KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa to je nista za prosjecnog ulagaca na ZSE tako da ne vidim problem,Samo treba uzest i tu komponentu,pa vrijednost spora i mogucnost uspjeha u sporu i odvagnit,Ja se recimo uopce nisam dvoumio i utuzio sam dosta toga.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

koliki je prosjek zadnja 3 mjeseca? jer to će toda garant ponuditi…dao bi on i manje, ali po zakonu mora prosjek zadnja 3 mjeseca

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


koliki je prosjek zadnja 3 mjeseca? jer to će toda garant ponuditi…dao bi on i manje, ali po zakonu mora prosjek zadnja 3 mjeseca

mislim 143,45

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


koliki je prosjek zadnja 3 mjeseca? jer to će toda garant ponuditi…dao bi on i manje, ali po zakonu mora prosjek zadnja 3 mjeseca

Dakako,to je najmanja moguca cijena.
Pozdrav




Znao je on biti kada treba vrlo galantan kao na Zitnjaku.

Na koji put mislis? Onda kad je ponudio 120 kn jer su ga toliki manjinski dionicari zivkali da otkupi…
[/quote]
Ma naravno da ne mislim na tu ponudu ,iako je i ona,koliko god slaba bila,bila oko 20% iznad trzisne cijene,zar ne???
Mislim na onu pravu za preuzimanje,punooooo,visestruko veeecu.
Kada bi i ovdje odmah dao premiju od 20%,po meni OK pa tko hoce,neka proda.
A oni drugi po procjeni pri istiskivanju.
Pozdrav
[/quote]

Pogledaj kolika je cijena na burzi bila prije te prve ‘visestruko vece’ ponude.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

ko prodaje? strašno [emo_zacudjen]

Prodaje onaj kome se isplati radije sad prodati po 142, nego čekati 2-3 mjeseca da proda po 143,71 (koliki je bio 3mj prosjek 27.9-26.12.)

ma prestrašno će bit ako ponuda ide po 143. onda odlazim sa ZSE zauvijek


Prodaje onaj kome se isplati radije sad prodati po 142, nego čekati 2-3 mjeseca da proda po 143,71 (koliki je bio 3mj prosjek 27.9-26.12.)

da, nitko ne vjeruje da će ponuditi i kune više. baš zato bi moglo biti presmješno kad se desi kopernikanski obrat [emo_smijeh][emo_plazi]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

pitanje je i ko kupuje? očito da neko vjeruje da ponuda može biti i veća.

Što mi, naravno, ne znamo, budući da ne sjedimo u upravi Agrokora 😀

Ali, onaj tko procjenjuje ovako (prodaje na 142) sigurno ne procjenjuje loše jer smatra da će u ta 2-3 mjeseca čekanja dok se sve ne izrealizira (barem mjesec dana Hanfa, zatim 28 dana prikupljanja dionica, pa onda još par tjedana do isplate) biti prilika drugdje zaraditi barem 20%, a budimo realni – više od 20% na 3mj prosjek teško da i najveći optimist može očekivati 🙂

Ja svoje ne dam ispod 220 i tocka . Ocito je da ce se natjecat za Mercator i spojiti IDEU sa Konzumom i povecati temeljni kapital .

New Report

Close