Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Šta je ovo na ovoj temi – specijalni rat protiv HR?
Ma da je 1% točno od svih tih navodnih negativnosti davno bi bankrotirali ne samo mi nego i svi oni koji imaju ikakve veze s nama.

U kojem vi to paralelnom svemiru kolega zivite da ne vidite sad vec svima ocito?
[/quote]

Da su Slobo, Karadžić i Mladić imali takvu propagandu dobili bi rat bez problema.
Laž, laž, laž, i tako dok ne postane istina.
[/quote]

Ma daaaa. Evo ide nam blagostanje. Zemlja nije u krizi. Jedan s takvim spikama nam je nedavno zbrisao s premijerskog mjesta.
[/quote]

Nijednom nisam rekao da nema negativnosti – ali pozitivne stvari su u velikoj prednosti.
Evo pitam se da li je u ovom natezanju s HAC-om cilj dovesti u pitanje moral hrvatskih građevinara i staviti pod znak pitanja ugovore u Crnoj Gori, Libiji, Qataru…..Ma dobit ćemo i cestu kroz BiH i Srbiju, dobit ćemo i poslovo u Sochiju, radit ćemo i LNG terminal…….

I glede Podravke – pa tko nije kupovao dionice i popušio na njima. Ne branim ekipu koja je to radila ispod žita – ali po istoj logici svi koji su kupovali za trezor mogu u Remetinec!

Kolega Savo, nije vam baš usporedba……….. vi izgleda mislite da je u redu zatvarati dug po osnovi margin calla sa novcima kompanije (a dionice glase na vas), pa mi svakako javite gdje radite, i ja bih uzeo margin kredit ako će mi iz vaše kompanije podmirivati razliku……. [thumbsup]


Kolega Savo, nije vam baš usporedba……….. vi izgleda mislite da je u redu zatvarati dug po osnovi margin calla sa novcima kompanije (a dionice glase na vas), pa mi svakako javite gdje radite, i ja bih uzeo margin kredit ako će mi iz vaše kompanije podmirivati razliku……. [thumbsup]

Nijednom nisam rekao da nema negativnosti – ali pozitivne stvari su u velikoj prednosti.
Evo pitam se da li je u ovom natezanju s HAC-om cilj dovesti u pitanje moral hrvatskih građevinara i staviti pod znak pitanja ugovore u Crnoj Gori, Libiji, Qataru…..Ma dobit ćemo i cestu kroz BiH i Srbiju, dobit ćemo i poslovo u Sochiju, radit ćemo i LNG terminal…….

I glede Podravke – pa tko nije kupovao dionice i popušio na njima. Ne branim ekipu koja je to radila ispod žita – ali po istoj logici svi koji su kupovali za trezor mogu u Remetinec!

Evo pa još jednom pročitaj i uvjeri se da o tom nije bilo ni riječi!

Pustite kolega moral, kad se farbanje tunela umjesto 45 kn po kvadratu plaća 223 kune……………zar tu treba komentar? [lol]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/index-otkriva-hac-je-dvaput-platio-farbanje-tunela-sveti-rok-i-mala-kapela/456835.aspx



Kolega Savo, nije vam baš usporedba……….. vi izgleda mislite da je u redu zatvarati dug po osnovi margin calla sa novcima kompanije (a dionice glase na vas), pa mi svakako javite gdje radite, i ja bih uzeo margin kredit ako će mi iz vaše kompanije podmirivati razliku……. [thumbsup]

Nijednom nisam rekao da nema negativnosti – ali pozitivne stvari su u velikoj prednosti.
Evo pitam se da li je u ovom natezanju s HAC-om cilj dovesti u pitanje moral hrvatskih građevinara i staviti pod znak pitanja ugovore u Crnoj Gori, Libiji, Qataru…..Ma dobit ćemo i cestu kroz BiH i Srbiju, dobit ćemo i poslovo u Sochiju, radit ćemo i LNG terminal…….

I glede Podravke – pa tko nije kupovao dionice i popušio na njima. Ne branim ekipu koja je to radila ispod žita – ali po istoj logici svi koji su kupovali za trezor mogu u Remetinec!

Evo pa još jednom pročitaj i uvjeri se da o tom nije bilo ni riječi!
[/quote]
Kolega savo sta mislite o novoj kampanji za kaznjavanje sakacenjem ovih sta kradu iz proracuna tj. od svih nas? Koju vi lokaciju predlazete?

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


Pustite kolega moral, kad se farbanje tunela umjesto 45 kn po kvadratu plaća 223 kune……………zar tu treba komentar? [lol]

Nijednom nisam rekao da nema negativnosti – ali pozitivne stvari su u velikoj prednosti.
Evo pitam se da li je u ovom natezanju s HAC-om cilj dovesti u pitanje moral hrvatskih građevinara i staviti pod znak pitanja ugovore u Crnoj Gori, Libiji, Qataru…..Ma dobit ćemo i cestu kroz BiH i Srbiju, dobit ćemo i poslovo u Sochiju, radit ćemo i LNG terminal…….

