KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Očito neće preko 170, netko do te razine sakuplja.

Kune nisu problem, kuna nema


dobro je momci, danas lomimo 180 pa ćemo tokom tjedna testirati 200 da vidimo kakvi su to otpori tamo. btw. skinuli su nam 15% za čekić blokade, sad smo na 10%.

ajde da vidimo hoćeš li pogoditi [rolleyes]

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje, niti za kupoprodaju dionica ili drugih financ.-instrumenata!



dobro je momci, danas lomimo 180 pa ćemo tokom tjedna testirati 200 da vidimo kakvi su to otpori tamo. btw. skinuli su nam 15% za čekić blokade, sad smo na 10%.

ajde da vidimo hoćeš li pogoditi [rolleyes]
[/quote]
Nije pogodio. Tisak u međuvremenu snažno skočio.
Možda da kolega Djia14164 ponovno povuče cjenovnu paralelu između Tiska i Konzuma?
Volio bih znati na koliko sada, s obzirom na Tisak, treba biti cijena Konzuma.


Očito neće preko 170, netko do te razine sakuplja.

Nije nego je, pretpostavljam, netko od ovih što ovdje daju brzopotezne cjenovne prognoze vidio mrvicu veću prodajnu količinu na 175 kn pa je brže-bolje prodao daj-što-daš po 164 kn. Uštedio nekome trud i novac. [tongue]

http://www.poslovni.hr/vijesti/konzum-mami-kupce-s-10-lipa-jeftinijim-benzinom-199391.aspx

http://www.poslovni.hr/vijesti/konzum-nudi-rucak-za-10-kuna-199825.aspx

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja

odošmo na 200 uskoro

Neko očito umjetno štopa cijenu sa 500 kom,valjda bi još da kupi..

Mislim da je jedan veći igrač out po prometu osato je sitno..

U naredna tri dana dosta će se znat. Ako nitko od prvih 10 nije prodavao, onda je ovaj prodavač koji štopa ili out ili prikraju….U svakom slučaju nema zime ovdje….

Ovdje je nonsens da sad moraju vratiti Konzum u Crobex,jer po ovim prometima,je daleko iznad svih konkurenata za to mjesto,nešto se kuva opasno..


Očito neće preko 170, netko do te razine sakuplja.

zašto nekoga istina boli?
p.s. imam nešto dionica KNZM

Kune nisu problem, kuna nema



Očito neće preko 170, netko do te razine sakuplja.

zašto nekoga istina boli?
p.s. imam nešto dionica KNZM
[/quote]
O kakvoj je istini riječ????

New Report

Close