjenica je da je istresanje na 142 kn, ali vidim da se i taj koji kupuje ne da. Vidjet ćemo prvo što Domacinski nudi…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.



@media

Lipo si ovo srocija sa boksom ali baza je sta je Agrokor superteska kateegorija,a ti si perolaka. Nece ti tu pomoc ni da treniras danonocno.

Sve ok stoji! Samo možda sam gledao snimke iz dvorane dok treniraju pa sam im snimao slabosti…

Sjeti se Boba Sapp i Mirka Filipovića –Super teška i Pero laka kategorija

a ipak je Bob Sapp nakon jednog udarca sam rekao ahh i to je bio kraj.

Ciao!

Gore navedeni post nije poziv na kupnju ni na prodaju knzm-r-a

LEAVE THE WORLD BEHINED

po mojem mišljenju problem je što je book 117,91kn. ako da ponudu po ponderiranoj cijeni od 143,45 i otkupi samo 1% može napraviti komotno squeez out po 117,91 i domoći se cijelog konzuma jako jako jeftino (jamnica bi tada morala prodati sad na javnoj ponudi i to bi bio najjači indikator onog što slijedi). a onih 1% mu neće biti problem obzirom da će omča squeeza uvijek biti prisutna. Tada Agrokor ima 100% i komotno može pripojiti Mercator (a zanimljivo bi bilo vidjeti da sam Konzum ide na preuzimanje Mercatora, jeste li o tome razmišljali, a Agrokor bude financijer). A možda bude i opcija koju sam rekao jučer. Sve u svemu namjere su potpuno nejasne, ali da nas može razbiti, može. I sve po zakonu.

ovo je samo moje mišljenje, odluke o kupnji i prodaji KNZM donosite sami

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


…Sve ok stoji! Samo možda sam gledao snimke iz dvorane dok treniraju pa sam im snimao slabosti…

Sjeti se Boba Sapp i Mirka Filipovića –Super teška i Pero laka kategorija

a ipak je Bob Sapp nakon jednog udarca sam rekao ahh i to je bio kraj.

Ciao!

Gore navedeni post nije poziv na kupnju ni na prodaju knzm-r-a

Ma nasa si losu usporedbu.To su skroz razliciti sportovi gdje boksac nema nikakva sanse. To ti je kao da su se tukli npr boksac i baletan i baletan dobio po tamburi.A sto si ocekivao da ga ovaj rijesi plesuci labudje jezero oko boksaca.Aj evo imas popravni pa provaj opet.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje Vrsta računa
1.
AGROKOR D.D. (05937759187)
16.259.940 71,62 Osnovni račun
2.
INVESTCO D.O.O. (19795081741)
2.572.200 11,33 Osnovni račun
3.
JAMNICA D.D. (05050436541)
2.520.000 11,10 Osnovni račun
4.
ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473)
228.478 1,01 Skrb. račun
5.
AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587)
219.600 0,97 Zast. račun
6.
ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473)
151.626 0,67 Skrb. račun
7.
BAHOVEC SREČKO (04493597707)
42.310 0,19 Osnovni račun
8.
PBZ D.D. (02535697732)
35.653 0,16 Skrb. račun
9.
ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473)
27.119 0,12 Skrb. račun
10.
BLAŽEV MIROSLAV (06872474979)
27.000 0,12 Osnovni račun
Ukupno: 97,27

01.12.2012.

Mentalist zašto stavljaš Top10 otprije mjesec dana (01.12.) Istina PBZ je kupovao ali je isto tako prošli tjedan riješio 500kom po bidu i to mu je bila zadnja transakcija u prošloj godini.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Sjeti se Boba Sapp i Mirka Filipovića –Super teška i Pero laka kategorija

a ipak je Bob Sapp nakon jednog udarca sam rekao ahh i to je bio kraj.

da samo sta si zaboravio navesti da bob sap nije boksac nego bilder na stereoidima.
A toda je super teska kategorija koji je uzasno mocan. vidi slucaj belje. Natjero je Hanfu koja je pod monitoringom gospodina Fule-a da zakljuci kako su 3+2=9. U ovoj nasoj zabokrecini on moze sve samo je pitanje do kada. al trenutno je tako. zakon za tog frajera ne vrijedi.

New Report

Close