Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala fazan za peljeski most! [thumbsup]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

E da mi je znati gdje ovi skrivaju carapicu…

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601109&sid=aUKEnvfqLumY&refer=home

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Deimos is on fire [lol]

kiling spree… [lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Rampage [lol]

rampage killer…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Na današnjoj sjednici Vlade premijer Sanader branio je projekt pelješkog mosta istaknuvši kako svi koji zahtijevaju proračunske uštede na odustajanju od tog projekta ne znaju o čemu govore jer ti izdaci nisu dio proračuna.

Rekao je i da infrastrukturni poslovi imaju apsolutno multiplikatorni karakter te kakva bi to Vlada bila da hrvatskim građevinskim tvrtkama sugerira da ne grade u Hrvatskoj, ali da grade u Crnoj Gori, Bosni i Albaniji.

Objasnite meni neukom ko će da ga financira?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Sve u svemu, situacija postaje prilično degutantna i onda se ljude čude odljevu mozgova... [sad]

Bar dionice rastu [lol]


Po meni, moraš biti glup pa da odeš van. O kakvom ti to odljevu mozgova pričaš?… [lol]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Hvala fazan za peljeski most! [thumbsup]

[lol]

No respect


Na današnjoj sjednici Vlade premijer Sanader branio je projekt pelješkog mosta istaknuvši kako svi koji zahtijevaju proračunske uštede na odustajanju od tog projekta ne znaju o čemu govore jer ti izdaci nisu dio proračuna.

Rekao je i da infrastrukturni poslovi imaju apsolutno multiplikatorni karakter te kakva bi to Vlada bila da hrvatskim građevinskim tvrtkama sugerira da ne grade u Hrvatskoj, ali da grade u Crnoj Gori, Bosni i Albaniji.

Objasnite meni neukom ko će da ga financira?

Nasa djeca i unuci. [thumbsup]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601101&refer=japan&sid=a_Rw8rxr6Bak

"BOJ Won’t Rule Out Further Rate Cuts, Yamaguchi Says (Update1)
Share | Email | Print | A A A

By Mayumi Otsuma

March 25 (Bloomberg) — The Bank of Japan won’t rule out additional reductions to the benchmark 0.1 percent interest rate, Deputy Governor Hirohide Yamaguchi said.
…"

Pa vi vise nemate sto ni rezat. Ostalo vam samo bjezat. [thumbsup]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Pazi, mnozina: "additional reductions". Pa hebote, kolko mozes rezat sa 0.1%? 0.099%, 0.098%, 0.097… A mozes dosta puta…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close