KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Wein
Ovakve rasprodaje imaju gotovo sve veće trgovačke kuće u Europi i USA.
Prosječno sniženje je pretpostavljam bilo oko 50% što je OK jer su rasprodane zalihe i došlo se do “keša”.
Inače da Vas posjetim.Konzum posluje sa lijepom dobiti unatoč toga što je puno ulagao u nove trgovine i infrastrukturu.
Pozdrav

http://www.index.hr/vijesti/clanak/imate-li-snage-i-volje-oduprijeti-se-mafijasu-ivici-todoricu-koji-je-unistio-hrvatsku-privredu-i-gradjane/652843.aspx

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


http://www.index.hr/vijesti/clanak/imate-li-snage-i-volje-oduprijeti-se-mafijasu-ivici-todoricu-koji-je-unistio-hrvatsku-privredu-i-gradjane/652843.aspx

I to je demokracija no ja mislim da se na takve pozive gotovo nitko niti ne obazire.
Osim toga to bi značio i bojkot kupovanja proizvoda Belja,zar ne???
Pozdrav

Koliko ljudi je zaposlio ?

Svi moramo jesti. Čak i u krizi. Zato je u laganje u prehrambenu industriju i trgovine jedna od najsigurnijih ulaganja u krizi. Sve ove novootvorene trgovine i ostale investicije oko toga će uroditi plodom u daljenjem razdobolju.

P.S. Dionica Mercatora stagnira/pada. Ispod 120 eura.

Dobit Konzuma se održala unatoč snažnoj krizi. Što će biti kada kriza završi?

@NOVIULAGAC
Upravo tako,Konzum posluje profitabilno i povecava promet usprkos krize.
Sa Ideom i novih 5 superkonzuma i niza novih manjih trgovina,promet ce slijedece godine,usprkos krize biti daleko veci.
Pozdrav

A jos sa Mercatorom u petak je skupstina 🙂

bez Kplus proizvoda pola firmi ne bi preživjelo ovu krizu, Kplus proizvodi su zvečevo, meggle, kandit, saponia, koestlin itd itd itd. Sve je to HR gospodarstvo, a ovi neznalice što pozivaju na bojkot neka kupuju u Sparu, Lidlu i neka daju pare strancima.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

upravo tako! to su većinom frustrirane neznalice koje su ljubomorne na Todorića.
također, stalno se pljuje po Konzumu kako ne plaća radnike a plaćeni su bolje od većine ostalih centara. A tu je i Božićnica, uskrsnica i regres. 6000 kn bonova godišnje. Ko ima dječicu i više

Hoce li skociti kad se spoje sa IDEom


Hoce li skociti kad se spoje sa IDEom

najjače će skočiti kad krenu konsolidirani izvještaji s pripojenom IDEA-om, kad se vidi koliki je to zapravo skok u prihodima. konzum stalno raste, a to je ono bitno.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close