KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa ako i ide na 100%tno vlasnistvo to je potpuno logicna i ispravna vlasnicka i poslovna odluka,a sto je i najvaznije pravno utemeljena.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

oni ne mogu ponuditi manje nego je prosjek i nego su stekli ovih 6%.
vidjet ćemo koliko su ovih 6% platili.

a što se tiče istiskivanja, ako se ne varam, u skvizu ne ide nikakav tromjesečni prosjek, nego procjena neovisnog sudskog vještaka?
je li to u redu?

…a to bi po mojoj računici DCFa bilo dosta iznad ovih cijena i prosjeka?[emo_novac]

ja navijam za squeeze out[emo_dolar]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Agrokor i AUDIO djeluju zajedno -> preko 95% -> squez out…

Vi koji se nadate zaraditi na ovo, navratite na temu BLJE pa da vidite kako smo mi “masno profitirali” s Todoricem..

Nebi se cudio da Toda ponudi 1kn to bi bilo bas u njegovom stilu

...

@hao

pričaš gluposti, kao što si pričao i na Belju.
NHF!

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Po meni je ovo odlican potez jer vecinski vlasnik vjeruje u firmu i zeli njen sto veci dio. Todoric je uvijek znao sto zeli i pokazao se kao promucuran poduzetnik i drzim da mu je ovo odlican poslovni potez. Cestitam svim dionicarima koji su strpljivo cekali na ponudu.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

u 13:00 ćemo vidjeti što misle fondovi i trejderi o ovoj zavrzlami [emo_smijeh] ja svoje zasad neću prodavati na volatilnost +10% osim ako malo vjerojatno neki špekulanti ili insajderi ne krenu s ozbiljnijim pumpanjem

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


oni ne mogu ponuditi manje nego je prosjek i nego su stekli ovih 6%.
vidjet ćemo koliko su ovih 6% platili.

a što se tiče istiskivanja, ako se ne varam, u skvizu ne ide nikakav tromjesečni prosjek, nego procjena neovisnog sudskog vještaka?
je li to u redu?

…a to bi po mojoj računici DCFa bilo dosta iznad ovih cijena i prosjeka?[emo_novac]

ja navijam za squeeze out[emo_dolar]

Tako je kolega po neovisnoj sudskoj ocjeni squeeze out po neovisnoj sudskoj procjeni je puno više u svakom slučaju nego ponuda za preuzimanje..

Jasno je da je ovo dobro za postojece dionicare jer ce Todoric ipak morati isplatiti preostale dionicare sa odgovarajucom premijom na burzovnu cijenu.
Kako i koliko uskoro cemo znati.
Pozdrav

Znajuci kako je Todoric galantan poduzetnik racunajte na premiju od kune(jasno za sve dionice,ne po dionici).A naci ce se i nacin za to pravno formulirat ne bojte se.Sve je odredjeno ZPDD.Mirno spavajte.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

@Frankie
Oaj put se radi o dobrovoljnoj ponudi,a ne nametnutoj!!!
To je vrlo bitna i veeeliiika razlika.
Znao je on biti kada treba vrlo galantan kao na Zitnjaku.
Ja sam umjereni optimista no ubrzo cemo sve znati.
Vjerovatno vec poslije danasnjeg trgovanja.
Za Konzum ce on dati cijenu najmanje sukladno Zakonu,a prilikom istiskivanja vise.
Da li sve zeli rjesiti odmah vecom premijom ili cekati istiskivanje,znat camo uskoro.
Pozdrav


a što se tiče istiskivanja, ako se ne varam, u skvizu ne ide nikakav tromjesečni prosjek, nego procjena neovisnog sudskog vještaka?
je li to u redu?

Naravno!
3mjesečni prosjek se odnosi na PZP.
A što se tiče procjena sudskih vještaka, neovisnost i hrvatsko pravosuđe poznato je da su u vrlo dobroj korelaciji [emo_smijeh]

ovi iz zse su stvarno nevjerojatni, šta se sad čeka

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close