I glede Podravke – pa tko nije kupovao dionice i popušio na njima. Ne branim ekipu koja je to radila ispod žita – ali po istoj logici svi koji su kupovali za trezor mogu u Remetinec!

Evo pa još jednom pročitaj i uvjeri se da o tom nije bilo ni riječi!

Ne glumi slijepog, gluhog i nijemog majmuna!

Komentiraj ono što je napisano .

Vama je to natezanje a pokrali su proracun za stotine milijuna. A na Podravci je pokradena drzavna firma … dijelom za privatni interes a kako vam familija radi – da se naslutiti i konacni cilj koji na srecu nije ostvaren.
Tko ce to vratiti u kasicu? Ajmo kolega… tko?
I sta sad ? Relativiziranje do sudnjeg dana.
Ah da kriminala ima u svakoj drzavi … [bye]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd




Kolega Savo, nije vam baš usporedba……….. vi izgleda mislite da je u redu zatvarati dug po osnovi margin calla sa novcima kompanije (a dionice glase na vas), pa mi svakako javite gdje radite, i ja bih uzeo margin kredit ako će mi iz vaše kompanije podmirivati razliku……. [thumbsup]

Nijednom nisam rekao da nema negativnosti – ali pozitivne stvari su u velikoj prednosti.
Evo pitam se da li je u ovom natezanju s HAC-om cilj dovesti u pitanje moral hrvatskih građevinara i staviti pod znak pitanja ugovore u Crnoj Gori, Libiji, Qataru…..Ma dobit ćemo i cestu kroz BiH i Srbiju, dobit ćemo i poslovo u Sochiju, radit ćemo i LNG terminal…….

I glede Podravke – pa tko nije kupovao dionice i popušio na njima. Ne branim ekipu koja je to radila ispod žita – ali po istoj logici svi koji su kupovali za trezor mogu u Remetinec!

Evo pa još jednom pročitaj i uvjeri se da o tom nije bilo ni riječi!
[/quote]
Kolega savo sta mislite o novoj kampanji za kaznjavanje sakacenjem ovih sta kradu iz proracuna tj. od svih nas? Koju vi lokaciju predlazete?
[/quote]

Ko je to UKRAO – daj ime i prezime?

Bez brige kolega………………DORH upravo radi na tome……………..koliko vidim, neće faliti imena a ni prezimena [lol] [lol]

ZBOG ČEGA se Ivo Sanader iznenada ukazao na prošlotjednoj sjednici Predsjedništva HDZ-a?

Zbog stranke? Za HDZ ga nije bilo briga ni dok je stajao na njegovu čelu, odnosno koristio se njime samo za ostvarivanje vlastitih interesa. Zbog Andrije Hebranga? Pa nitko sretniji od Sanadera što će aktualni predsjednički kandidat doživjeti debakl na izborima. Zbog Jadranke Kosor? Možda, ali ne kako bi joj pružio podršku, već ponovno uzdrmao autoritet i optužio da izaziva raskol u stranci.

Ako su letjeli drugi iz Vlade, zašto ne bi letio i Polančec?

Je li možda došao zbog Damira Polančeca? Sanader je godinama brisao pod s ministrima i drugim sluganima, puštao za njima vodu kad god se našao u problemima. I zašto bi sada branio potpredsjednika Vlade duboko umočenog u kriminal u Podravci? Zato što time brani sebe.

Letjeli su ministri i ranije iz Vlade. Primjerice, Miomir Žužul podnio je ostavku jer je svojim aferama štetio predsjedničkoj kampanji Jadranke Kosor, pa bi se onda i Polančec mogao ritualno baciti na mač u znak solidarnosti s Andrijom Hebrangom. Ivica Kirin odletio je jer je osramotio Sanadera pred Haaškim sudom. A Berislava Rončevića i Ane Lovrin bivši premijer u paničnom strahu bacio s palube nakon što je beskućnik ubio odvjetničku vježbenicu Ivanu Hodak. Pa zašto onda grčevito brani Polančeca?

Jedinstvo oko Podravke jedinstvo u zaštiti kriminala

Odlazak potpredsjednika Vlade donio bi višestruku korist HDZ-u, vladajućoj koaliciji, premijerki Kosor. Politički gledano, on je "hodajući mrtvac", a njegovom ostavkom dobivaju svi u vlasti: HDZ jer se rješava balasta, koalicija jer se osigurava nastavak suradnje, Kosor jer zarađuje političke bodove, pravosuđe jer pred domaćom javnosti i stranim promatračim demonstrira sposobnost da pritisne ministra na odstup. Svemu tome protivi se samo Sanader. Zašto?

