Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Gledao sam bas ovih dana na stranicama mingorp.hr te poticaje – 0 bodova za mene. Ko i obicno.

http://www.mingorp.hr/UserDocsImages/2009.%20PROJEKTI%20POTICANJA%20PODUZETNIŠTVA/OBJAVA%2021.TRAVNJA%202009/PODUZETNIŠTVO%20U%20KULTURI/Projekt%20PUK%202009%2020%2004%2009.doc

ili ovo

http://www.mint.hr/default.aspx?id=370

[/quote]

Kao sto rekoh, prvo moras dati fakture da si POTROSIO lovu prema zadanim kriterijima a onda ti oni mozda nesto daju. Ove godine koliko je pad posla nisam trosio na nista takvoga.

Al ajd, probat cu – prosel sam godine 3 kompjutera kupio i origigi softvera – mozda mi priznaju stogod iako jako sumnjam.


Al ajd, probat cu – prosel sam godine 3 kompjutera kupio i origigi softvera – mozda mi priznaju stogod iako jako sumnjam.

nemoj zaboraviti plavu kovertu … ta otvara sva vrata … poglavito u državnoj upravi … [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning



Al ajd, probat cu – prosel sam godine 3 kompjutera kupio i origigi softvera – mozda mi priznaju stogod iako jako sumnjam.

nemoj zaboraviti plavu kovertu … ta otvara sva vrata … poglavito u državnoj upravi … [lol]
[/quote]

Aaaaaaa zato nisam nikad nis dobivao

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ac35c227-d027-45c5-9788-eea3e8a10d64&ref=lastadd

Ovo je prikladna tema za ovaj članak i da ponovim ROHA je napiso točno onako
kakva i je situacija a težinu od 100% mu daje uvid u sva kretanja…..
sad se samo pitam ove partije kaj vladaju jel kuže kaj iz ovoga, po meni oni trebaju
prijevod za ovaj tekst.


Gledao sam bas ovih dana na stranicama mingorp.hr te poticaje – 0 bodova za mene. Ko i obicno.

Nula za tebe .ali kategorija ,poduzetništvo žena, je dobitna kombinacija ,samo treba žena imati 51 posto firme [proud] [lol]


Gledao sam bas ovih dana na stranicama mingorp.hr te poticaje – 0 bodova za mene. Ko i obicno.

Nula za tebe .ali kategorija ,poduzetništvo žena, je dobitna kombinacija ,samo treba žena imati 51 posto firme [proud] [lol]
[/quote]

Ma super su im kriteriji velim ti. Ja sam jedini muski u firmi i 6 zena i ne zadovoljavamo kriterije. Sve je to sprdacina vjeruj mi. Kad smo pocinjali firmu isti je najtjecaj bio i ja sam radi toga rekao ok nemoj mene ni prijaviti niti stavit ko suvlasnika. Isto smo dobili nista. Mozda dobijem ak udijelim kojoj otkaz. [wink]


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ac35c227-d027-45c5-9788-eea3e8a10d64&ref=lastadd

Ovo je prikladna tema za ovaj članak i da ponovim ROHA je napiso točno onako
kakva i je situacija a težinu od 100% mu daje uvid u sva kretanja…..
sad se samo pitam ove partije kaj vladaju jel kuže kaj iz ovoga, po meni oni trebaju
prijevod za ovaj tekst.

Politici nije u interesu donijeti mjere koje su dugoročno dobre za državu već one populisitčke mjere koje će im donijeti glasove na idućim izborima. A takve su mjere najčešće kratkoročno pozivitve ali sa puno loših i na prvi pogled nevidljivih loših nuspojava i dugoročno negativne.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ac35c227-d027-45c5-9788-eea3e8a10d64&ref=lastadd

Ovo je prikladna tema za ovaj članak i da ponovim ROHA je napiso točno onako
kakva i je situacija a težinu od 100% mu daje uvid u sva kretanja…..
sad se samo pitam ove partije kaj vladaju jel kuže kaj iz ovoga, po meni oni trebaju
prijevod za ovaj tekst.

po meni…svijetsku ekonomiju je srušila hiperproduktivna autoindustrija, američke nindje, i hrpa pesimista

kod nas se nije desila kriza bankarskog sustava samo zato što tu nije došlo do panike kao vani

a dionice su se urušile kada je stado vidjelo kako padaju…potaknute pesimizmom

kako je veliki broj firmi imao svoje novčane rezerve u dionicama…na kraju su ostali bez njih

itd…

Prodajem jeftino, kupujem skupo.



http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ac35c227-d027-45c5-9788-eea3e8a10d64&ref=lastadd

Ovo je prikladna tema za ovaj članak i da ponovim ROHA je napiso točno onako
kakva i je situacija a težinu od 100% mu daje uvid u sva kretanja…..
sad se samo pitam ove partije kaj vladaju jel kuže kaj iz ovoga, po meni oni trebaju
prijevod za ovaj tekst.

