Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


khm khm … gosn. Vjeko … može li ova rasprava u bez cenzure – općenito …

srdačno vaš

fazan


Intelektualni potencijal RH važna je stvar u prebrođavanju gospodarske krize a gospođa Gordana Kovačević kao predsjednica uprave vrhunkse hrvatske kompanije (ERNT) također važna karika u našem gospodarstvu – stoga ova rasprava savršeno odgovara ovoj temi i nije off topic, možda samo prividno. Treba malo dublje čitati, nismo ovdje tako površni kako se možda čini na prvi pogled [lol] Ozbiljne su ovo stvari 😉

P.S. Da, vidim sad i ja da neke stvari treba brisati, ali o ferovkama i predsjednici uprave ERNT ni slučajno – tome je mjesto upravo na ovoj temi!

Plaćamo ga da zvirla po Forumima i tenta nas. 😛

No respect


khm khm … gosn. Vjeko … može li ova rasprava u bez cenzure – općenito …

srdačno vaš

fazan

čini mi se previše čitaš pofuka

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Od cura sa faksa, do starijih gospođa tipa Gordana Kovačević

što bi rekao SLK: tko je ovaj MILF [lol]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

možda gđa jednog dana svojim menadžerskim dostignućima premaši i g. Čovića..

doduše, možda bi se i odavde dalo naslutiti zašto je gđa u ovom trenutku tema
http://www.rast.hr/hr/trziste/grafikoni.html?f%5Bticker%5D=ERNT-R-A%3AZSE&f%5Btip%5D=1

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

VL: Crni rekordi: Prosječna dob umirovljenika je 50 godina, blizu 73.000 stanovnika u dobi od 35 do 49 godina otišlo je u mirovinu i više ne radi
73.000 Hrvata u mirovini mlađi od 49 godina

[lol]


VL: Crni rekordi: Prosječna dob umirovljenika je 50 godina, blizu 73.000 stanovnika u dobi od 35 do 49 godina otišlo je u mirovinu i više ne radi
73.000 Hrvata u mirovini mlađi od 49 godina

žalosno ali istinito

[lol]

poslije bitke svi su vojnici generali

e o ovome ja stalno trubim … konto 37 u državnom proračunu …

mirovine su ono što će nas dotući … i ne samo mirovine, već i razna prava umirovljenika … božićnica i sl. koji njima ne će pomoći, a koštaju nas milijarde …

I love the Smell of Profits in the Morning


e o ovome ja stalno trubim … konto 37 u državnom proračunu …

mirovine su ono što će nas dotući … i ne samo mirovine, već i razna prava umirovljenika … božićnica i sl. koji njima ne će pomoći, a koštaju nas milijarde …


Apsolutno se slažem, samo što bih ja dodao i javnu nabavu.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones



e o ovome ja stalno trubim … konto 37 u državnom proračunu …

mirovine su ono što će nas dotući … i ne samo mirovine, već i razna prava umirovljenika … božićnica i sl. koji njima ne će pomoći, a koštaju nas milijarde …


Apsolutno se slažem, samo što bih ja dodao i javnu nabavu.
[/quote]
A ja previše službenika.

No respect

a ja previše onih koji prodaju maglu i misle da pridonose gospodarskom razvoju društva
i previše onih koji medijski reketare cijelu društvo, a napose političku elitu, koja taj reket plaća novcima onih koji stvaraju dodatnu vrijednost …

[tongue]

I love the Smell of Profits in the Morning

Prodavači magle sami zarađuju za koru kruha i nisu obavezni, dok besposleni službenici sjede na Forumima u radno vrijeme. Bit će da ih je previše.

No respect

New Report

Close