KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i ja skupljam 😛
danas + 103!

ja sam skratio malo u onom rastu do 146-148 par stotina da probam malo popraviti prosjek, sad je trenutno 800kom po 141kn Ili ćemo zaraditi nešto ovdje ili će nas zaba okititi kao božićne jelke.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ja sam samo u dokupu. ne prodajem ništa. iako se nemogu pohvaliti da sam pogodio dno. najjeftiniji dokup na 143. prosjek mi je 150. samo strpljenja. doći će to na svoje

nema komentara na ludi petak? [emo_namigusa]

pa evo 745 komdada samo do gornje blokade, prodaja se malo povukla, tako treba maknuti naloge i čekati fino puno veće razine za izlaz [emo_zloban]
a ovaj ludi petak im je odlična akcija, počistit će zalihe, baš me zanima odaziv ljudi.

naprijed konzum!

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Počelo je[emo_palacg]. [emo_novac]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Sta se desava to zbog Hanfe , Mercatora ili skupstine dionicara ?

počelo je počelo je, samo vam je trebao mali poticaj [emo_namigusa] a sad ćemo 160

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Niš se posebno ne dešava…..

Netko je odlučio da za “ludi petak” se cijena dionice mora malo korigirati prema gore, pa je upumpao još sredstava unutra ne bi li u tome uspio.
Za to vrijeme, netko se pametno iskrcava.

Mislim da se priblizava skupstina dionicara 21.12. pripajanje IDEe Konzumu i odluka HANFE pozitivna za Agrokor te iza Nove godine sudjelovanje u kupnji Mercatora

Nesto je interes za kupnju na 135 kn, pa se umjetnički podigne na 153 kn za novi krug…..

[emo_plazi]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Niš se posebno ne događa…
Hm. Misliš, netko nije znao što će s 200.000 kn pa je, eto, odlučio malo potrošiti iz dosade tamo gdje se niš ne događa… [emo_novac][emo_smijesak]

New Report

Close