Klub 100% do nule

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Klub 100% do nule

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U pravoj nacističkoj maniri našli se talenti plavac i oportunist i optužili Židove i masone da su se udružili i srušili Crobex.
Dečki pa nije žvaka za seljaka, ne može vam uvijek netko drugi biti kriv što vi ne znate kad treba kupovati a kad treba prodavati dionice.
Više nisu krivi fondovi,Hanfa i Dinko nego masoni,Židovi i crnci.
Primite se vi motike i zasucite rukave.
Primite se fizičkog posla gdje ne treba previše razmišljati.
Ostavite se onog što ne razumijete.
Uostalom, da i malo imate pojma znali bi da se masoni i Židovi ne podnose.
Tako da se i ne udružuju.
A ova nabacivanja demagogije bez ikakvog smisla dokazuje samo da ne znate niti prepisivati iz tih Araličinih knjiga koje čitate
[bye]
[/quote]
Čemu nervoza brale? Za moj minus kriva je moja pohlepa, isključivo. Za broj dionica koje imam isto sam isključivi krivac ja sam. Uzdam se u masone, zidare, jednog crnca, Svetog Vlahu i u čarobnu moć Plavca Malog. Zadovoljan?

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

Gospodo muškarci!S obzirom na neoborive povijesne činjenice krizu su zajednički izazvali Kominterna i Vatikan… [kiss] [pray]


Gospodo muškarci!S obzirom na neoborive povijesne činjenice krizu su zajednički izazvali Kominterna i Vatikan… [kiss] [pray]

Koju krizu? Krizu identiteta ili krizu srednjih godina ili neku treću? [kiss]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Jedino što je primitivno u svemu ovom je tvoje aludiranje na Židove.
U pravoj nacističkoj maniri našli se talenti plavac i oportunist i optužili Židove i masone da su se udružili i srušili Crobex.
Dečki pa nije žvaka za seljaka, ne može vam uvijek netko drugi biti kriv što vi ne znate kad treba kupovati a kad treba prodavati dionice.
Više nisu krivi fondovi,Hanfa i Dinko nego masoni,Židovi i crnci.
Primite se vi motike i zasucite rukave.
Primite se fizičkog posla gdje ne treba previše razmišljati.
Ostavite se onog što ne razumijete.
Uostalom, da i malo imate pojma znali bi da se masoni i Židovi ne podnose.
Tako da se i ne udružuju.
A ova nabacivanja demagogije bez ikakvog smisla dokazuje samo da ne znate niti prepisivati iz tih Araličinih knjiga koje čitate
[bye]

Kolega Ententinis, ovim postom ste dokazali da zaista ne poznajete materiju, te je razvidno da je vaše mišljenje oblikovano dnevnim tiskom, Hollywoodom i sličnim stvarima koje jako koče upotrebu moždanih stanica.

Za našu alkemiju pretvaranja određene količine novaca u određenu količine novaca/2, nam uglavnom nitko nije kriv, osim nas samih . Ali da je globalna kriza izazvana namjerno, te iz centara svjetske moći koji itekao imaju veze s određenim etničkim skupinama i tajnim društvima zaista nimalo ne dvojim.

[huh]

Krizu su izazvle banke i fondovi ?

A tko stoji iza njih ?

Pobjediti bez rizika je kao trijumfirati bez slave.

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


Pobjediti bez rizika je kao trijumfirati bez slave.

Tko je pobijednik ?

New Report

Close