Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam bil vani pa morem rejti kak švabe za onaj svoj mulj gore na sjeveru traže jednako ak ne i više para za sve, a hrana tjera na ljetnu dijetu.. Francuzi su bormeš skupi al su dobri, jedino kaj ne pričaju jezike.. Talijani smrde i WC-i su i odvratni, a skupi su i stalno oće prodavat ruže isl.. i gledaju tuđe ženske.. nekultura čista.. to je v Rimu, drugdi nisam bil, al sam čul da je na Siciliji ok dok se kloniš konjskih glava.. a stranci mi veliju da je u Hrvatskoj najlepše iako ih nisam nikaj pital.. i kome ja sad da vjerujem?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Primjer 2, večeras prilog na TV o rijeci Neretvi i krškim jezerima u okolici Imotskog. Da li uopće neka od agencija nudi organizirane posjete tim jezerima odnosno koliko sam vidio uopće ne postoje uređene staze i sve ostalo a radi se o fantastičnim mjestima koja bi mogla privući na tisuće turista? [bye]


Primjer 2, večeras prilog na TV o rijeci Neretvi i krškim jezerima u okolici Imotskog. Da li uopće neka od agencija nudi organizirane posjete tim jezerima odnosno koliko sam vidio uopće ne postoje uređene staze i sve ostalo a radi se o fantastičnim mjestima koja bi mogla privući na tisuće turista? [bye]

Loše si vidio, odlično je uređeno a pogled izuva iz cipela,
a da bi moglo bit bolje izreklamirano, moglo bi.

a imaju Hrvati puno lepih žena, a kaj ne bi i tu par tisuća turista prošlo? mislim, kaj.. ne bu se potrošilo a to su krute devize [lol] .. pa moramo sve unofčit kaj imamo dobroga..

jedino s ovom globalizacijom i tom je nekak pala cena..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ZADRUZI "Konavoski miri" koju su lani osnovala trojica braće Mujo, odnosno državni tajnik za turizam i kandidat HSS-a za načelnika Općine Konavle Ivo Mujo te njegova dvojica braće, Vlaho i Đuro, iz Ministarstva za regionalni razvoj i Ministarstva poljoprivrede kroz razne poticaje osigurano 841.600 kuna bespovratnih sredstava, otkriva Dubrovniknet.hr.

Primjer 3, a onda na scenu stupi Mujo i burazi i mazne lovu koja bi možda otišla za promidžbu turizma. [lol] [lol] [lol]

da se i ja ukljucim u ovu akademsku raspravu [lol]
bio sam okolo i mogu reci da ima ljepsih mjesta,
ali meni je naljepse otici kod nas na more pa za veceru pojest zubonju, sprasit buteljicu, nac’ dvije slovenke i odvest ih na pucinu… [smiley] [thumbsup]
ujeeee [cool]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

pa kaj bute kolega plivali na pun želudac?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

brodic,
plivanje je najcesce nepotreban gubitak energije u takvoj situaciji [proud] [lol]

iliti
A foreign currency is at a forward premium if the forward rate expressed in domestic currency is above the spot rate. A forward discount exists if the forward rate is below the spot rate.
[shocked]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

što bi rekli, in the money

Zadnji od sunca zlatni trak vrh Učki je okrunil, dolčići mići gusti mrak škurinun je napunil. Pala je noć na kućice...


Kolega tak najcesce pricaju oni koji nisu vani bili i vidjeli da postoje i ljepsa mjesta (o boljoj value for money usluzi da ne pricam). No, ono sto mene vise zalosti sto kapacitete i raznolikost na malom prostoru imamo ne znamo iskoristiti kak spada, pa made in Croatia suvenire moras traziti teze nego da trazis drogu, dok je sve puno made in China sranja. Moglo bi se jos nabrajat

Tuđa trava zelenija?
Šta će ti value for money ako nemaš para. Da vidiš šta se kod nas može da pare dobit.

Zadnji od sunca zlatni trak vrh Učki je okrunil, dolčići mići gusti mrak škurinun je napunil. Pala je noć na kućice...


Kolega tak najcesce pricaju oni koji nisu vani bili i vidjeli da postoje i ljepsa mjesta (o boljoj value for money usluzi da ne pricam). No, ono sto mene vise zalosti sto kapacitete i raznolikost na malom prostoru imamo ne znamo iskoristiti kak spada, pa made in Croatia suvenire moras traziti teze nego da trazis drogu, dok je sve puno made in China sranja. Moglo bi se jos nabrajat

Tko ti brani da napraviš suvenire i prodaješ ih! Uvijek treba netko drugi!!!

I love the Smell of Profits in the Morning



Kolega tak najcesce pricaju oni koji nisu vani bili i vidjeli da postoje i ljepsa mjesta (o boljoj value for money usluzi da ne pricam). No, ono sto mene vise zalosti sto kapacitete i raznolikost na malom prostoru imamo ne znamo iskoristiti kak spada, pa made in Croatia suvenire moras traziti teze nego da trazis drogu, dok je sve puno made in China sranja. Moglo bi se jos nabrajat

Tko ti brani da napraviš suvenire i prodaješ ih! Uvijek treba netko drugi!!!
[/quote]
je onda kad se obogati buš mu ti došel pa buš mu uzel.. ne isplati se to

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close