Upozorenje Kosorici i Karamarku

Njegovi patetični pozivi na jedinstvo u HDZ-u neodoljivo podsjećaju na pozive na jedinstvo u – zaštiti kriminala. Muljaža u Podravci stvar je čitave stranke. Ili "naša stvar". Cosa nostra. I kad se štiti onaj tko za sve to snosi izravnu krivnju ili objektivnu odgovornost (precrtaj nepotrebno), zapravo se štiti svakog pojedinca u HDZ-u. Poznavajući genetski kod HDZ-a, sve to zvuči normalno: Hebrang je štitio Rončevića i plakao što nisu svojedobno zaštitili Žužula, protivio se žrtvovanju Ivana Mravka, baš kao što se Luka Bebić sad protivi "žrtvovanju" Polančeca.

Bivši premijer nije našao za shodno angažirati se povodom medijske hajke na HEP, pa na HAC, već se oglasio baš na Podravci. I to upravo u trenutku kad je Kosor, po svemu sudeći, donijela odluku o smjeni Polančeca. Pritom joj nije dao podršku, već je preko prijateljskih novina plasirao priču kako ona i Tomislav Karamarko unose razdor u vladajuću stranku.

Pa kolega savo, valjda vi znate u sredisnjici tko odobrava km autoceste po 4 puta vecoj cijeni od prijasnje i tko boja tunele nekoliko puta utzastopce a svaki put 40-50 puta skuplje po kvadratu nego inace.
I kako se dijelio plijen…
Jel da je zanimljiva inicijativa… recimo vidis covjeka bez par prstiju – znaci mazno je par sto tisuca EURa. A ako vidis nekoga bez ruke – mora da je rukno preko 500k ?
Inace ljudi zive od jako malih mirovina – ocigledno vi to ne znate jer se ne bi tako ponasali u javnosti. Pa evo da vidite ispod – malo vise od 1000 kuna. Znate li koliko je jedno bojanje tunela mirovina?
http://www.royal-mirovina.hr/default.aspx?id=194

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


Bez brige kolega………………DORH upravo radi na tome……………..koliko vidim, neće faliti imena a ni prezimena [lol] [lol]

ZBOG ČEGA se Ivo Sanader iznenada ukazao na prošlotjednoj sjednici Predsjedništva HDZ-a?

Zašto je

Ministar Gordan Jandroković sudjelovao je u Gospodarskoj komori Omana u Muscatu na Hrvatsko-omanskom gospodarskom forumu.

Ministar Gordan Jandroković započeo je u subotu, 24. listopada 2009. godine, službenim posjetom Sultanatu Omanu mini-turneju po zemljama Zaljeva.

Ministar Gordan Jandroković susreo se u Muscatu sa omanskim ministrom vanjskih poslova i s generalnim tajnikom za vanjske poslove

Ministar Gordan Jandroković prvog dana boravka službenog posjeta Državi Katar, susreo se s emirom Države Katar Sheikhom Hamadom bin Khalifom Al Thanijem i državnim ministrom poduzetništva i trgovine Khalidom bin Mohammadom Al Attiyahom.

Ministar Gordan Jandroković sudjelovao je u Gospodarskoj komori Katara u Dohi na Hrvatsko-katarskom gospodarskom forumu na kojem su sudjelovala i gospodarska izaslanstva obiju zemalja.

Ministar Gordan Jandroković i hrvatsko izaslanstvo obišli su gradilište prometnog čvorišta u Dohi
……….
……….

Vidiš šta se juče i danas događalo na Peninsuli a novinar NAGAĐA o nekoj nebitnoj stvari za HR!
I to je novinarstvo – da iz Haških ćelija Karadžića ili nekih gudura Mladića!




Kolega Savo, nije vam baš usporedba……….. vi izgleda mislite da je u redu zatvarati dug po osnovi margin calla sa novcima kompanije (a dionice glase na vas), pa mi svakako javite gdje radite, i ja bih uzeo margin kredit ako će mi iz vaše kompanije podmirivati razliku……. [thumbsup]

Nijednom nisam rekao da nema negativnosti – ali pozitivne stvari su u velikoj prednosti.
Evo pitam se da li je u ovom natezanju s HAC-om cilj dovesti u pitanje moral hrvatskih građevinara i staviti pod znak pitanja ugovore u Crnoj Gori, Libiji, Qataru…..Ma dobit ćemo i cestu kroz BiH i Srbiju, dobit ćemo i poslovo u Sochiju, radit ćemo i LNG terminal…….

I glede Podravke – pa tko nije kupovao dionice i popušio na njima. Ne branim ekipu koja je to radila ispod žita – ali po istoj logici svi koji su kupovali za trezor mogu u Remetinec!

Evo pa još jednom pročitaj i uvjeri se da o tom nije bilo ni riječi!
[/quote]
Kolega savo sta mislite o novoj kampanji za kaznjavanje sakacenjem ovih sta kradu iz proracuna tj. od svih nas? Koju vi lokaciju predlazete?
[/quote]

Arenu na Lanistu. I tako joj treba popunjenost od 200 dana u godini sto nema sanse ni u najludjim snovima ostvariti, a na ovaj nacin mozda bi se trazilo i prosirenje kapaciteta. I evo posla za gradjevinare. O pogrebnicima, cvjecarima i limenoj glazbi da ne pricamo. Ubijes vise muha odjednom. I figurativno i doslovno.

New Report

Close