Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Josipović je car. Ruši barijeru po barijeru, a lajave pizde zašutile širom nacije. Najbolje što se politički moglo dogodit Hrvatskoj. Imamo dva lidera (Josipović i Rohatinski), kad bi se pojavio još jedan da povuče gospodarski dio, di bi nam bio kraj.


Josipović je car. Ruši barijeru po barijeru, a lajave pizde zašutile širom nacije. Najbolje što se politički moglo dogodit Hrvatskoj. Imamo dva lidera (Josipović i Rohatinski), kad bi se pojavio još jedan da povuče gospodarski dio, di bi nam bio kraj.

Za ovu dvojicu su morali pasti Sanader i Bandić. Za novog vođu gospodarstva mora pasti – Todorić. [smiley]

No respect



Josipović je car. Ruši barijeru po barijeru, a lajave pizde zašutile širom nacije. Najbolje što se politički moglo dogodit Hrvatskoj. Imamo dva lidera (Josipović i Rohatinski), kad bi se pojavio još jedan da povuče gospodarski dio, di bi nam bio kraj.

Za ovu dvojicu su morali pasti Sanader i Bandić. Za novog vođu gospodarstva mora pasti – Todorić. [smiley]
[/quote]
Nisam mislio na poduzetnika, to bi bilo previše za tražiti.
Nego više na nekoga tko će upalit svijetlo u sobi. Zamijena za Vidoševića, Popijača, Jurčića i tu ekipu. Polančec je pao i otvorio mjesto, al nema još nikoga da ga zauzme. Za Popijača sam znao da je nula i nisam očekivao baš ništa, al i to je uspio podbacit.

Ovo je pravi način razmišljanja!

U svemu, pa i "običnom" vjenčanju… tražiti načine kako se to može izvesti na način da bude u korist gospodarstvu.
http://www.youtube.com/watch?v=ECv1p9YX7GE

Europske momčadi na SP igraju ko i valuta im, žalosno.
Da vidimo sad ove komoditijaše večeras.

Obala Bjelokosti u dobro trendu, nešto ispod ATH.
http://finviz.com/futures_charts.ashx?t=CC&p=w1

Brazil, u bombastičnom uptrendu, breakaway gap, napad na ATH.
http://finviz.com/futures_charts.ashx?t=KC&p=w1

Kinezi su danas pustili Yuan da kontrolirano pluta.
Na Fx je već party, posebno se AUD rasplesao (razumljivo), bit će volatilan tjedan, dok se tržište ne snađe.

Al jedva čekam vidit face Krugaman i sličnih kad Yuan počne deprecirat skupa s Eurom i ostalom risk bagrom.


Kolega Fibula, koji su za Vas …………… DOBRI FAKULTETI….?

Medicina, PMF, ZŠEM i ev. FER

Just another day in paradise

Takvo nešto ne postoji u RH, jedino ako fakultet/smjer nije nešto popularan, jedino onda će te imati grupe po 30 ili manje…


nisi baš upućen.
fakultet upiše klasu od 150 studenata, podijeli u 3 grupe i na kraju dobiješ 35 studenata po predavanju.

Just another day in paradise


Takvo nešto ne postoji u RH, jedino ako fakultet/smjer nije nešto popularan, jedino onda će te imati grupe po 30 ili manje…


nisi baš upućen.
fakultet upiše klasu od 150 studenata, podijeli u 3 grupe i na kraju dobiješ 35 studenata po predavanju.
[/quote]

Nisam upucen?

Pa ja sam student, ako ja nisam upucen onda stvarno neznam tko je…

Mozda ovaj biser sa mog faksa Bjeliš??? Pa taj čovjek pojma nema, on ne zna čak ni kako neki fakulteti okreču ogromne pare na visku studenata(pravo, ekonomija…) a kamoli nesto ozbiljno kao ovo…

DA, to lijepo zvuci… Ali koji fakultet ima tu mogucnost??? Koliko fakulteta u RH ima viska slobodnih predavaona da bi mogao imati grupe po 35 ljudi???

Samo Likovna i Glumačka akademija te Hrvatski studiji jer ih tamo i ne primaju vise od 30…

Na svim ostalim fakultetima su najcesce u predavaonama od 60-300 ljudi…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.
[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



Takvo nešto ne postoji u RH, jedino ako fakultet/smjer nije nešto popularan, jedino onda će te imati grupe po 30 ili manje…


nisi baš upućen.
fakultet upiše klasu od 150 studenata, podijeli u 3 grupe i na kraju dobiješ 35 studenata po predavanju.
[/quote]

Nisam upucen?

Pa ja sam student, ako ja nisam upucen onda stvarno neznam tko je…

Mozda ovaj biser sa mog faksa Bjeliš??? Pa taj čovjek pojma nema, on ne zna čak ni kako neki fakulteti okreču ogromne pare na visku studenata(pravo, ekonomija…) a kamoli nesto ozbiljno kao ovo…

DA, to lijepo zvuci… Ali koji fakultet ima tu mogucnost??? Koliko fakulteta u RH ima viska slobodnih predavaona da bi mogao imati grupe po 35 ljudi???

Samo Likovna i Glumačka akademija te Hrvatski studiji jer ih tamo i ne primaju vise od 30…

Na svim ostalim fakultetima su najcesce u predavaonama od 60-300 ljudi…
[/quote]
http://www.zsem.hr/site/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=27

Just another day in paradise



Kolega Fibula, koji su za Vas …………… DOBRI FAKULTETI….?

Medicina, PMF, ZŠEM i ev. FER
[/quote]

ZŠEM nije fakultet nego srednja škola u kojoj te profesor sigurno neće na popravni poslati.
Ima Zagreb masu dobrih i jako cijenjenih fakulteta: Arhitektura,FSB,pbf,pravo,pmf,fer,medicina itd.

New Report

Close