Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Mislim da svaka osoba koja radi u turizmu stvara cijenom i kvalitetom svoje usluge sliku o cijeloj državi i da će stranac koji ocijeni da mu je nešto bilo preskupo u Dubrovniku ili na Hvaru to svoje iskustvo generalizirati i tako gledati na cijeli Jadran ,kao na nepoželjnu destinaciju za budučnost ,zato je jako bitno da cijene imaju neke razumne okvire u kojima se trebaju kretati.

Stranac ce te percipirati onako kako se reklamiras, a zadovoljan kupac je najbolja moguca reklama. Mozes mu ti nesto skupo naplatiti ali onda za to ocekuje i vrhunsku uslugu. Neka pojedinacna mjesta na Jadranu (Hvar, Dubrovnik itd…) mogu se isprofilirati kao elitnija pa si dopustiti kudikamo vise cijene, ali se slazem u globalu da je Jadran preskup. Primjerice dosta je skuplji od nekih najelitnijih mjesta u svijetu kao Las Vegas, Miami pa cak i Havaji i sl.
[/quote]

Hvar se ne može ni po čemu isprofilirati kao elitnije mjesto zato jer se ni po čemu ne razlikuje od bilo kojeg otočkog gradića srednje i južne Dalmacija, dapače ima ih barem desetak puno ljepših i interesantnijih, i sa boljom ponudom za turiste, ali eto ekipa zabrijala na Hvar pa onda neka bacaju novce kroz prozor. Las Vegas nije elitno mjesto nego masovni turizam za američku srednju i nižu srednju klasu. Miami tako tako, može proć pod neku elitu, za Hawaje ne znam..ali vjerujem da nema baš pretjerane veze sa elitom..

I'LL BE BACK


heh,

meni kćer kaže tata i mama su na poslu … [tongue] i fala bogu ne kupuju u lidlu ništa … [tongue]


Al zato tata surfa za vrijeme radnog vremena. [rolleyes]

No respect


to Astrals:
Po cemu je nas Jadran losiji od Las Vegasa ili Havaja ili Miamia.

Prosao sam pola svijeta turisticki, bio sve gdje si naveo, negdje vise puta i Jadran je po svemu ljepse mjesto.
Da ga hebes.

I treba biti skuplji.

Nigđe nema te ljepote
Nigđe nema takvog mora
ko što ima Montenegro
ko što ima Crna Gora

JEST ĆU JA I ŽIREVA AKO TREBA


ko što ima Montenegro

Ako ništa drugo imaju ime iz brand managerskih snova.



heh,

meni kćer kaže tata i mama su na poslu … [tongue] i fala bogu ne kupuju u lidlu ništa … [tongue]


Al zato tata surfa za vrijeme radnog vremena. [rolleyes]
[/quote]

O trosku poreznih obveznika [wink]

Bogamin lijep’a je crna gor’a
Iako mi se nesvidja sta su od Budve napraviliosim onoga resorta koje sada Rusi rade.
Ali nema otoka, da g ehebes, lijep je i KOtor, i HN pa cak i Podgorica na neki nacin ali nema do rvacke.

Dosta sam putovao i zaista mislim da je objektivno reci da imamo jednu od najljepsih zemalja na svijetu.
Od svega pomalo.

Vegas me ne impresionira, niti ga zelim, niti Hawaie niti nista takvoga.

Tako lepa a tako blizu..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

…svjetska…a naša… [rolleyes]

Jel Bajs smislio slogan ili je platio konzultante?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



to Astrals:
Po cemu je nas Jadran losiji od Las Vegasa

fali nam zabave, fali nam kockarnica…, no to se lako riješi… kockarnicu nije problem izgraditi niti voditi…

[/quote]

ali se mentalitet "de ti ostavi tu pare al nemoj puno gnjavit" ne mijenja preko noći…

btw Lynx cijenim tvoje pisanje al mislim da bi trebao malo sažet jer ljudi izgube volju čitat kad vide taj rat i mir

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


…svjetska…a naša… [rolleyes]

MB pivo?



…svjetska…a naša… [rolleyes]

MB pivo?
[/quote]
…aha… [smiley]

a ja mislio: severina. [huh]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close