KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“Idea”,osim toga,koliko je meni poznato,nije niti bila u sastavu Konzuma!!!
Pozdrav

Konzum posluje u Srbiji pod brandom “Idea”. Ideine prodavaonice se zovu Idea, Idea Super ili Idea Extra prema svojim veličinama. Grad Niš ima najveći broj Ideinih prodavaonica, 37, nakon čega slijedi Beograd sa 24.[9] Ostali Ideini supermarketi se nalaze u Novom Sadu, Leskovcu, Subotici, Vrbasu, Boru, Somboru, Užicu, Kraljevu, Valjevu, Gornjem Milanovcu, Šapcu, Kragujevcu, Zrenjaninu i drugim gradovima.

"Only dead fish swim with the stream"

CUDI ME DA PRODAJU, A JOS NEDAVNO (VIDI KOJU STRANICU RANIJE) SU DAVALI IZJAVE KAKO SU ZADOVOLJNI POSLOVANJEM U SRBIJI. MORA DA POSTOJI JAKI RAZLOG AKO TO CINE. MOZDA PRIKUPLJANJE NOVCA ZA KUPNJU MERCATORA?

Ne znam,možda i prikupljaju novac za Mercator ali pitanje je da li će ga kupiti.Kao i uvijek.
Za sad pouzdano znamo samo da će ako se odvoji IDEA,prihodi biti manji a time naravno i dobit.

"Only dead fish swim with the stream"

Nije vrat nego je šija. Opet Toda nešto kemija unutar koncerna, i što je tu čudno sad odjednom?

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Još jednom,IDEA nije bila u sastavu Konzuma,koliko je meni poznato.
Dakle prihodi Konzuma neće biti manji već veći jer se pripaja i 18 NOVIH trgovina.
Pozdrav

Kako pobogu nije u sastavi Konzuma kad to Konzum prodaje Agrokoru!?
Pa tko je onda vlasnik?

"Only dead fish swim with the stream"

Vlasnik je AGROKOR.

Objava dnevnog reda izvanredne Glavne skupštine koja će se održati 21. prosinca, negativno se odrazila na dionicu Konzuma koja je pala 1,33 posto na niskom prometu. Jedna od predloženih odluka je ona o prodaji udjela u društvu Idea d.o.o. (trgovački lanac u Srbiji) krovnom društvu Agrokor, većinskom vlasniku Konzuma, navode iz RBA.

JBG,ja ne znam bolje od ovoga.

"Only dead fish swim with the stream"

Pogledajte poziv za predmetnu Skupštinu.
On je relevantan,a ne novinski članci.
Pozdrav

o majko mila evo vam FI2011 pa gledajte
Vaš link …
, IDEA d.o.o. je u vlasništvu 100% AGROKORA, ne Konzuma. Lijepo Vam piše što kompletna imovina, i ako je u vlasništvu sastavnica to je naznačeno.

EVO VAM DIREKTNO SUDSKI REGISTAR U SRBIJI, Agrokor 100% vlasnik, matični broj IDEA d.o.o. je 06423566 Vaš link …
Agrokor prodaje Konzumu i time će samo još više skočiti prihodi i dobit, Agrokoru treba cash

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Agrokor je vlasnik

Preduhitrio me Rekvijem. [emo_namigusa]

Slicna stvar je ovih dana objavljena i na Ledu.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close