Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pravedno je ovo: briga mene za pušače i hoće li sutra krepati. meni je do mojeg zdravlja i moje djece a ne želim se lišiti izlazaka. zar ti je to teško shvatiti. pušači su bezobzirni i puše pred djecom i nepušačima i sada imamo zakon koji nas štiti od njihovog terora. jel sad jasnije? bojim se da nije. a što se tiče ugostitelja, slobodno neka propadnu jer nisu ništa uložili u kafiće osim stolova i stolica i pepeljara. glavno da furaju fine aute. to je bila prva investicija.

Nemam ja 15 godina pa da me ti trebaš prosvjetljivati ,meni je sve potpuno jasno a to kaj ti gledaš stvar plitko i sebično a ja malo dublje od toga ,trebala bih ja tebi reći da ne razumiješ o čemu sam ja pisala ….ne znam ja u kakve ti kafiće izlaziš …u one koje ja posjećujem uloženo je puno i u opremu i u poslugu.


pravedno je ovo: briga mene za pušače i hoće li sutra krepati. meni je do mojeg zdravlja i moje djece a ne želim se lišiti izlazaka. zar ti je to teško shvatiti. pušači su bezobzirni i puše pred djecom i nepušačima i sada imamo zakon koji nas štiti od njihovog terora. jel sad jasnije? bojim se da nije. a što se tiče ugostitelja, slobodno neka propadnu jer nisu ništa uložili u kafiće osim stolova i stolica i pepeljara. glavno da furaju fine aute. to je bila prva investicija.

Nemam ja 15 godina pa da me ti trebaš prosvjetljivati ,meni je sve potpuno jasno a to kaj ti gledaš stvar plitko i sebično a ja malo dublje od toga ,trebala bih ja tebi reći da ne razumiješ o čemu sam ja pisala ….ne znam ja u kakve ti kafiće izlaziš …u one koje ja posjećujem uloženo je puno i u opremu i u poslugu.
[/quote]

da da. pa i ja izlazim u takve kafiće. a što nude? koja pića nude? ona od čijih su dobavljača primili masni iznos mita. eto to tako ide. svi takvi "fancy" kafići masne pare uzimaju od distributera pića da bi njihova piće nudili, što znači da su to loši ugostitelji jer nemaju u ponudi sva moguća pića. a pravi ugostitelj ima sve što poželiš. toga kod nas nema i zato , što se mene tiče, mogu slobodno ključem u bravu. a to da ja gledam plitko i sebično je smiješno. sebičan je pušač koji zapali cigaretu pred nepušačem. to je sebično. osim toga, živi se od nepušača a ne od pušača, samo to naši ugostitelji nikako da shvate pa i dalje prizivaju pušače a seru po nama nepušačima. zato: 100 godina nesreće za ugostitelje.

...povijest se ponavlja...

ČITAJTE, MINISTRI
"Efekt" neradne nedjelje: 1152 zatvorene trgovine, 2874 otkaza
Autor/izvor: SEEbiz / Novi list
ZAGREB – Za većinu trgovina u Hrvatskoj ova je nedjelja bila prva radna, s obzirom na to da je u ponedjeljak, 1. lipnja, na snagu stupio novi sezonski režim rada, prema kojem sve prodavaonice u Hrvatskoj mogu raditi i nedjeljom od 7 do 14 sati.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/efekt-neradne-nedjelje-1152-zatvorene-trgovine%2c-2874-otkaza,47530.html

Eeeee moji novinari… pa zakon je i donesen kako bi se male trgovine zatvorile a potrosaci preusmjerili u velike trg lance.

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.


ovaj zakon za nedjelju k’o da je Todoric pisao [lol]

prvo su lagano godinama davili i iscrpljivali male trgovce kasnjenjem placanja a onda su obavili egzekuciju proslim zakonom o zabrani rada vikendom.
Sada su naravno ,prije sezone , su promijenili zakon … sad ce valjda turisti kupovat kod todorica i preko tjedna i vikendom bez problema

Sjeca li se itko kako su nam se crkveni oci zalagali za zabranu … sada ih nema nigdje

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

po meni je Todoricev business inteligence imao utjecaj, pa ne placa ih da ne rade nista [rolleyes]
iliti
objasnio: Drugari, Konzum ne radi nedjeljom, pa ajmo onda i ostalima yabraniti, naravno sve pod parolom … kupujmo Hrvatsko…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

ovo je problem….
http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2009/06/08/0436006.html?pos=n1
50% [sealed] [huh]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


ovo je problem….
http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2009/06/08/0436006.html?pos=n1
50% [sealed] [huh]

A zašto bi to bio problem? [smiley]

Teško je da sve ode u državnu blagajnu…pogotovo na balkanu [lol]

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

Treba uvest stroge mjere kontrole sive ekonomije u turizmu
nema više iznamljivanja soba bez plačanja poreza..
Ako ja u Zagrebu moram platit porez kada iznajmim stan
zašto na moru nebi trebali plačati porez..
Ogroman novac se ovim putem krade iz državne blagajne..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Odavno je to problem nije od jučer.
Eh ugostitelji malih kafića sad plaču li ga plaču,a odavno su im svi računi naštimani tako da posluje godinama sa nulom a vidi vraga sad će ih ubiti zakon o nepušenju.
U međuvremenu kafići su natrpani poker aparatima,kladionicama i tander tachevima i ostalim aparatima.Kafići su postali (većina njih) regrutni centri za buduće kockare,kladioničare pikadiste i ostale razno razne probisvjete.Evo baš jučer kavanim i upadaju trojica mulaca nemaju svi skupa 30 godina kavu zapisuju na dug a za 30 kn uplaćuju tiket.
Bez obzira što sam dimnjačar podržavam ovaj zakon jer ove zime ovaj zakon zatvorit će mnoge ovakve rupe koje se nazivaju kafićima.


Treba uvest stroge mjere kontrole sive ekonomije u turizmu

Lako uvest, treba ih provodit.
A kako ako inspektori ne rade od petka popodne do ponedjeljka ujutro…

Jedan od glavnih razloga uvođenja neradnih nedjelja u trgovinama van sezone bio je ne misa, ne nedjeljni ručak, ne "babe"… nego neradni inspektorski vikendi. Kad se reklo: dajte radne nedjelje, ali šaljite inspektore pa provjeravajte da li su primjereno plaćene… Jasno i glasno se reklo: nemoguće, jer inspektori ne rade nedjeljom. I eto…

No respect


Treba uvest stroge mjere kontrole sive ekonomije u turizmu
nema više iznamljivanja soba bez plačanja poreza..
Ako ja u Zagrebu moram platit porez kada iznajmim stan
zašto na moru nebi trebali plačati porez..
Ogroman novac se ovim putem krade iz državne blagajne..


misliš, sačuva se od krađe od strane državne blagajne?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

koji ste vi psihopati.. država nas je dovela tu gdje jesmo, a vi bi im dali još. kao da im dajete palicu i kažete:udri , druže!. koji vam je k….?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close