KNZM (Konzum d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KNZM (Konzum d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najbolji srpanj u povijesti hrvatskog turizma!!!Bajs: Najbolji srpanj u povijesti hrvatskog turizma, izbrisani svi minusi.
Izvor:Poslovni.hr
Zna se da Konzum ima najviše trgovina na moru!!!
Pozdrav





@loto

Možda nema direktne veze s Konzumom,ali ima sa Vupikom i Beljem.
Pozdrav

—-onda sa Agrokorom i Vupikom I Beljem….Konzum povećao dobit za 30%, ako poskupi brašno i ostale prerađevine, dobit još raste , a i dionica po nekoj logici
[/quote]
Krene li rast cijena hrane, a žito je prvi primjer, prodaja će pasti a time i prihodi.
To se jednostavno mora dogoditi i zato od rasta Konzuma nema ništa.
Uz HT i ATGR dionica za BEST SELL.
[/quote]
—dobro pišu za tebe da treba raditi sve suprotno od tebe….kako možeš pisati za najbolje dionice da su BEST SELL….

Kune nisu problem, kuna nema

zanima me, misli li knzm svoje k plus proizvode u doglednoj budućnosti, kad zauzmu željeni tržišni udio, počet proizvodit u hr?

Konkurencija kupi nagrade:
http://www.jatrgovac.com/2010/08/mercator-dobitnik-europske-nagrade-za-korporativnu-odrzivost/

Kolega Lynx ovu nagradu konzum nikako ne može još dobiti jer nismo u EU .

Europske poslovne nagrade ustanovio je britanski poduzetnik Adrian Tripp kako bi nagradio iznimne poslovne prakse širom Europske unije, ali i sudionicima pružio mogućnost za umrežavanje, učenje i razmjenu ideja.

Dobro je ponekad pažljivije čitati. Nije li ono konzum skoro pojeo merkator za doručak pa su ga spasili
slovenski političari odlučivši da ga ne žele prodat Hrvatima!?

@gordy

O čemu ti govoriš?? Pa ja Konzum nisam niti spomenuo. Govorim o Mercatoru (kao konkurentskoj firmi) i tome kako on dobiva nagrade, nikakva primisao da bi Konzum imao s time bilo kakve veze.

Konzum danas to ne može dobiti, a kada budemo u EU… tada ćemo vidjeti da li će moći.

Možda se nešta promijeni ,Srpski poduzetnici kukaju oko ulaska Hrvatskog kapitala,kao što sam pisao cijena pšenice može rasti do božiča a onda ide malo dole,opet oguljeni seljaci koji su morali prodat pšenicu da vrate kredite država zaboravila el.nepogode,međutim savjetovala je da se ne prodaje i ponudila uskladištenje tako da če opet doči na isto kad se uzmu kamate na kredite,a jači Seljaci i firme kao konzum izvuče profit,međutim konzum ima dosta akcija i popusta za umirovljenike itd.Nadam se u RH sa takvom politikom i dobiti . [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Jel to WAL MART kupuje KNZM ili todi treba za opet nekakav rejting cjenu podignut!?

milusic, Lynx, gordi ???

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

A otkud da ja to znam… takvo nešto ne možemo znati unaprijed, samo naknadno (sa zakašnjenjem :D).
Do daljnjega ovo, kao i sve, potpada pod "uobičajane tržišne fluktuacije" (koje u načelu, na kratkoj skali, NISU racionalne).

Ove kratkoročne oscilacije me previše ne zanimaju ja čekam ozbiljnu cijenu bez obzira kad to bilo.

Plodine povećale prihod na 1,21 mlrd kuna

U prvih je šest mjeseci riječki trgovački lanac ostvario 11,52 milijuna kuna dobiti što je oko pola milijuna kuna manje nego lani
——————————————————————————–

Ukupni prihod riječkog trgovačkog lanca Plodine (u vlasništvu Mile Ćurkovića) u prvih je šest mjeseci 2010. dosegao 1,21 milijardu kuna što je 5,36 posto više nego u prvom polugodištu 2009., a u istom su razdoblju Plodine ostvarile 11,52 milijuna kuna dobiti što je oko pola milijuna kuna manje nego lani.

Krajem lipnja tvrtka je imala 1,46 milijardi kuna dugoročnih obveza koje su u odnosu na isto prošlogodišnje razdoblje povećane za stotinjak milijuna kuna ili 7,3 posto, dok kratkoročne iznose 590 milijuna kuna ili 4 posto više nego krajem prošlogodišnjeg lipnja.

Podsjetimo, Plodine su 2008. izdale korporativne obveznice u iznosu od 100 milijuna kuna koje dospijevaju 2013. godine.

Plodine su u prošloj godini po prihodu bile 15. najveća tvrtka u Hrvatskoj s ukupnim prihodom od 2,46 milijuna kuna, te treći po veličini maloprodajni lanac ispred kojeg su samo Konzum i Tisak.

Krajem lipnja Plodine su imale 2.552 zaposlena, što je 10 posto više u usporedbi s krajem 2009. (nm)

Kolege ako su menađeri konzuma spustili belje sa 110 na 65 tisak sa 330 na 180,konzum je sa 110 skočio na 180 ,trebalo je pratit ,međutim ja sam to primjetio i pisao prošle godine na postu belje,tako da sam se u belju izvuko u tisku teško i opet uložio u konzum dobit i gubitak neznatan kakav je mogao biti da sam slušo druge,za vupik neznam niti ga mislim prodavat,činjenica je da sve firme u agrokoru pogoduju konzumu ,također pogledajte količinu kupnje,dionica raste polako ali sigurno nešta slično BLSC,nova ulaganja u Splitu itd.samo su od jake firme stvorili jaču.Dokle ide nemam pojma neču biti pohlepan. [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

New Report

Close