KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolika bi mogla biti dobit Konzuma za 2011. godinu?

a vi samo prodajte i dalje po 135 kn [bye]

Nema čega nema
Todorićev Konzum pokreće vlastitu modnu liniju?

Todorićev Konzum mogao bi se uskoro baciti i u pokretanje vlastite modne linije, po uzoru na britanski Tesco koji godišnje na svom modnom brendu zarađuje preko 2 milijuna eura, te ga se vidi kao izravnog konkurenta trogovinama poput H&M i Zare!

"Konzum intenzivno razmišlja da krene u razvoj svoje modne linije, ili samostalno ili uz komercijalne odnose sa hrvatskim trgovcima na način da prodajemo njihovu robu", rekao je Marko Jazić, direktor sektora neprehrane Konzuma na stručno-znanstvenom skupu koji se održao u četvrtak u organizaciji Tekstilno-tehnološkog fakulteta.

Što se tiče cjelokupne modne linije naglasio je kako to izuzetno komplicirano razviti, jer je važno pogoditi nekoliko faktora kako bi se zainteresiralo kupce, a to su kvaliteta, veličina i trend – odnosno boje i materijali. "Nama je najčešći potrošač žena između 30 i 45 godina, pa bi tako pri eventualnom razvijanju našeg modnog brenda, radili klasičniji fashion koji bi zadovoljio populaciju koja kod nas kupuje. Također, primjetili smo da obuća ima vrlo dobru prodaju u supermarketima, što nas je malo i iznenadilo", kazao je Jazić, a prenosi Liderpress.hr.

Njihov već postojeći brend K home koji obuhvaća ručnike, stolnjake i slično proizvodi se u Kini, Indiji, Pakistanu i Bangladešu, pa bi na istom tržištu najvjerojatnije radili i proizvodnju modne marke.

"Imamo velikog partnera u tvornici čarapa Jadran, od kojih kupujemo proizvode, no surađujemo i na način da oni proizvode za našu privatnu marku K style, jednako kao i tvrtka Neda Senj. Radi se o osnovnim komadima odjeće, poput čarapica, majčica i potkušulja", kazao je Jazić.
net.hr

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

evo još:

Todorićev Super Konzum na Črnomercu radit će od 0-24

Danas je otvorena potpuno preuređena prodavaonica Super Konzum Črnomerec, u Ilici 288, koja će za svoje kupce raditi po novom jedinstvenom radnom vremenu od 0 do 24 sata. Prodajno mjesto bit će zatvoreno nedjeljom od 18 sati do ponedjeljka u 7 sati, priopćeno je.

Povodom ponovnog otvorenja prodavaonice, kupci će moći realizirati 10% popusta na noćnu kupnju od 26. do 28. siječnja (od četvrtka do nedjelje) u periodu od 22 do 7 sati ujutro.

"U sklopu preuređene Super Konzum prodavaonice dodatno su obnovljeni odjeli kao što su cvjećarnica, odjel svježeg voća i povrća, gastro odjel, ribarnica, odjel delikatese i smrznutih proizvoda, odjel tekstila, a proširene su i ponude te odjeli kućanskog tekstila i posuđa. Super Konzum Črnomerec nudit će za najmlađe i posebno uređen dječji trg s bogatim izborom igračaka, dječje hrane i opreme. Kupcima će na takav način ovo prodajno mjesto nuditi više od 40.000 artikala. Osim bogate ponude, kupcima će na raspolaganju biti i nova usluga Konzum Express koja će njihovu kupnju učiniti još jednostavnijom i bržom. Konzum Express samoposlužne blagajne omogućit će svim kupcima uštedu dragocjenog vremena, a u samo tri koraka kupci mogu skenirati artikle, spremiti ih u vrećice i realizirati plaćanje", navodi se u priopćenju.

(pd)

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

jučer je čak 3037 dionica promijenilo vlasnika, a kupnja je čekala na 135 kn skrivenim nalozina koji su se stalno obnavljali. je li ova cijena dno za KNZM? lako moguće jer je sad stvarno podcijenjen prema rezultatima koje ostvaruje. jedva čekam vidjet FI za 2011. godinu

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica

kad bi trebalo izaći FI za 2011 godinu???

još nema rezultata za 4Q??? ajde todoriću, ubrzaj se malo [yawn]

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!

Petak je – da li je danas u ponudi kakav proizvod K plus na akciji s obzirom na cijenu? [rolleyes]

Dioničari Pivovarne Laško odobrili prodaju dionica Mercatora…

Točka 6.

http://www.pivo-lasko.si/za-investitorje/skupscina-delnicarjev/n/obvestilo-o-sklepih-19-skupscine-delnicarjev-pivovarne-lasko-dd/c9b401f97e/

Agrokorova bi izdanja mogla jako povući,ako informacija bude uskoro objavljena,
ja sam uspio odgonetnuti samo da iddu u dokapitalizaciju,
ne i da su donjeli odluku o prodaji .??


Dioničari Pivovarne Laško odobrili prodaju dionica Mercatora…

Točka 6.

http://www.pivo-lasko.si/za-investitorje/skupscina-delnicarjev/n/obvestilo-o-sklepih-19-skupscine-delnicarjev-pivovarne-lasko-dd/c9b401f97e/

Slovenci će to vrlo vjerojatno još neko vrijeme otezati, al Agrokovom zagrljaju neće izmaknuti. Samo je pitanje vremena kad će "skinuti gaće". Do tada imamo vremena napuniti portfelje dionicama iz Agrokorovog dvorišta i čekati.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Agrokor povlači ponudu za mercator, mislim da je to dobra vijest za dionicu, zaduženost bi ipak bila prevelika.

Ma kupit ce nesto drugo vjerojatno Toda ima nesto na piku drugo ili je ovo samo taktika

New Report

Close