KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma ponuda Agrokora za Merkator sad kad je refinaciranje obavljeno je pitanje dana,može je poslože tako da bude zajedno sa vjerujem odličnim rezultatima Konzuma za treći kvartal.


Ma ponuda Agrokora za Merkator sad kad je refinaciranje obavljeno je pitanje dana, možda je poslože tako da bude zajedno sa vjerujem odličnim rezultatima Konzuma za treći kvartal.
Što će mi vlastiti rezultati? Oni su mi poznati. Prije bih rekao da se čakaju rezultati Mercatora kako bi se mogla lakše procijeniti preuzimačka taktika i cijena.

Ja sam usao danas na 148 kn valjda ce se poceti trgovati i krenuti gore napokon .
Kad ce izvjesce jel zna netko ?

http://www.poslovni.hr/otvoren-super-konzum-u-novoj-gradiski-prvi-dan-ocekuju-5000-kupaca-218312

i dalje ne kužim zašto ZABA prodaje.
Možda im ljudi bježe iz fondova pa moraju.
Aktiv i global imaju poprilično Konzuma u portfelju.


Aktiv i global imaju poprilično Konzuma u portfelju.
Koliko imaju?


i dalje ne kužim zašto ZABA prodaje.
Možda im ljudi bježe iz fondova pa moraju.
Aktiv i global imaju poprilično Konzuma u portfelju.

Zaba ponekad prodaje i da bi netko kupio….

pratite kupce.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Zaba ponekad prodaje i da bi netko kupio….
Pratite kupce.

Hoćeš reći, ZABA ponekad prodaje u dosluhu s nekim pojedincem kako bi on kupio?



Aktiv i global imaju poprilično Konzuma u portfelju.
Koliko imaju?
[/quote]

imaju konstantno 5-7% imovine

Kada treba biti objavljeno izvjesce ?

ajmo zaba kupujem 1300kom šta se čeka, cijena je 3%ispod trenutne, hoću popust na količinu

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ajde Zaba pusti nam još malo na 145 barem još dvi tisuće,da vam nije nekom puka margin kredit,hehe, uvik je tako dok se nekom ne zacrni drugom se ne zabijeli..

Zanimljiva cijena…[emo_beztona]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

New Report

Close