KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Agrokor povlači ponudu za mercator, mislim da je to dobra vijest za dionicu, zaduženost bi ipak bila prevelika.

Da, da jel trenutno su premalo zaduženi [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

gubitak mercatora loša je vijest za Konzum jer se očekivala sinergija i spajanje kroz koju godinu….izgleda da će KNZM sutra na burzi dolje

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!

ja bi dokupio jos jer dugorocno ce biti dobro a jeftin je ,moraju oni nesto preuzeti

Da, sadasnji P/E od 7.5 je stvarno previsok, mora to ici dolje. [rolleyes]

točno godinu dana cijena konzuma pada, od kad se hrvaju sa mercatorom i opasnim Žigom, ovo je konačno dobra vijest jer si nemogu ni zamisliti kako bi izgledalo natezanje sa agentom Janšom i njegovim "tudi tukaj je slovenija".

nismo niti jednu lošu vijest pročitali o ulaganju i otvaranju nove lesnine u zagrebu, a agrokor su išamarali k’o šibicare.. fuj, inače su mi slovenci dragi, slovenke još više, eh…..

konzumu pala dobit za 16 posto. koliko bi nam mogla sutra post dionica?


konzumu pala dobit za 16 posto. koliko bi nam mogla sutra post dionica?

ne znam dal će odmah sutra, ali do kraja mjeseca lagano na 120-130 kn

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Ma idemo Kmobile krece u prodaju a benzinske polako se pocinju graditi

Mobilna mreža? Benzinske?
Ovaj je počeo svaštariti.

Uopće ne mogu pojmiti subliminiranost trgovanja zadnjih dana. Nekako birokratski, misionarski, nesvrsishodno. Nešto se nečemu pumpa, preslaguje s hrpe na hrpu. Da se prepustilo prirodnim slilama pao bi ispod 120.
Rekoh prije godinu dana, naspram raznih kokošara koji se zovu zlatnim kunama, Komzum je zdrava i prava firma, no nekako sam još u iščenjivanju dna

Uopće ne mogu pojmiti subliminiranost trgovanja zadnjih dana. Nekako birokratski, misionarski, nesvrsishodno. Nešto se nečemu pumpa, preslaguje s hrpe na hrpu. Da se prepustilo prirodnim slilama pao bi ispod 120.
Rekoh prije godinu dana, naspram raznih kokošara koji se zovu zlatnim kunama, Komzum je zdrava i prava firma, no nekako sam još u iščenjivanju dna.

Kao što napisah prije nešto vremena za DDJH i VUPIK, a pokazalo se točnim, tako i sada mi se činini da bi Konzum u sljedečim danima mogao ozbiljno gore.Bumo vidjeli!

New Report

Close