KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

7 dionica prošlo danas. smiješno

Kada ce ovdje izvjesce otprilike barem ?

Krajem sljedećeg tjedna bi trebalo biti.
Znači još par dana prilika za dokup.
Očekujem 20-ak % veću dobit nego prošle godine i skok cijene na 180-190 kn.
A onda i preko 200 ako ovo s Mercatorom završi pozitivno.

PBZ pokupio sve što e ZABA prodavala zadnjih mjesec dana


7 dionica prošlo danas. smiješno

to ja držim da ne ispadnemo iz crobexa [emo_palacg], jučer također. punim se ispod 150 koliko mogu ovaj i prošli tjedan, neki dan sam počistio 300-njak komada ispod 150 kompletno po asku, tu i tamo stavim još 1300kom ili 900kom na 145,X ali nitko ne da ništa. uglavnom po TA 145 je sad dobra kupnja, envelopes su zacementirane na 145-155 već 2 tjedna. izvješće će biti faktor koji će potaknuti malo kupnju, zasad iznad 150 neću udarati ali čistit ću ask ispod [emo_smijesak]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Kada ce ovdje izvjesce otprilike barem ?

28.10. je bilo prošle godine

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Hvala ! Valjda bude dobro 🙂

Ukratko, Rekvijem sve cisti i kontrolira cijenu skupa sa ZABA-om. Oni prodaju, on kupi.I tako u krug.

http://www.poslovni.hr/komentari/dionicari-mercatora-plakat-ce-za-agrokorom-21885

Agrokor zadovoljan u Srbiji. I mi smo. [emo_smijesak]

Agrokor zadovoljan poslovanjem u Srbiji

šteta što nemam više love za dokup prije izvješća 🙁

još jedan loš dan za ovu dionicu.
Fino su je zatukli

New Report

Close