KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma joj od buhe radite slona, svugdje u svijetu je normalno da retaileri rentaju prostor, pa što će im u njihovu vlasništvu metalna kocka??? pa nisu oni izgradili sve te superkonzume iz dobiti već iz kredita, ovako zatvore kredite i ne plaćaju kamate već najam, a s kešom rade nove akvizicije kao sad IDEA-u i šire se i povećavaju prihode i dobit. A na primjeru Mercatora se vidi koliko je super imati nekretnine u vlasništvu, mrtvi kapital kojeg ne mogu likvidirati u ovakva vremena.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Najam je veci od rate kredita tako da dugorocno gledajuci bas i nije neko genijalno rjesenje. A kad prodaju te svoje metalne kocke sto im ostane???Velika hrvatska pamet pocetne kupnje po kunu i znanost kako vodit kupi-prodaj. S cashom zatvaraju dubioze i vrte pedale dok ne pukne lanac.A puknit ce kad tad. Puka je i Miskotu,puknit ce i ovome. A ne vjerujem bas da retaileri na ovome pushe. Pa nisu oni hrvatski mirovinski fondovi da placaju sladoled na stapicu 8000 kuna.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

kolega vi ste pravi retailer investor, uvijek zadnji dolazite na zabavu, sada se kupuje kad je kriza, kad je nisko i kad je panika. niste li primjetili da u najvećoj mogućoj recesiji Konzum ima rast prihoda i stabilnu dobit? to je dragulj i keš mašina koja nikad neće propasti.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Boga mi ja sam zabave organizirao kad ti jos nisi bio ni u planu. Cash mashina koja nikad nece propast?? To su i za Enron govorili dan prije bankrota.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

eto nam opet zabe na asku izgleda, ako jesu oni tada kao i svaki put forsiraju prodaju na niskim razinama, a kad krene rasti i bid ojača onda ne prodaju ništa. može li mi netko objasniti ovaj fenomen [emo_cool]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

oni ti spadaju u retailer investitore.[emo_namigusa]

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Vaš link …

evo intervju s Knezom na PD, najava 400mil investicija u 2013, projekcija povećanja dobiti, podizanje gotovine na blagajnama konzuma (zarada od naknada kao i na plaćanju računa), otvaranja novih prodavaonica i benzinskih.
sve u svemu mogla bi ovo biti godina Konzuma konačno, a i dividenda bi opet mogla vrlo vjerojatno čime se postaje interesantan i mirovincima

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

stanje 31.12. da vidimo da li je zaba bila naivac s onih tisućicama na 140

KONZUM D.D./REDOVNA KNZM-R-A
Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1.
AGROKOR D.D. (05937759187)
16.259.940 71,62 Osnovni račun
2.
INVESTCO D.O.O. (19795081741)
2.572.200 11,33 Osnovni račun
3.
JAMNICA D.D. (05050436541)
2.520.000 11,10 Osnovni račun
4.
ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473)
228.478 1,01 Skrb. račun
5.
AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587)
219.600 0,97 Zast. račun
6.
ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473)
147.536 0,65 Skrb. račun
7.
PBZ D.D. (02535697732)
46.353 0,20 Skrb. račun
8.
BAHOVEC SREČKO (04493597707)
42.310 0,19 Osnovni račun
9.
BLAŽEV MIROSLAV (06872474979)
27.000 0,12 Osnovni račun
10.
ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473)
26.419 0,12 Skrb. račun
Ukupno: 22.089.836 97,30

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Zasto je stopirano trgovanje?
O kakvoj se vijesti radi?

Povećava se Todorka u firmi
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/L5QHcQOsGORzYPWXk5m9iw==.pdf

Vaš link …

Vlasničko preslagivanje se nastavlja

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/L5QHcQOsGORzYPWXk5m9iw==.pdf

Agrokor je kupio Investco-ove dionice – slijedi PZP.

New Report

Close