Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kolega tak najcesce pricaju oni koji nisu vani bili i vidjeli da postoje i ljepsa mjesta (o boljoj value for money usluzi da ne pricam). No, ono sto mene vise zalosti sto kapacitete i raznolikost na malom prostoru imamo ne znamo iskoristiti kak spada, pa made in Croatia suvenire moras traziti teze nego da trazis drogu, dok je sve puno made in China sranja. Moglo bi se jos nabrajat

Tko ti brani da napraviš suvenire i prodaješ ih! Uvijek treba netko drugi!!!
[/quote]

Radio sam to dulje neg mislis (djelomicno jos uvijek pa mojih proizvoda imas i u NP Plitvice i NP Krka). Kak je stalo? Tak da se xy njih sjetilo to isto radit u Kini i zdampat cijene. A meni se pomisao na hrvatski suvenir made in China gadi. Eto zato. Mozda sam ja blesav ali negdje kad putujem zelim autohtoni suvenir proizveden tamo a ne uvozno govno jer mi to onda nije to.



Kolega tak najcesce pricaju oni koji nisu vani bili i vidjeli da postoje i ljepsa mjesta (o boljoj value for money usluzi da ne pricam). No, ono sto mene vise zalosti sto kapacitete i raznolikost na malom prostoru imamo ne znamo iskoristiti kak spada, pa made in Croatia suvenire moras traziti teze nego da trazis drogu, dok je sve puno made in China sranja. Moglo bi se jos nabrajat

Tuđa trava zelenija?
Šta će ti value for money ako nemaš para. Da vidiš šta se kod nas može da pare dobit.
[/quote]

Ne znam kak ti al ja kad putujem na godisnji bilo van bilo doma idem s parama [wink]

Ne znam kak ti al ja kad putujem na godisnji bilo van bilo doma idem s parama [wink]


Se razme. Ali obično kad mi netko spominje value for money, nema para. 🙂

Zadnji od sunca zlatni trak vrh Učki je okrunil, dolčići mići gusti mrak škurinun je napunil. Pala je noć na kućice...


Radio sam to dulje neg mislis (djelomicno jos uvijek pa mojih proizvoda imas i u NP Plitvice i NP Krka). Kak je stalo? Tak da se xy njih sjetilo to isto radit u Kini i zdampat cijene. A meni se pomisao na hrvatski suvenir made in China gadi. Eto zato. Mozda sam ja blesav ali negdje kad putujem zelim autohtoni suvenir proizveden tamo a ne uvozno govno jer mi to onda nije to.

e to je tržišna ekonomija … bitno da te država nije zeznula …

nego, jesi gledao negdje, možda ima poticaja za tu tvoju proizvodnju, pa uspiješ biti jeftiniji ?

imaš neki link ili net stranicu sa svojim proizvodima … može i na pm …

I love the Smell of Profits in the Morning

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=465eb4fc-b073-4c5c-9e2f-24379cb5fe0f&open=sec




imaš neki link ili net stranicu sa svojim proizvodima … može i na pm …
[/quote]

Vaš link
treba samo crveno bijelu majicu im dodat

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch



Radio sam to dulje neg mislis (djelomicno jos uvijek pa mojih proizvoda imas i u NP Plitvice i NP Krka). Kak je stalo? Tak da se xy njih sjetilo to isto radit u Kini i zdampat cijene. A meni se pomisao na hrvatski suvenir made in China gadi. Eto zato. Mozda sam ja blesav ali negdje kad putujem zelim autohtoni suvenir proizveden tamo a ne uvozno govno jer mi to onda nije to.

e to je tržišna ekonomija … bitno da te država nije zeznula …

nego, jesi gledao negdje, možda ima poticaja za tu tvoju proizvodnju, pa uspiješ biti jeftiniji ?

imaš neki link ili net stranicu sa svojim proizvodima … može i na pm …
[/quote]

Ne dam ti link pa da me dodjes oderat dodatno s porezom [tongue]. I tak drzava debelo vise na mom radu zaradi od mene.

p.s.
Gledao sam bas ovih dana na stranicama mingorp.hr te poticaje – 0 bodova za mene. Ko i obicno.





imaš neki link ili net stranicu sa svojim proizvodima … može i na pm …
[/quote]

Vaš link
treba samo crveno bijelu majicu im dodat
[/quote]

ahahahahaha manijace


Ne znam kak ti al ja kad putujem na godisnji bilo van bilo doma idem s parama [wink]


Se razme. Ali obično kad mi netko spominje value for money, nema para. 🙂
[/quote]

Ja uvijek gledam value for money.

Vani zatvaraju, kod nas šire [smiley]
http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3292467/index.do
http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3292507/index.do


to Astrals:
Po cemu je nas Jadran losiji od Las Vegasa ili Havaja ili Miamia.

Prosao sam pola svijeta turisticki, bio sve gdje si naveo, negdje vise puta i Jadran je po svemu ljepse mjesto.
Da ga hebes.
I treba biti skuplji.

Po tome cijene bi trebale biti vece i u CG, Albaniji, Turskoj nego u Miamiu, Vegasu…jer, eto, ljepse je mjesto?


Gledao sam bas ovih dana na stranicama mingorp.hr te poticaje – 0 bodova za mene. Ko i obicno.

http://www.mingorp.hr/UserDocsImages/2009.%20PROJEKTI%20POTICANJA%20PODUZETNIŠTVA/OBJAVA%2021.TRAVNJA%202009/PODUZETNIŠTVO%20U%20KULTURI/Projekt%20PUK%202009%2020%2004%2009.doc

ili ovo

http://www.mint.hr/default.aspx?id=370

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close