Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa ovo sve što se sad događa me podsjeća na veliku krizu u americi početkom stoljeća…

Je, popio si eliksir vječnog života pa nam sada izvlačiš svoje sjećanje na GD!
I ja bi taj eliksir, ali kad ti vidim facu – odustajem!
[/quote]

Nemam eliksir no volim crno bijele filmove 😀

Interesantno je da kad pukne ovakva kriza da onda prvo pukne burza te nastane seljačka buna i proljeva se i uništava hrana pred "sabornicama". Tak je bilo i onda…

http://www.youtube.com/results?search_query=great+depression+1929&search_type=&aq=4&oq=great+de

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

Ovaj mi je najbolji!

[lol]

Prodajem jeftino, kupujem skupo.


Ovaj mi je najbolji!

[lol]


malo tko se javno obruko ko fischer.



Ovaj mi je najbolji!

[lol]


malo tko se javno obruko ko fischer.
[/quote]

sad će dionice opet lansirane biti opet…kaj nije odbijanac na 17xx?

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

Nakon lošeg starta početkom godine stvari sjedaju na svoje mjesto.

PRIOPĆENJE

DRŽAVNI ZAVOD ZA STATISTIKU REPUBLIKE HRVATSKE
ZAGREB, ILICA 3, P. P. 80, TELEFON: (01) 4806-111

ZAGREB, 2. SRPNJA 2009.

KRUŽNA PUTOVANJA STRANIH BRODOVA U REPUBLICI HRVATSKOJ
u razdoblju od siječnja do svibnja 2009.

U razdoblju od siječnja do svibnja 2009. ostvarena su 162 kružna putovanja stranih brodova u Republici Hrvatskoj. Na tim brodovima bilo je 210 366 putnika koji su u Republici Hrvatskoj boravili ukupno 279 dana, tj. u prosjeku 2 dana. Većina kružnih putovanja stranih brodova ostvarena je u Dubrovačko-neretvanskoj županiji.

U odnosu na isto razdoblje 2008. broj putovanja manji je za 10%, a broj putnika koji su na taj način ušli u Republiku Hrvatsku veći je za 5,9%. Ukupan broj dana boravka tih putnika u istom razdoblju manji je za 33,3% nego prošle godine.

Za turizam u HR nema krize!


U odnosu na isto razdoblje 2008. broj putovanja manji je za 10%, a broj putnika koji su na taj način ušli u Republiku Hrvatsku veći je za 5,9%. Ukupan broj dana boravka tih putnika u istom razdoblju manji je za 33,3% nego prošle godine.

Za turizam u HR nema krize!

A koliko su love ostavili ti putnici kod nas? Pogotovo oni koji su nam dosli u nedjelje?



U odnosu na isto razdoblje 2008. broj putovanja manji je za 10%, a broj putnika koji su na taj način ušli u Republiku Hrvatsku veći je za 5,9%. Ukupan broj dana boravka tih putnika u istom razdoblju manji je za 33,3% nego prošle godine.

Za turizam u HR nema krize!

A koliko su love ostavili ti putnici kod nas? Pogotovo oni koji su nam dosli u nedjelje?
[/quote]

To pitanje možeš postaviti sada već bivšem premijeru ili glasnogovorniku Kaptola ili Ani Knežević glasnogovornici Agrokora. [lol]

zašto nikad niste čuli za veliku depresiju 1920.g.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Zato što smo mi čitali Tajnu i ne bavimo se crnom magijom o svakodnevnom propasti svijeta i slično. Bolesnici i ostali, potpomognuti izdajničkom vrstom jedini im je cilj prikazati svijet naopačke.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Evo Slovenci raspravljaju …
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=a6048e85-28ca-4322-bc98-313be576aac7

Na snimci se čuje kako ministar pravosuđa Aleš Zalar prijeti ostavkom ako se broj zaposlenih u njegovu ministarstvu smanji sa sadašnjih 201 na samo 130,..

Bas me zanima: koliko ih ima zaposlenih kod nas u min "pravosudja"??

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd



U odnosu na isto razdoblje 2008. broj putovanja manji je za 10%, a broj putnika koji su na taj način ušli u Republiku Hrvatsku veći je za 5,9%. Ukupan broj dana boravka tih putnika u istom razdoblju manji je za 33,3% nego prošle godine.

Za turizam u HR nema krize!

A koliko su love ostavili ti putnici kod nas? Pogotovo oni koji su nam dosli u nedjelje?
[/quote]

Možda bi mogli uvesti crkvenu nedelju i predložiti crkveni nedeljni turizam

Naravno…morali bi onda oporezoveti milodar [lol]

Prodajem jeftino, kupujem skupo.


Zato što smo mi čitali Tajnu i ne bavimo se crnom magijom o svakodnevnom propasti svijeta i slično. Bolesnici i ostali, potpomognuti izdajničkom vrstom jedini im je cilj prikazati svijet naopačke.


slabo sam vas razmel, kolega valentina.. inače, predavanje je baš ok i nema puno veze sa reptilima [tongue]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close