Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/brodovi-nato-a-ponovno-na-remontu-u-sibeniku%3f,52583.html
vojna industrija, yeah bejbi. [cool]

Prema podatcima MUP-a RH i jučer je u RH više ušlo stranih turista no što je izašlo i to za cca 25.000!
Taj trend traje već skoro pa mjesec dana. Gdje to više staje na moru?
Ovo bi mogla biti rekordna sezona ako se to nastavi slijedeča dva tjedna.


Prema podatcima MUP-a RH i jučer je u RH više ušlo stranih turista no što je izašlo i to za cca 25.000!
Taj trend traje već skoro pa mjesec dana.

Ne vidim šta je tu čudno. Svake godine je tako do početka kolovoza. Slijedeći vikend će vjerojatno biti na nuli (jednako izlazaka i ulazaka) a onda nakon toga će biti biti više izlazaka.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

He, he, ako bacite pogled na zakon o ovom nametu na place, skuzit cete da je neto placa od tocno 6.000 kn bez dodatnog poreza. [thumbsup]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Evo idem u računovodstvo reći da mi isplate samo 6000 kn [lol]

Ali to je dobro za sve koji imaju, hm, place izmedju 6.000 i 6.250 od oka…A i za 5.950 se vjerovatno poslodavcu vise isplati isplatit 6000. Daklem, bar ce netko izbjec.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Taktika za one sa vise ce biti 6.000 prijava, ostalo na ruke. [lol]
Ak oni nece na kraju manje skupit nego bez tog poreza…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Jel ima negdje podataka o trosarinama na duhan? Bas me interesira kolko su vise naplatili nakon sto su ih podigli.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Trošarine na duhan su uprihodovane 37% u odnosu na planirano za cijelu 2009. godinu.
Trošarine na alkohol 27% u odnosu na plan za cijelu 2009.g

http://www.kucilooro.webs.com/

Šta uradi jedno slovo manjka-dubiozu u proračunu.Eto obično to tako biva kad se zakoni na brzinu sastavljaju.Neće nitko izbjeći ovom haraču bez obzira na slovo zakona,ali se otvara mogućnost za uposlenike sa djecom ako su im plaće malo iznad 6000 (3000)da djecu skinu sa porezne kartice te poslije prijave na godišnjoj poreznoj prijavi za povrat poreza.
Knigovođe (febo) pomagajte da li se može ovaj zakon o haraču na ovakav način zaobići.


Prema podatcima MUP-a RH i jučer je u RH više ušlo stranih turista no što je izašlo i to za cca 25.000!
Taj trend traje već skoro pa mjesec dana. Gdje to više staje na moru?
Ovo bi mogla biti rekordna sezona ako se to nastavi slijedeča dva tjedna.


Pitaš se gdje to staje na moru?! A ja te pitam zašto brojiš samo broj turista kad je ipak na kraju najvažnije koliko prosječno jedan turist ostavi novaca tamo gdje ljetuje a to se ove godine drastično smanjilo…neki kažu da su Bugari prodali dušu za novac a ja mislim da su oni ipak našli načina da novac koji turisti donose sa sobom kod njih i ostaje a ako ideš uživati u čarima Korčule, onda ni ne trebaš puno novaca potrošiti…samo guštati. Onda se ja pitam što če imati Hrvatska od takvog turizma gdje ljudi samo guštaju i niš ne troše jer nemaju na što?!

[emo_cool]

@nikson
Mozda, samo ti onda ostane IOU od drzave. [lol]
Jel moram objasnjavat dalje?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close