Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jedini preostali čimbenik koji se mora pokrenuti je tržište rada. Uopće ne sumnjam da će poduzeća, nakon iznenađujuće dobrih rezultata za sada, poćeti zapošljavati. Mislim da su shvatili da su ih ipak previše otpustili – ali što ćeš U strahu su velike oči. Daljnje jačanje gospodarske aktivnosti može biti pokrenuto novim radnim mestima a ona će podići potrošnju koja je 70% USA GDP-a.

Uzmimo analogiju države i tvog kućanstva. Odi u banku, uzmi nenamjenski kredit od cca 100,000 kn i potroši sve u mjesec dana. Imat ćeš fenomenalan rast kućnog BDP-a. Mnogi "stručnjaci" će pričat o tebi kao ekonomskom čudu! Pravi guru!

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Centar nekretnina mi je u rang s T. Židakom po vjerodostojnosti, kad se samo sjetim Devosciovih svakotjednih prognoza o rastu cijena do kraja godine tam u veljači i ožujku.
-3,7% aha aha. [lol]

u oglasima je sve više cijena za koje se usudim reći da su povoljne 🙂
u zadnjoj kontroli oduševio me ovaj oglas 🙂

www.knjigara.com


Mnogi će pričat o tebi kao ekonomskom čudu! Pravi guru!

ko da već ne pričamo… [lol]



Centar nekretnina mi je u rang s T. Židakom po vjerodostojnosti, kad se samo sjetim Devosciovih svakotjednih prognoza o rastu cijena do kraja godine tam u veljači i ožujku.
-3,7% aha aha. [lol]

u oglasima je sve više cijena za koje se usudim reći da su povoljne 🙂
u zadnjoj kontroli oduševio me ovaj oglas 🙂
[/quote]
Jesi provjerio možda papire? Čisti? Uredan i brz prijenos vlasništva?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim



Mnogi će pričat o tebi kao ekonomskom čudu! Pravi guru!

ko da već ne pričamo… [lol]
[/quote]

[lol] [lol]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Jedini preostali čimbenik koji se mora pokrenuti je tržište rada. Uopće ne sumnjam da će poduzeća, nakon iznenađujuće dobrih rezultata za sada, poćeti zapošljavati. Mislim da su shvatili da su ih ipak previše otpustili – ali što ćeš U strahu su velike oči. Daljnje jačanje gospodarske aktivnosti može biti pokrenuto novim radnim mestima a ona će podići potrošnju koja je 70% USA GDP-a.

Uzmimo analogiju države i tvog kućanstva. Odi u banku, uzmi nenamjenski kredit od cca 100,000 kn i potroši sve u mjesec dana. Imat ćeš fenomenalan rast kućnog BDP-a. Mnogi "stručnjaci" će pričat o tebi kao ekonomskom čudu! Pravi guru!

[/quote]

Kapitalizam je odgovorno društvo – nakon krvoprolića na tržištu rada uzročno – posljedičnom vezom stvoriti će se nova radna mjesta neophodna za održavanje poredka. Država je uskočila kada je i koliko trebalo.



Jedini preostali čimbenik koji se mora pokrenuti je tržište rada. Uopće ne sumnjam da će poduzeća, nakon iznenađujuće dobrih rezultata za sada, poćeti zapošljavati. Mislim da su shvatili da su ih ipak previše otpustili – ali što ćeš U strahu su velike oči. Daljnje jačanje gospodarske aktivnosti može biti pokrenuto novim radnim mestima a ona će podići potrošnju koja je 70% USA GDP-a.

Uzmimo analogiju države i tvog kućanstva. Odi u banku, uzmi nenamjenski kredit od cca 100,000 kn i potroši sve u mjesec dana. Imat ćeš fenomenalan rast kućnog BDP-a. Mnogi "stručnjaci" će pričat o tebi kao ekonomskom čudu! Pravi guru!
[/quote]

nastavimo analogiju … otići ćeš kod staro i reći: stari bankrot sam … de uleti …

I love the Smell of Profits in the Morning

Kapitalizam je odgovorno društvo – nakon krvoprolića na tržištu rada uzročno – posljedičnom vezom stvoriti će se nova radna mjesta neophodna za održavanje poredka. Država je uskočila kada je i koliko trebalo.


Nitko pa ni Adam Smith ne bi se složili s tobom. [wink]

Zadnji od sunca zlatni trak vrh Učki je okrunil, dolčići mići gusti mrak škurinun je napunil. Pala je noć na kućice...

Vladino novo povjerenstvo: Borbu protiv korupcije predvode Polančec i Šuker !!!

… evo napokon je gotovo sa korupcijom

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.




Jedini preostali čimbenik koji se mora pokrenuti je tržište rada. Uopće ne sumnjam da će poduzeća, nakon iznenađujuće dobrih rezultata za sada, poćeti zapošljavati. Mislim da su shvatili da su ih ipak previše otpustili – ali što ćeš U strahu su velike oči. Daljnje jačanje gospodarske aktivnosti može biti pokrenuto novim radnim mestima a ona će podići potrošnju koja je 70% USA GDP-a.

Uzmimo analogiju države i tvog kućanstva. Odi u banku, uzmi nenamjenski kredit od cca 100,000 kn i potroši sve u mjesec dana. Imat ćeš fenomenalan rast kućnog BDP-a. Mnogi "stručnjaci" će pričat o tebi kao ekonomskom čudu! Pravi guru!

[/quote]

Kapitalizam je odgovorno društvo – nakon krvoprolića na tržištu rada uzročno – posljedičnom vezom stvoriti će se nova radna mjesta neophodna za održavanje poredka. Država je uskočila kada je i koliko trebalo.
[/quote]

Ovo definitivno ide u kategoriju najduhovitijih postova


Vladino novo povjerenstvo: Borbu protiv korupcije predvode Polančec i Šuker !!!

… evo napokon je gotovo sa korupcijom

Da. Počinje MEGAKORUPCIJA.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!



Vladino novo povjerenstvo: Borbu protiv korupcije predvode Polančec i Šuker !!!

… evo napokon je gotovo sa korupcijom

Pa to smo imali do sada. Odsada ćemo valjda imati TERAKORUPCIJU
Da. Počinje MEGAKORUPCIJA.

[/quote]

Resistance is futile! You will be assimilated!

New Report

Close