Politici nije u interesu donijeti mjere koje su dugoročno dobre za državu već one populisitčke mjere koje će im donijeti glasove na idućim izborima. A takve su mjere najčešće kratkoročno pozivitve ali sa puno loših i na prvi pogled nevidljivih loših nuspojava i dugoročno negativne.
[/quote]

Slažem se, mogu reć da mi je na neki način enigma biračko tijelo čije reakcije nisu
ni milimetra promišljenije od krda ovaca…..zanimljiva je ta nemoć biračkog tijela prema bilo
kakvim saznanjima.



http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ac35c227-d027-45c5-9788-eea3e8a10d64&ref=lastadd

Ovo je prikladna tema za ovaj članak i da ponovim ROHA je napiso točno onako
kakva i je situacija a težinu od 100% mu daje uvid u sva kretanja…..
sad se samo pitam ove partije kaj vladaju jel kuže kaj iz ovoga, po meni oni trebaju
prijevod za ovaj tekst.

po meni…svijetsku ekonomiju je srušila hiperproduktivna autoindustrija, američke nindje, i hrpa pesimista

kod nas se nije desila kriza bankarskog sustava samo zato što tu nije došlo do panike kao vani

a dionice su se urušile kada je stado vidjelo kako padaju…potaknute pesimizmom

kako je veliki broj firmi imao svoje novčane rezerve u dionicama…na kraju su ostali bez njih

itd…
[/quote]

Ovo ti je čista glupost, radim oduvijek u famoznom realnom sektoru i već su se krajem
2007-me i početkom 2008-me dobro uvidjela negativna kretanja u poslovanju i to
konkretna i zabrinjavajuća ….kolega vi po meni spadate u ovo gore navedeno
nemoćno biračko tijelo.


Politici nije u interesu donijeti mjere koje su dugoročno dobre za državu već one populisitčke mjere koje će im donijeti glasove na idućim izborima. A takve su mjere najčešće kratkoročno pozivitve ali sa puno loših i na prvi pogled nevidljivih loših nuspojava i dugoročno negativne.

Jup.

Mjere = ideje…

A populisti znaju da ovčice nemogu progutati prevelike ideje…zato se i drže malih jednostavnih marketnigških ideja.

I tako korak po korak dolazimo do liberalnog kapitalizma koji pušta male ovčice da rađaju ideje i pokreću biznis…a vlast se previše ne upliće.

No to i to "neuplitanje" je vrlo upitno…pa države na cijelom svijetu se stalno upliću porezima nanosima poticajima zakonima u biznis.

Prodajem jeftino, kupujem skupo.


po meni…svijetsku ekonomiju je srušila hiperproduktivna autoindustrija, američke nindje, i hrpa pesimista

kod nas se nije desila kriza bankarskog sustava samo zato što tu nije došlo do panike kao vani

a dionice su se urušile kada je stado vidjelo kako padaju…potaknute pesimizmom

kako je veliki broj firmi imao svoje novčane rezerve u dionicama…na kraju su ostali bez njih

itd…

Ovo ti je čista glupost, radim oduvijek u famoznom realnom sektoru i već su se krajem
2007-me i početkom 2008-me dobro uvidjela negativna kretanja u poslovanju i to
konkretna i zabrinjavajuća ….kolega vi po meni spadate u ovo gore navedeno
nemoćno biračko tijelo.
[/quote]

A što je realno?

Jedino realno je kad imaš stvarni višak-keš na banci koji ti može amortizirati trenutne a i dugoročne probleme.

A to si očito zaboravio nakupiti.

Vjerojatno si još posuđivao pare svojim prijateljima [sad] koji ti sad nemaju za vratiti jer je kriza.

Ebiga.

P.S. koja si industrija?

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

New Report

Close