KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DA,
otklonjena je i zadnja sumnja zašto je KNZM +25 % u par dana, Mercator daje i treći pokušaj todi za ulazak u companiju.

ps Reče buzdovan boli me glava od silnog davanja, mislim ocjena drugima

[bye]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Kakav pritisak na prodaji, a istovremeno čisti sve na 190-195 kuna….ali drhtave ručice se ne predaju [thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema


Kakav pritisak na prodaji, a istovremeno čisti sve na 190-195 kuna….ali drhtave ručice se ne predaju [thumbsup]

Da nema ovog otpora na 200,zamisli kud bi to otišlo

možda popuste uzde kada se dovoljno nakrcaju

Kune nisu problem, kuna nema

Kakve se sad tu igre igraju?

Nije bolest sve što boli


Kakve se sad tu igre igraju?

Silom se spušta cijena, to znači samo jedno:neko žarko želi jeftinije ući

Da,da….

jel danas OTP čisi sve, kad mu je zadnji dan?
danas u 15.59 ili?

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

KNZM od danas u crobexu….dali tek od danas OTP indx. smije kupovati?

Kune nisu problem, kuna nema


KNZM od danas u crobexu….dali tek od danas OTP indx. smije kupovati?

Danas su bili slabi prometi na dionicama koje ulaze, izgleda da je već pokupovao. Meni tehnička kaže da ako probije 200 odlazi na 220, u suprotnom testira 180, a ako probije ide na 165 kn.



KNZM od danas u crobexu….dali tek od danas OTP indx. smije kupovati?

Danas su bili slabi prometi na dionicama koje ulaze, izgleda da je već pokupovao. Meni tehnička kaže da ako probije 200 odlazi na 220, u suprotnom testira 180, a ako probije ide na 165 kn.
[/quote]
A mene brine ovaj pritisak na prodaji.To nije dobro.Stalno neka kočnica.Daj bože da probije 200,ali mislim da će to biti jako teško,prije da će se desit ova druga varijanta.

ako je OTP prije kupovao to su onda razine 165-195…valjda će to držati da mu ne pada index.

Kune nisu problem, kuna nema

New Report

Close