KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad vidim da je danas limit za blokadu bio 149 kn čime je isti probijen. Kako to da nije došlo do objave blokade? Mislio sam da je to obavezno, ali sad ispada da je ipak proizvoljno.

samo se vi pitajete zašto, na još višim razinama ćete se pitati kako 🙂

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Sad vidim da je danas limit za blokadu bio 149 kn čime je isti probijen. Kako to da nije došlo do objave blokade? Mislio sam da je to obavezno, ali sad ispada da je ipak proizvoljno.

bla,bla,bla….10000puta isto…i onda da nema ovci na ZSE…

Bila je “tekuća ” blokada, tko se nije skrio…i za 15 minuta nastavak trgovanja

ps:to ti je po novome već godinu dana..

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

top10 bez promjena, i zaba je shvatila da će moći uvaliti kasnije po višoj cijeni [emo_smijesak]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ja mislim da je povecanje cijene dionice(ovo je mislim tek pocetak)povezano sa
1.Konacnim ukidanjem pretnje javne ponude za Belje(sto bi platile profitabilne tvrtke unutar Agtokora),
2.Nadolazecom skupstinom drustva i akvizicijom Idee i
3.Povecanjen kreditnog rejtinga vezano za preuzimanje Mercatora
Na nizim razinama promet je bio zanemariv te se nadam , sada ozbiljnijem prometu i cijenama.
Pozdrav

Naravno da je tako Konzum je na preniskim cijenama a o prometu da ne govorim .
A uz to su otvorili jos 5 velikih Trgovina u hrvatskoj i to ima svoju vrijednost

@bisakovi
n i k a d a neće konzum preuzeti mercator
može se samo spojiti, ali mislim da slovenci nisu zainteresirani niti za to
pa nisu prošle godine uspjeli za više novca, a sada bi za manje ?!
vi očito niste svjesni trenutka u kojoj je hrvatska i niste svijesni niti kako nas drugi vide
i to s pravom

Status Quo: Roll Over Lay Down

u sloveniji koliko god je loše, je još puno bolje od hrvatske, njihove rezerve su veće, gospodarstvo je u puno boljem stanju, za nas, kao o državi, misle da smo smeće o kojemu se uopće ne treba raspravljati u smislu bilo kakvog dozvoljavanja investicija
bolje rečeno, preziru todorića i agrokor

Status Quo: Roll Over Lay Down


…bolje rečeno, preziru todorića i agrokor

A on u nas je on Bog jedini. Za ne povjerovat. U kom pravcu bi isla dionica Konzuma da preuzme Merkator,a cijela Hrvatska i Slovenija bojkotira Konzum i Merkator???
Sto kaze tehnicka analiza???

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

@Renči
Uvjeren sam da Todorić ima velike šanse preuzeti Mercator.
I to tek sada,naravno ako da najveću cijenu jer sada okolnosti idu u prilog Agrokoru.Sada je rasterećen i javne ponude za Belje.
Vidjet ćemo da li sam opet u pravu kao što sam predvidio “rasplet” oko Belja.
Slovenci nas dakako uvažavaju i mene nikada nitko u Sloveniji nije tretirao “kao smeće”.
Dakle mislim da sada Agrokor može doći do Mercatora i to za daleko manje novaca nego prethodni puta.I super je da posljednji puta nije pretplatio.
Osim toga sada je Konzum sa Ideom i novim akvizicijama u Hrvatskoj već veliki regionalni igrač.
Pozdrav

Slažem se da bi Agrokor ovog puta mogao uspjeti. Nekako mi se i ovi docap Leda odvija u tom smjeru. Ledo zaokružen Srbijom i Crnom gorom ima veliku vrijednost i neće bit problem zavrtiti ga. Zlovenci Mercator rado nebi prodali Agrokoru kad bi imali drugog ozbiljnog kupca kojeg na moje zadovoljstvo nemaju. Moraju ga prodat jer će inače ugroziti druge. Koliko god Zlovenci bili homofobni a posebno kad smo mi u pitanju moramo im biti zahvalni. Sačuvali su za nas slatkiše kao što su Kolinska, Mercator a bit će toga još 🙂

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Da li će ga uspjeti kupiti, to ne znam, ako ga i kupi to će se loše odraziti na cijenu dionice Konzuma.

Iz dobro znanih razlogs

New Report

Close