KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mala pomoc ako tko moze, malo gledam ovu dionicu i zanimljivo nemogu naci revidirana izvjesca za nju od 2006 2007.

Pa ako neko zna ili ima unaprijed hvala.

E da treba mi i za Agrokor 2009 ili je oni nisu ni dali?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!




KNZM od danas u crobexu….dali tek od danas OTP indx. smije kupovati?

Danas su bili slabi prometi na dionicama koje ulaze, izgleda da je već pokupovao. Meni tehnička kaže da ako probije 200 odlazi na 220, u suprotnom testira 180, a ako probije ide na 165 kn.
[/quote]
A mene brine ovaj pritisak na prodaji.To nije dobro.Stalno neka kočnica.Daj bože da probije 200,ali mislim da će to biti jako teško,prije da će se desit ova druga varijanta.
[/quote]
Izgleda da si bio u pravu, krenulo je prema 180. Neće lako probiti 180, dolaze vijesti za 3. kvartal, najave su bile dobre, to bi ga trebalo tu zadržati.


ako je OTP prije kupovao to su onda razine 165-195…valjda će to držati da mu ne pada index.

[shocked] ?? [shocked]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Nije lose

Vaš link

Nije bolest sve što boli

je li moguć ovaj naslov bilo gdje osim na forumima (Konzum iscrpljuje dobavljače i povećava dobit)
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/94304/Konzum-i-Jamnica-motori-rasta-Agrokora.html

PS. je su li se to Todorić i Mudrinić ‘posvadili’ ili je možda Todorić prešao kod drugog operatera pa ga malo Mudrinić pozdravlja

Agencija Standard & Poor’s povećala je u četvrtak Agrokorov izgled rejtinga s ‘negativan’ u ‘stabilan’ zadržavši pritom samu rejting koncerna na razini ‘B’. Popravak izgleda za analitičare je dobra vijest, no komentiraju da je to kombinacija sreće i pravovremnog odgovora na krizu.

zasto sada ova dionica pada

Ako se usporedi kretanje tržišta i dionica prehrambenog i maloprodajnog sektora u krizi, većina njih uistinu je ostvarila bolje rezultate od tržišnog trenda. CROBEX je od propasti banke Lehman Brothers do danas pao za 42,8 posto, dok je u istom razdoblju dionica Kraša oslabila 2,7 posto, Konzuma 7,1, Podravke 20,6, a Leda 30,7 posto. Jedino je dionica šećerane Viro pala više od indeksa, i to za 58 posto. S druge pak strane dionica Atlantic grupe kretala se suprotno od tržišta ojačavši 17,7 posto. “U pravilu, prehrambene kompanije najmanje osjete teret krize jer su prehrambeni proizvodi oni kojih se potrošači najkasnije odriču te je njihova dohodovna elastičnost potražnje dosta niska. Zbog toga dionice prehrambenih kompanija uobičajeno pokazuju najmanju volatilnost u kriznim razdobljima jer i njihovi rezultati pokazuju veću razinu stabilnosti naspram ostalih industrija”,

Agrokorova maloprodaja, tj. Konzum i Idea, predstavlja najveću maloprodajnu grupu u Adria regiji u 2009. godini, s 2,67 milijardi eura konsolidiranih prihoda od prodaje, objavio je Deloitte u svojoj regionalnoj analizi sektora maloprodaje u 2009. godini.

mozemo li opet na 200

hoce li konzum povecati dobit za bozic i da li ce biti dividenda mora i todoric jednom dati dividendu

preuzeli smo kerumovo trgovacko carstvo to nije lose

New Report

Close